Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Mali oglasi. Masovna, očigledna i drska komercijala biće brisana.

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by pedja »

http://www.kurir-info.rs/japanac-presao ... nak-339689

Posle pređenih skoro 20.000 kilometara biciklom na putu oko sveta, Japanac Rio Asadži nije mogao ni da pretpostavi da će mu bicikl biti ukraden u Beogradu. Dok je boravio u šoping-centru "Ušće", uredno privezani bicikl "panasonik" je ukraden.

Ako primetite bicikl javite policiji.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by bluealek »

Eto zašto bicikl u Srbiji ne može da se koristi kao prevozno sredstvo. Jer na javnom mestu ni tri sekunde ne možeš da ga ostaviš bez nadzora.
User avatar
Бранко
Freebiker
Posts: 63
Joined: 17 May 2010, 09:25

Re: Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by Бранко »

Знам да није једини коме је тог дана украден бицикл али је сигурно једини Јапанац и то још на путу око света. Мрцварио се 20.000 км да би дошао, практично, што се њега тиче, на КРАЈ СВЕТА. Шта бива са лоповима који краду бицикле када их и ако их открију? Какаве казне следе? Јел' укинута казна строги затвор (знате оно чувено ТУЦАЊЕ КАМЕНА од ујутро до увече, по сунцу и снегу и тако Х месеци/година)?Можда би оно помогло више него школовање тзв.мајстора по затворима?
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by Polar »

Ja sam do sada,častio lopove sa tri bicikla,koji su uvek bili uredno zaključani.
Sada nemam ni sajlu ni katanac ni bilo sta drugo za vezivanje ili zaključavanje,već gde ja,tu i samnom bicikl.
Žao mi je što se to Japancu desilo. Da je lopov znao koliko je km prešao i ko ga vozi,možda bi mu proradila savest,pa bi se predomislio.
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by asrdjan »

Polar wrote:Da je lopov znao koliko je km prešao i ko ga vozi,možda bi mu proradila savest,pa bi se predomislio.
Da. Verovatno bi mu u tom slučaju samo izbušio gume :D
User avatar
Astrodule
Posts: 58
Joined: 31 Mar 2006, 10:21
Location: Novi Beograd
Contact:

Re: Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by Astrodule »

Čudna su sorta ti Japanci...

Pre par meseci videh jednog Japanca kako vozi iznajmljen bajs po stazi do Ade i ispod Gazele staje, silazi sa bajsa, ide napred jedno 100m i slika Beograd. Tad su bile one skele ispod Gazele pa mu bajs nije bio u vidokrugu sigurno jedno minut dva. Video sam ga iz daljine kako to radi, pa sam razmišljao da krenem da mu objašnjavam kako mu to nije bezbedno, kako će neko da mu ukrade bajs. Odmah sam krenuo da projektujem kakvu će to sliku o Beogradu ostaviti strancu, pa sam u tom razmišljanju i prošao pored njega. Taman kad sam prelomio da mu sve to kažem Japanac je krenuo nazad ka bajsu pa je ostao uskraćen za moje poznavanje engleskog jezika.
Zapremina tela ipak nije dovoljna !
http://www.ehotim.com/blog/category/put ... iciklizam/
User avatar
Nole
Posts: 156
Joined: 18 Mar 2011, 14:39
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by Nole »

Лопов је изгледа ухваћен, коначно нешто позитивно.
http://www.021.rs/Info/Srbija/Uhapsen-l ... gradu.html
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by shebez »

U stampanom formatu novina citam da je Asandzi izjavio da je i ranije bio na meti razbojnika, u Nikaragvi su mu ukrali kameru, u Namibiji cipele, a u Ekvadoru ga je napala grupa naoruzanih mladica. Sto samo govori u koju grupu drzava spadamo...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by Polar »

Nole wrote:Лопов је изгледа ухваћен, коначно нешто позитивно.
Sve se može kad se hoće.
ZoranV
Freebiker
Posts: 103
Joined: 04 Aug 2006, 21:12
Contact:

Re: Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by ZoranV »

shebez wrote:U stampanom formatu novina citam da je Asandzi izjavio da je i ranije bio na meti razbojnika, u Nikaragvi su mu ukrali kameru, u Namibiji cipele, a u Ekvadoru ga je napala grupa naoruzanih mladica. Sto samo govori u koju grupu drzava spadamo...
Pa nije baš tako, bivšem Snežinom pratiocu Brajanu su maznuli bicikl mislim u Turskoj i to usred hotela gde je bio smešten u prostoriji koja je namenjena za te stvari. Te stvari se dešavaju svuda, nije u pitanju zemlja (država, teritorija), u pitanju su ljudi koji to rade, a lopova ima svuda!
Авалац
Posts: 16
Joined: 29 Jan 2017, 21:39

Re: Japancu na putu oko sveta ukraden bicikl u Beogradu

Post by Авалац »

Да...
Post Reply