Internacionalni skup lezecih biciklista za 1.Maj- kod nas :D

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Re: Topli tuš i parče livade

Post by Dragan K. »

Dragan K. wrote:
marin wrote:Izvini na kašnjenju, nisam obilazio forum nekoliko dana.
Ponuda stoji i dalje, biće nam drago da Vas dočekamo ugostimo i otpratimo na Vaš put. To će ujedno podići popularnost biciklizma i našeg biciklističkog kluba "Midžor" u našoj siromašnoj sredini.
Naravno biće nepohodno da se još čitamo i čujemo.
Mogli bi mi prvi da oprobamo vase gostoprimstvo... :D
U Knjazevcu smo 30 aprila popodne, i bili bi vam zahvalni da se raspitate za neki smestaj (Privatne sobe, pansion...) Mi smo ljudi u godinama(najboljim), malo smo osetljivi na vlagu, zimu i promenu vremena, pa preferiramo tople sobe...
Vecina nas nije bila u Knjazevcu, pa je prilika da uz druzenje dobijemo pravu sliku vaseg grada.
Promena plana je da spavamo u Zajecaru, pa mozemo da se druzimo malo uz pivce u Knjazevcu...
Pametan covek nauci i zaboravi, inteligentan se priseca....a glup sve zna!
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Post by Dragan K. »

Danas smo ispratili bic. karavan Pariz-Peking na poslednjoj deonici kroz Srbiju, Golubac-Kladovo.
Jone ,Spasa i ja smo odvozali veci deo sa dobro poznatim bikerima.
Fasciniran sam Dunavom i Djerdapom, i jedva cekam 1.maj...
Pametan covek nauci i zaboravi, inteligentan se priseca....a glup sve zna!
marin
Posts: 34
Joined: 14 Oct 2005, 09:21
Location: Knjaževac

Re: Topli tuš i parče livade

Post by marin »

Mogli bi mi prvi da oprobamo vase gostoprimstvo... :D
U Knjazevcu smo 30 aprila popodne, i bili bi vam zahvalni da se raspitate za neki smestaj (Privatne sobe, pansion...) Mi smo ljudi u godinama(najboljim), malo smo osetljivi na vlagu, zimu i promenu vremena, pa preferiramo tople sobe...
Vecina nas nije bila u Knjazevcu, pa je prilika da uz druzenje dobijemo pravu sliku vaseg grada.[/quote]

Promena plana je da spavamo u Zajecaru, pa mozemo da se druzimo malo uz pivce u Knjazevcu...[/quote]

Javite na marinyuk@gmail.com ili 0648776207 kada cete proci kroz Knjazevac da vozimo malo u drustvu, a mozemo i grad da obidjemo - vredi videti.
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

E pa drugovi i drugarice,lezeci i nelezeci,sa tugom u srcu vam saopstavam da od ove lepe zamisli nece biti nista.
Bar ne za 1. Maj.

Slovenci su spreceni (obaveze,bolnica,umor .. ) a i ja sam se juce i zvanicno razboleo,sa sve temperaturom i to sve,
tako da sve i kad bih prezdravio do prvog,ne bi bio u stanju da prevezem to sto je planirano ..

Slovenci su svakako raspolozeni da dodju,samo da se zvezde naklone ;-)
Tako da cemo jos videti .. a i Ojster ce nabaviti ICE Q tricikl,te ce s njim doci :D sto me posebno raduje

Hvala na paznji,i do vidjenja,do neke druge prilike,
lezeci pozdrav! (ovoga puta lezim u krevetu,a ne na bajsu..)
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Post by Dragan K. »

Mi smo odvozali planirano. Sve je bilo za 5+.
Zahvaljujemo se Marinu i Nebojsi iz Knjazevca na doceku.
Nadam se da cemo sledeceg puta imati malo vise vremena za druzenje.
Steta sto su lezeci "zatajili". Cinilo mi se, da se sav biciklisticki svet Beograda uputio za praznike u istom pravcu. Svakoga dana smo nekoga sretali...
Pozz
Pametan covek nauci i zaboravi, inteligentan se priseca....a glup sve zna!
Post Reply