Pohvala angazmana

Vaša pitanja i predlozi u vezi ovog foruma i Freebiking sajta, kao i administratorska obaveštenja.

Moderator: Moderatori

Post Reply
Victor

Pohvala angazmana

Post by Victor »

Momci,

Svaka cast na ideji, trudu i realizaciji site-a. Prava ste avangarda, u najboljem smislu reci.

Zelim vam dugo trajanje i puno zadovoljstva u vasem radu.

Do vaseg site-a sam dosao putem preporuke poznanika koji s vremena na vreme ucestvuje u vasim akcijama, g-din Misa iz Nis :>) i odmah mi se vrlo dopao vas pristup, pre svega jer ste tekstualno i vizuelno vrlo informativni po pitanju lepota zemlje Srbije pa i dalje.

Sam nisam biciklista i to necu verovatno nikada ni postati (vise preferiram automobile) ali mi vrlo prija da vidim kako avanturisticki duh nase nacije nije ugasen, kao i da se upoznam sa skrivenim bogatstvima nase zemlje. Odradili ste mnogo bolji posao nego sto Turisticka organizacija Srbije to moze i da zamisli.

Nasa sugestija je malo licna, i izlazi iz okvira vase osnovne ideje, ali nase je da predlozimo. Supruga, deca i ja smo skloni seoskom turizmu, pa nam informacije sa vaseg site-a i sa vasih putovanja puno znace. U tom smislu bi mozda sugerisali da napravite opciju sa nazivom "Destinacije" gde bi naveli sva odredista na kojima ste bili i povezali sa vec postojecim tekstovima, pa bi mi "turisti" mogli lakse da nadjemo odrediste koje nas zanima.

I da, ne znam koliko vam je to komplikovano, ali bilo bi vizuelno efikasnije ako bi pre celog teksta sa slikama dali neku vrstu Sazetka putovanja sa najzanimljivijim detaljima i udarnom slikom, pa onda integralni tekst.

Posto se dobro zabavljate, mogli bi i posle svakog putovanja da zabelezite kratke osvrte i izjave svih ucesnika kako je bilo, tipa: "Milan: Pogaca sa kajmakom kod baba Djuke u Zabrezju kod Negotine je bila cudo!", Stojan: Kupanje pod vodopadima Pretine je hladnije nego sto sam zamisljao", itd.

Stil pisanja pojedinih tekstova bi mozda mogao da bude malo primereniji javnom objavljivanju (bez nekih primitivnih momenata, piva, podrigivanja i slicno), no verovatno bi tada individualnost i sarm autora bio umanjen.

U svakom slucaju, super ste momci. Imate nase pozdrave i podrsku.

Srdacno,

Victor & familija
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Post by pedja »

http://host.sezampro.yu/freebiking/Turo ... rajevi.htm
Tu imas pregled svih tekstova po mestima.
Post Reply