Zeleni Dvor za Prvi maj

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Momir
Freebiker
Posts: 29
Joined: 02 Feb 2005, 20:09
Location: Beograd
Contact:

Zeleni Dvor za Prvi maj

Post by Momir »

U petak, 29. aprila u jutarnjim satima moj drug Saša i ja polazimo biciklima put Kajtasova, na salaš «Zeleni Dvor» o kome sam pisao u par navrata. Planiramo da stignemo istoga dana posle podne, a sledećih nekoliko dana ćemo uživati u neograničenim količinama Savinog i Snežinog gostoprimstva. Planiramo da napravimo i nekoliko izleta, do Vršca, kao i da ramskom skelom pređemo na srbijansku stranu i otpedaliramo do Srebrnog jezera, naravno ukoliko vremenske prilike dozvole. U Beograd bi se vratili u utorak, 3. maja, ako ne biciklima onda autobusom. Ovo je okvirni plan koji je jako podložan izmenama, u zavisnosti od situacije, raspoloženja, meteorologije...
Pozivam sve fribajkere koji žele da nam se pridruže na ovom ravničarskom višednevnom, tipično borićevskom, krstarenju Banatom, makar na jedan dan. Od opreme potrebna je pre svega dobra volja, zatim bicikl, šator i vreća za spavanje.
Nije potrebna velika kondicija niti fensi bicikl, Sašina ljuta mašina kupljena je pošetkom osamdesetih, ima celih pet brzina, ali to mog hrabrog druga nije sprečilo da protekli vikend samnom odvozi kružnu turu oko Beograda preko Opova, Sefkerina, Glogonja, Jabuke i Pančeva u dužini od 75 km.
O Zelenom Dvoru možete više saznati na sajtu http://zelenidvor.vodic.net (sajt je delo našeg druga Peđe koga ovom prilikom posebno pozivam u ime Sneže i Save) i na fribajking sajtu.
Ko je zainteresovan, neka se javi na 063/404035 radi bližeg dogovora!
Skituljko
Posts: 5
Joined: 04 May 2005, 18:05

Zeleni dvor

Post by Skituljko »

Jos nisam u dovoljnoj kandiciji za takvu turu, ali radim na tome...


Nego kako bilo?
User avatar
Momir
Freebiker
Posts: 29
Joined: 02 Feb 2005, 20:09
Location: Beograd
Contact:

Re: Zeleni dvor

Post by Momir »

Skituljko wrote:Nego kako bilo?
Nadam se da ću uskoro objaviti sažetak ture. Inače, bilo sjajno!
Post Reply