Ja sam Gruja :)

Ovde se fribajkeri mogu predstaviti ostalima. Napišite nešto o sebi, a ne zaboravite i poneku sličicu.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Ja sam Gruja :)

Post by Gruja »

Pozdrav svima!
Ja sam Gruja, živim i radim (predajem fiziku) u Leskovcu i vozim bicikl po široj okolini Leskovca.
Okolina je puna dobrih mesta za vožnju, bliskih, dalekih, po asfaltu ili po zemlji, po ravnom ili brdima. Na koju
god stranu da krenete možete naći neku zanimljivu rutu. Imam malo ali odabrano društvo sa kojim često vozim.
Inače, vozim još od srednje škole, u početku nisam vozio puno ali vremenom me je bicilizam prilično obuzeo i
zadnjih 5-6 godina vožnja je jedan nezamenljiv deo mog života. Vozim koliko imam vremena, što nije mnogo
ali je dovoljno da život ispuni brojnim avanturama. Najviše volim kada iznenada dobijem inspiraciju gde da vozim
i ne čekam više nego do narednog jutra da odem na vožnju; malo je takvih situacija sada, ali ih je bilo mnogo
više ranijih godina... sad već moram ići negde dalje da bi postigao isti efekat, ali to već teško ide bez planiranja.
Imam mlađeg brata sa kojim mogu da krenem biciklom svuda, imamo isti ritam i težnje u vožnji tako da ono
što padne jednom kao ideja za vožnju, vrlo brzo bude prihvaćeno od strane drugog i kreće se u akciju, nažalost
trenutno je na studijama u Beogradu pa ređe vozimo zajedno.

Uhhh, umem da se zanesem dok pišem, ali dosta je za početak, evo još samo linka do moje online galerije,
pa pogledajte gde smo išli i čega sve to kod nas ima:
http://picasaweb.google.com/vojislav.grujic

Ah, da... evo mog vernog pratioca zadnjih tri godina:
Image

P.S. Malo kasnije, ili sutra ću opisati jednu zanimljivu vožnjicu na kojoj smo bili u toku vikenda sa društvom
iz Niša. Možda je neko od njih već pisao ovde o tome pa da malo pregledam forum pre nego počnem.

Veliki pozdrav!
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Ja sam Gruja :)

Post by bluealek »

E pa Grujo, dobrodošao među fribajkere 8) . Tvoji leskovčani su se nešto ućutali u poslednje vreme, kao da neće da se druže s nama mrcinama što beremo cvetiće, fotkamo i tražimo 1001 izgovor da ne okrećemo pedale i da nam svaka vožnja što duže traje :)
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Ja sam Gruja :)

Post by Gruja »

Hvala na dobrodoslici. Iskreno da kazem, ja od biciklista iz Leskovca poznajem samo svoje drustvo i samo jos par drugih... i nemam pojma da li su ovde na forumu, bilo ko od pomenutih. :D
Post Reply