Braća po pasiji

Kad je bicikl okačen o klin, onda fribajkeri sede ispred računara i pričaju...

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Braća po pasiji

Post by bluealek »

Vreme je da shvatimo da smo, zapravo, braća po pasiji - samo što neke mrzi da vrte pedale, a druge ne :wink:

Image
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Braća po pasiji

Post by asrdjan »

Izeš ga, Sale, ajd još 4x4, al taj motor na makadamu s kojim treba da se bratimimo, doživljavam kao čisto nasilje u prirodi...
Ja baš ne bih...
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Braća po pasiji

Post by LongDistance »

asrdjan wrote:Izeš ga, Sale, ajd još 4x4, al taj motor na makadamu s kojim treba da se bratimimo, doživljavam kao čisto nasilje u prirodi...
Ja baš ne bih...
Uhhh... here we go again... :(
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Braća po pasiji

Post by asrdjan »

LongDistance wrote:
Uhhh... here we go again... :(
Pa nije Sale ovu provokaciju stavio bez razloga... :D

P.S. Ali sad nešto razmišljam, ako ćemo po pasiji, onda tu moraju naći mesta i pedofili i masovne ubice. A bogami i filatelisti! :D
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Braća po pasiji

Post by IRalic »

Al znas, ono, dva tocka, vetar u ..kacigi 8)
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Braća po pasiji

Post by arxmilan »

Postovani svi,
koliko je dobra promaja na bajsu, toliko je dobar i vetar u kacigi na motoru. Ima mesta za sve za uzivanje u prirodi i uopste nevidim ovde neke nejasnoce.
Ja se odjavljujem sa ovoga.. :shock:
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Braća po pasiji

Post by bluealek »

Ne radi se ovde ni o kakvoj provokaciji, već samo o sugestiji da je isključivost opasna i da moramo da se naučimo toleranciji, da barem pokušamo da razumemo nečiji tuđ način da uživa u kretanju, putovanju i istraživanju. Svaki ima prednosti i mane i svaki podrazumeva određene kompromise. Ono što vama smeta možda smeta i njima, ali dobijaju zauzvrat nešto drugo što im više znači nego što im to smeta, tako da smatraju da to ima smisla. Lepo je ići pešice, lepo je okretati pedale, ali ne sme se ljudima egoistički uskraćivati pravo na boravak u prirodi samo zato što su odlučili da u tome koriste malu pomoć motora sa unutrašnjim sagorevanjem, kako to paranoidna EU zakonska regulativa pokušava. Mislim da put oko sveta na motoru nije ništa manje uzbudljiv ili pustolovan od puta oko sveta na biciklu, samo što obezbeđuje nešto bolju pokretljivost. Na ovoj planeti ima mesta za sve i ničiji način nije bolji od načina nekog drugog.
Post Reply