Ciscenje foruma

Vaša pitanja i predlozi u vezi ovog foruma i Freebiking sajta, kao i administratorska obaveštenja.

Moderator: Moderatori

Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Ciscenje foruma

Post by Dejv »

Predlazem da se vecina PSG ovih poruka pobrise - i moji odgovori na nju.... posto samo degradiraju ovaj forum.
A takodje predlazem i ban za PSG-a... a primetio sam da nisam jedini koji to procenjuje da treba.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Re: Ciscenje foruma

Post by PSG_bg »

Dejv wrote:Predlazem da se vecina PSG ovih poruka pobrise - i moji odgovori na nju.... posto samo degradiraju ovaj forum.
A takodje predlazem i ban za PSG-a... a primetio sam da nisam jedini koji to procenjuje da treba.
Sta je bre bilo.Places da me banuju jer ti direktno slijem u facu sve cinjenice a ti onda u filozofiju. Sta places kod aleka. Jao jao banuj te ga,dira me smrc smrc. Pravi si zutac postao. Tako su i oni kad su ubijali kineze,ali srecom bila je tu velika prava zemlja Amerika i roknula stoku za primer.Kako su se smirili ko bubice. Ti predlazes. Predlozi neki pregled za sebe.
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Post by Nikola »

Meni je prestao da smeta ... čak šta više zabavlja me... totalno sam ga prihvatio :lol:
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Nikola

Ja samo iznosim konkretno,ostro cinjenice i sve govorim direktno bez dlake na jeziku i sto je moguce krace bez logaritama i funkcija i proseravanja u poruci kao neki doticni iz pizde materine.
bobale
Posts: 73
Joined: 27 May 2006, 19:04
Location: Leskovac/Niš

Post by bobale »

PSG_bg wrote:Ja samo iznosim konkretno,ostro cinjenice i sve govorim direktno bez dlake na jeziku i sto...
...što je nepreporučljivo i, pre svega, nekulturno raditi na jednom ovakvom forumu.
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Onda ovo nije forum neko privatna pricaonica par likova.Idi vidi kakav je u italiji forum ovog tipa. to je filadelfija,galaksija nedostizno za ovde.Tako da fiomadzare
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Post by shebez »

Necu da stajem ni na ciju stranu ali ovaj forum ima velikih problema. Na forumima na kojima sam bio do sada zabranjeno je da se pise velikim slovima jer se to smatralo kao vikanje i veoma nepristojno a kamo li nesto drugo. Cenzura reci i stila obracanja bi morala da bude daleko veca . Koliko sam shvatio ovde bi trebali da razmenjujemo iskustva i da se dopunjujemo znanjem a ne da vredjamo jedne druge. Svako odskakanje od teme ili ucestala prepiska sa nebitnim stvarima izmedju dva sagovornika treba da bude tretirana kao spam.
Za mene je jako nekulturno pominjanje moderatora i njihov rad ali moram to da uradim, mnogo postova je trebalo biti obrisano i pre nego sto je na njih odgovoreno a onaj ko ima puno postova obrisanih trebao je biti iskljucen sa foruma. Svaki post u kome se nagovestava bilo kakva mrznja ili vredjanje, izazivanje na nasilje ili bilo sta slicno da bude sankcionisan kao i natpisi koji mogu da bilo koga uvrede.
Moje reci nisu upucene ni nakoga licno vec na samu organizaciju sajta zato sto je dozvolila ovoliko prostakluka ja znam da je mala populacija ljudi koji su na ovom forumu ali mislim da ce ih ovako jos vise rasterati. Bolje nekoliko iskljucenih nego velika vecina smorenih i razocaranih zbog necijih gluposti.
Ne zamerite iz najbolje namere.
Pozdrav svima
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Post by Nikola »

Pa gde ste bre vi svi bili Sale se ovde sa njim Rvao nedelju dana.. eto vratite postove pa pogledajte... sad je dobio slobodu i najgore što možete je da ga sad ukinete (mada je zaslužio) . Treba da prođe vreme pa će možda da shvati neke stvari. Što je najgore neki su mu davali i znake podrške u načinu "komuniciranja" ja bih te prve banovao al nema veze.... i gde su sad oni... kao ne podržavaju ga... pa i ja sam bio klinac i vozio bicikl ali nikad se nisam ovako obraćao drugima... znači njemu treba da ga prihvatimo... sve ostalo je kontraproduktivno... onda ga prihvatite :)
User avatar
Easst
Posts: 104
Joined: 04 Jun 2008, 21:13

Post by Easst »

Nikola wrote:Meni je prestao da smeta ... čak šta više zabavlja me... totalno sam ga prihvatio :lol:
to to, a i realno, poslednjih par dana ownuje forum :) jedino ga treba dodati u onaj tekst sa pravilima foruma, da znaju ljudi koji prvi put dolaze da se ne iznenade kad dobiju napuš na neko skroz normalno pitanje rofl
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Meni smeta kad se bilo ko izrazava javno na taj nacin.


Znas kako - ljudi ovde sto znaju o srpskom je da je prilicno mocan u takvom izrazavanju. Dosta ljudi zna sta je pricao onaj kreten od kapitena kosarkasa na televiziji...
Ima to na youtube-u sa sve titlovima na engleskom.

Eto kako se siri negativna slika o Srbima - i to jos kada nam je najpotrebnija dobra slika o nama. A tu se ljudi ponasaju kao divljaci.
Jos ta podrska ljudima koji su pokusali ubistvo, pa jos podrska njima od strane fudbalskog tima...

Iz dana u dan sve manje i manje, zahvaljujuci postupcima ljudi u Srbiji, mogu sa ponosom da kazem da sam iz Srbije.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Post by Dragan K. »

Ja sam verovatno jedan od retkih koji je pokusavao da razume ponasanje momka. Verovao sam a i dalje verujem da je on tipicni predstavnik svoje generacije. Klinac mi je posao u I razred srednje skole, i nakon mesec dana, vise od polovine djaka redovno nosi boksere i nozeve u skolu. Zakazane tuce posle skole su redovne, kradje mobilnih i reketiranje od 50-ak din je svakodnevno. Bezanja sa casa i svadje sa nastavnicima su normalna pojava...
Mislite da je PSG izuzetak? Ja ne mislim...
Medjutim zbog stranackih, verskih i navijackih agitovanja bih napustio svaki forum. Zato PSG CRVENI KARTON (to najbolje razume :D )
markoB
Posts: 43
Joined: 21 Jul 2008, 23:54

Post by markoB »

U poslednje vreme, tacnije od kada se psg vratio poslednji put, forum se pretvorio u uklanjanje prostakluka, prepucavanje i svadju.
Pamentih i poucnih tekstova ne da nema, nego mi se cini da su ti ljudi koji imaju sta pametno da kazu, prestali da posecuju forum.


PSG_bg, imas crveni i od mene.
User avatar
Goran
Posts: 70
Joined: 16 Jul 2006, 21:03
Location: N.Bg

Post by Goran »

Mislim da su se sada stekli svi uslovi da se konstatuje da je ovakav način komunikacije apsolutno neprihvatljiv.
U skladu sa tim predlažem administratoru foruma da se krajnje nedisciplinovanim članovima (za sada vidim samo jednog, ali sa dva imena) ljubazno zahvali na dosadašnjem radu i sa žaljenjem konstatuje da dalja saradnja više nije moguća – ni u ovim postojećim, a ni u eventualnim novim juzernejmovima.

Nisam planirao da se petljam u ove stvari, ali svojevremeno sam krajnje dobronamerno savetovao dotičnog da promeni username, ali i način obraćanja, obzirom da je ono bilo praktično nepopravljivo.
Sada vidim da je on, nažalost, uradio samo ovo prvo.

Forum je i dalje veoma koristan, deluje prilično profesionalno, kao uostalom i ceo sajt, i glasam da tako i ostane.
.
markoB
Posts: 43
Joined: 21 Jul 2008, 23:54

Post by markoB »

Goran wrote:Forum je i dalje veoma koristan, deluje prilično profesionalno, kao uostalom i ceo sajt, i glasam da tako i ostane.
.
Mislim da se ovo odnosilo na moj post iznad.

Ocigledno nisam lepo napisao, pa si me krivo razumeo
To sto sam rekao se odnosilo na par dana unazad, tj. od kada se psg vratio.
U par zadnjih dana, svaka tema sadrzi psovke i vredjanja izneta od jednog clana i to mi smeta, a koliko vidim i drugima

Na forumu ima lepih putopisa, galerija, puno tekstova koji mogu da pomognu pocetnicima i manje iskusnim biciklistima.
Uvek sam na svako moje pitanje dobio zadovoljavajuci odgovor.

Dakle, na forum i njegov rad nemam nikakvih zamerki, ali zato na ponasanje mladog gospodina...
PSG_bg

Post by PSG_bg »

sta bre vi ocete.Mozemo da pricamo o biciklizmu koliko ocete,ja to volim i znam donekle.Zapitajte se sta ste uradili VI PRVO. ZNaci vi ste me izazivali i sad se pravite nevinasca.PA ajde mudonje sve priznajte.Gde je onaj makarenko,Iralic,alek..ostali sto su se FRAPIRALI, kao nesto se foliraju kad sam reko da sam se u gradu nasmejao liku koji je hteo da se trka kad mu je spao lanac.I sad kao ja los.Ma to je stoka. JA sa svima hteo o.k. a onda se nadje neko i pocne da mi proserava o duhu,prosvetljenju i nastavlja u filozofskom stilu 6 stranica.Slag na tortu dolazi neka spodobalija iz pizde materine (citaj Japan) i prica mi kako funkcionise radnja na autokomnadi i sl. gluposti kao da je juce ovde bio. + mnooooooooooogo folianja sto u postovima sto u delu gde pise Lokacija. Znaci aleka pozovme na pivo ,vi serete,kazem onom za sterilitet da je prso kad to misli, vi kazete to je tacno,ali si preterao.Sutina je da je tacno. Trece nemojte vise lupati gluposti oko ovog jadnoig Urosa kao pokusaj ubistva i sl. 4. Najvaznije ; Srecom nisam ni priblizno ovakav u prirodi,ali me vasi postovi teraju da popizdim i sl. Ja sam o.k. i sve a vi sto se cepite aleku i placete savetujem da kupite maramice.A te kartone mozete da gurnete u kurac.
Post Reply