Pozdrav svima!

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
lesandro
Freebiker
Posts: 36
Joined: 19 Aug 2009, 12:07

Pozdrav svima!

Post by lesandro »

Pozdrav svim freebajkerima i bajkerkama,ljubiteljima prirode i slobodnim dushama! Moje ime je Aleksandar ali me vecina zove Sale. Ja sam malo preskocio red i pre predstavljanja vec bio na turi po Staroj planini, te se ovom prilikom izvinjavam.
Biciklizmom se bavim amaterski skoro dvadesetak godina, a imam ih 40. prvo iskustvo sa freebajkerima je bilo ostverenje
snova za moje poimanje biciklizma, jedino mi nije jasno zashto nisam ranije krenuo vashim stazama! Hteo bih da se zahvalim pre svega Saletu koji na volsheban nacin postavlja stvari na svoje mesto izbog toga osecam veliki respekt
prema njemu. A pozdravljam i sve ucesnike ture po Staroj sa nadom da se vidimo na goliji za par dana!
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Pozdrav svima!

Post by bluealek »

Imanjače moj, nemaš pojma koliko mi je drago što je tvoj prvi izlet sa fribajkerima bio toliko pozitivan! Nema potrebe da mi veličaš lik & delo, to su ovde neke davno napuštene prakse i za mene je najveća nagrada kada vidim da sam uspeo da vam prenesem jedan vajb, jednu vrstu neizdrža koji me je davnih godina uvukao u sve ovo i kada vidim da se jako lepo družite i bez mene. Voleo bih da se svako od vas oseća potpuno slobodno da preuzme inicijativu, da izlazite sa idejama, samostalno organizujete razna dešavanja, da nas vremenom bude toliko da se u jednom te istom terminu dešava nekoliko stvari, pa da svako od nas bude u dilemi kom kolaču iz vitrine u poslastičarnici da se privoli :) . U takvoj situaciji moći ću povremeno neprimetno da se izgubim, a da to niko i ne primeti :wink: - ništa neće nedostajati, ništa neće stajati ili tavoriti zbog toga, niti će iko osećati potrebu da se pravda što nešto organizuje "u mom odsustvu" 8)
Post Reply