Pozdrav svima

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
trdi
Posts: 2
Joined: 08 Jan 2010, 10:08
Location: Zagreb

Pozdrav svima

Post by trdi »

Živim u Zagrebu i kako su me privukli recumbent bicikli naletio sam na ovaj zanimljiv forum gdje je ta vrsta bicikla dosta popularna. Kako trenutno imam neke probleme sa donjim dijelom leđa i u fazi sam rješavanja iako mi je konačan ishod još nepoznat recumbent mi je i iz tog aspekta interesantan. Gledao sam tu vrstu bicikla još prije koju godinu ali su bili dosta nepristupačni, makar niti sada situacija u HR nije drugačija. Mislio sam ove godine kupiti novi MTB bicikl u klasi do 1000 eura, no sada se s obzirom na situaciju sa zdravljem nalazim u nedoumici u kojem smjeru tj. ka kojem biciklu usmjeriti ta sredstva. Kako volim uspone i osvajanja brda i planina ne znam koliko je za to zgodan recumbent ( npr. Performer High Racer ) - da li je bolji od standardnog bicikla kao moj Focus Arriba ili je kod uspona ipak u zaostatku. Također živim na brdu i to dosta strmom pa mi je bitno da ne moram gurati reumbnet po brdima ako se odlučim za kupovinu.

MTB Giant Yukon i ja u pozadini u fazi tankanja :wink:
Image

Cestovni Focus Arriba ( možda uskoro na prodaju ) :mrgreen:
Image
Post Reply