Pozdrav iz Francuske (Nica)

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
OBRADOVIC
Posts: 2
Joined: 08 Sep 2009, 22:35
Location: Francuska - Nica
Contact:

Pozdrav iz Francuske (Nica)

Post by OBRADOVIC »

Pozdrav svim bajkerima !!!

Uz par reci da vam se predstavim !!! Oprostite mi za tekst ali nemam srpsku tastaturu :wink:
Zovem se Sasa i zivim u Nici (Francuska) otkad sam rodjen, znaci vec skoro 45 godina.
Odavno se bavim sportom ali sam otkrio Fribajking pre samo 4-5 godina, malo posle mog 40-tog rodjendana.
Onda su mi poklonili prijatelji i porodica jedan super bajk pa sam poceo da vozikam tu i tamo oko grada.

Brzo sam osetio da me taj sport vuce na druge visine i na vislje prostorije ...
Od tada nisam prekinuo put do vrha, pa sam i promenio bajk za najnoviji SCOTT SPARK 30 pre neki mesec.

Ako imate priliku, pogledajte nas BLOG, gde cesto stavljamo slike i opise od nasih cesti prolaza kroz ovaj fantasticni regijon : Nica i okolina.
http://vieux-tous-terrains.over-blog.com
Sajt je na francuskom jeziku ali tu su slike i filmovi ...

Pravo da vam kazem, nestrpljiv sam da citam vase poruke, daleko od Srbije nikad u zaboravu !!!
Puno, pozdrava od Saleta i svog druga Fabricija, nadam se da cemo se dopisivati uskoro.

P.S.: Posto ne znam kako da ubacim sliku, pogledajte direktno na nas sajt 8)
Samo napred, uzbrdo i nizbrdo !!!
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Pozdrav iz Francuske (Nica)

Post by Gruja »

Dobrodošao!
Lepe slike, lepi su tereni koje imate tamo... piši i ovde malo o tim turama ako te ne mrzi.

Pozdrav!
User avatar
OBRADOVIC
Posts: 2
Joined: 08 Sep 2009, 22:35
Location: Francuska - Nica
Contact:

Re: Pozdrav iz Francuske (Nica)

Post by OBRADOVIC »

Hvala za predlog, potrudicu se da opisem nase ture !!!

Vazno je da svi nadjemo priliku da citamo druge opise i da nam to daje volju da jednog dana predjemo planine i da se negde sretnemo :wink:

Puno pozdrava svima sa Azurne Obale 8)

Sale
Samo napred, uzbrdo i nizbrdo !!!
Post Reply