EVO I MENE

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
dragoljubb
Posts: 2
Joined: 17 Jan 2010, 14:01

EVO I MENE

Post by dragoljubb »

Ja se zovem Dragoljub imam 31 godinu iz Beograda sam ,biciklu vozim jos od malih nogu, kao omladinac sam vozio drumsku biciklu i takmicio se za biciklisticki klub Partizan.Pravo uzivanje u voznji i prirodi prepoznao sam u cikloturizmu i time nastavio dalje da se bavim napustivsi takmicarski biciklizam.Godisnje prolazim mnogo kilometara , fasciniraju me vulkani i udaljene destinacije , trenutno voozim mtb ktm ultra team.Predsednik sam Biciklistickog Planinarskog drustva Kaludjerica , clan sam ciklo sveta srbija , clan sam planinarskog drustva pobeda i trudim se da ucestvujem u sto vise akcija i drustava koje su vezane za prirodu , ocuvanje prirode i popularizaciju cikloturizma
Image
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: EVO I MENE

Post by shebez »

Dobor dosao Dragoljube, nadam se da ces naci ovde dosta interesantnih tema i da ces sa nama podeliti iskustva sa tvojih voznji...
Pozdrav.
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: EVO I MENE

Post by alazovic »

dragoljubb wrote:fasciniraju me vulkani
Kažu da je planina Kotlenik na severu Kraljeva nekada bio vulkan. Ima nešto što liči na kupu...
Dobro došao Dragoljube!
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Dragoljub
Posts: 3
Joined: 02 Jul 2009, 22:02

Re: EVO I MENE

Post by Dragoljub »

Hvala drugari na dobrodoslici ,

Drauzimo se ove godine na voznjama :) :) :)
Post Reply