Šomrda 12. aprila - 1 dan, bike

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Šomrda 12. aprila - 1 dan, bike

Post by bluealek »

Za Emila, Nikolu (i jednog i drugog), Shebeza, Rajka, Baneta, Snežanu i sve ostale koji su eventualno nameračili da učestvuju na uvertiri Šomrde u subotu, evo malo slikovitijeg opisa moje zamisli za taj dan, da ne bude posle iznenađivanja kad se već zavučemo u šumu...

http://forum.freebiking.org/viewtopic.p ... 7293#p7293

Šomrdu će (uz pun bajkerski užitak) moći da izveze svako, a ovo nije za svakoga :wink:
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Šomrda 12. aprila - 1 dan, bike

Post by sssasa »

...pozdrav svima. Ovde po prvi puta ucestvujem u diskusiji tj prepisci. Inace sam ispratio ovu diskusiju od pocetka i vvideo razvoj cele price. Par svojih prijatelja( inace svi Pozarevljani) upoznao sa ovim i jako smo se nameracili da se pojavimo u nedelju jutro na "mestu zlocina". Znaci dogovor nije definitivan tako da ovo nije obavezujece obavestenje organizatoru ali su izgledi preko 90% sto znaci samo visa sila bi nas odvratila. Najverovatnije ce nas biti trojica sa svojim prevozom( pickup pilicar) i zeljom da se uz motanje druzimo. DO vidjenja....
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Šomrda 12. aprila - 1 dan, bike

Post by bluealek »

http://forum.freebiking.org/viewtopic.p ... 5ced#p7313

Molio bih da SVI ZAINTERESOVANI za nedeljnu vožnju pogledaju navedeni post, glasaju i / ili me obaveste telefonom, odnosno na privatni mejl o svojoj odluci po ovom pitanju. Hvala unapred!
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Šomrda 12. aprila - 1 dan, bike

Post by bluealek »

Molim za malo pažnje sve one koji u Lepenski Vir dolaze U NEDELJU. Imamo još jednog bajkera iz Beograda koji NEMA SVOJ PREVOZ, pa bih molio onoga ko ima mesto viška (bilo da kreće iz Beograda ili da na putu do onde prolazi kroz Beograd) da mu se javi i da se dogovorite oko skupljanja. Ako su mi podaci u filteru Excel tabele tačni, to bi najverovatnije mogao biti Barda iz Novog Sada. U nedelju iz NS kreće i Bogdan Ilić, ali on ide sa porodicom, tako da nisam siguran koliko mu odgovara da pokupi nekoga.

U pitanju je korisnik saler, odnosno Aleksandar, 064/285-1832

Zahvaljujem unapred na pomoći!
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Šomrda 12. aprila - 1 dan, bike

Post by barda »

Sale, dogovorio sam se sa Aleksandrom i ja ga kupim u nedelju.
Kontaktirao me je i Nenad (nick pochetnik) i možda i on ide sa nama

A prijatelj Toza koji je trebao da ide samnom, odustao je zbog porodičnih zdravstvenih problema...
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Šomrda 12. aprila - 1 dan, bike

Post by sssasa »

...dakle ovako! Postovane kolege po pedali prvo da vam se zahvali na drustvu i divno provedenom danu. Fantastican dan, sa predivnim pejsazima i vama kao drustvom u svemu tome. Ko nije bio taj nije svestan sta je propustio a i bolje da nezna jer bi se jako kajao. Pozdrav od mene licno i male ekipe Pozarevljana sa danasnje voznje!
Locked