GOLIJA 11-13 oktobar

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by KUSHA »

Iris87 wrote:Pozdrav! Evo i ja da se prijavim :) Ima li mesta kod nekoga iz BGa?
Dalibor(Baboja) prolazi kroz BG i mozeš sa njim.On dolazi sa bratom i za sad ima dva slobodna mesta .Kontakt tel.+38765960457
allesan
Posts: 10
Joined: 13 Feb 2013, 11:17

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by allesan »

Evo da i ja potvrdim dolazak.
Ja, i još dva prijatelja.
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by baboja »

KUSHA wrote:
Iris87 wrote:Pozdrav! Evo i ja da se prijavim :) Ima li mesta kod nekoga iz BGa?
Dalibor(Baboja) prolazi kroz BG i mozeš sa njim.On dolazi sa bratom i za sad ima dva slobodna mesta .Kontakt tel.+38765960457
Moram da se izvinem zbog moje neažurnosti... nisam pogledao mapu koji mi je put najbliži...sve do sinoć kada sam ukacio da bi iduci preko Beograda napravio nepotrebnih 300 Km vise...ipak idem preko Loznice i Valjeva...pa ako ima neko sa tog kraja da ide može samnom dva slobodna mjesta su na raspolaganju....broj telefona je tu...
lesandro
Freebiker
Posts: 36
Joined: 19 Aug 2009, 12:07

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by lesandro »

Kod mene ima jos jedno mesto. Cuo sam se sa Drznedaj i on ce mi potvrditi da li ide ili ne sutra. Mori ga neki stomacni virus. Ako odustane to znaci jos jedno mesto.
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by KUSHA »

lesandro wrote:Kod mene ima jos jedno mesto. Cuo sam se sa Drznedaj i on ce mi potvrditi da li ide ili ne sutra. Mori ga neki stomacni virus. Ako odustane to znaci jos jedno mesto.
U slučaju da odustane Držnedaj kod Lesandra dolaze Iris i Angelss.
Druga varijanta je ako ide Držnedaj ,Polar ide svojim kolima i vozi Iris i Angelss što dovodi do jednog slobodnog mesta kod Makikoma.
Allesan je napisao:
Evo da i ja potvrdim dolazak.
Ja, i još dva prijatelja.
Allesan da li imate svoj prevoz ili moramo da tražimo kombinaciju?
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by KUSHA »

Iris87 i Angelss kontaktirajte Polara 063330851 da bi potvrdili mesto u kolima kod njega i dogovorili detaljnije.
angelss
Posts: 20
Joined: 28 Sep 2012, 10:12
Location: Beograd

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by angelss »

Cuo sam se sa Polarom, cekamo da se Iris87 javi da se definitivno dogovorimo :wink:
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by Polar »

Angelss i Iris87 su mi se javili,tako da smo mi kompletni i krecemo u petak.
perasarma
Posts: 18
Joined: 09 Oct 2013, 07:43

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by perasarma »

Zdravo svima! Godinama gledam slike sa ove ture i nikako da se organizujem da podjem sa vama. To ove godine nece biti slucaj. Hteo sam da organizujem svoju ekipu za ovu turu ali jedni ne znaju tacno kakve ih obaveze ocekuju tog vikenda , drugi imaju neke obaveze i probleme a ja cvrstu volju da vam se pridruzim. Takvo organizovanje za sada ,nije moguce . Kod mene u auto mogu da budu jos cetiri osobe sa biciklima i svom opremom( veliki karavan), ali je neisplativo da sam krenem na put i sa jos jednom osobom. Eventualno , troje ili cetvoro bi bilo idealno. Posto imam i motor , postoji i mogucnost da ako neko ima prostora da mi smesti bicikl, onda bih ja motorom . Zaboravida pitam , dali ima mesta u motelu i prenocistu tamo ?
perasarma
Posts: 18
Joined: 09 Oct 2013, 07:43

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by perasarma »

Ili da me neko smesti kod sebe u auto?
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by KUSHA »

Ima jos koji su na standbay kojima bi prevoz dobro dosao.Znace se danas-sutra.Za sad imavjos smestajnog kapaciteta,ako i nebude tu su podloske i vreca.
allesan
Posts: 10
Joined: 13 Feb 2013, 11:17

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by allesan »

@KUSHA

Imamo svoj prevoz, taman za nas tri tako da nije frka.

Kakva je tamo situacija za spavanje u šatoru? Možda bi razvukli šator ako nas ne bude mrzilo, ali ne znam ima li tamo neko dobro mjesto, a da je blizu glavnog smještaja?
lesandro
Freebiker
Posts: 36
Joined: 19 Aug 2009, 12:07

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by lesandro »

Moji nesudjeni saputnici su ostali nesudjeni. Obojica su odustali, te ostadoh sam :( . Sad, ili da se nekom prisljamcim ili da se jave bar dva saputnika!
Proda
Posts: 1
Joined: 09 Oct 2013, 14:30

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by Proda »

Dolazim i ja na Goliju i još jedan biciklista samnom... :D
Pozdrav iz BiH
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Re: GOLIJA 11-13 oktobar

Post by baboja »

lesandro wrote:Moji nesudjeni saputnici su ostali nesudjeni. Obojica su odustali, te ostadoh sam :( . Sad, ili da se nekom prisljamcim ili da se jave bar dva saputnika!
Ja se cudim kako ne mogu da nadjem saputnike u Bijeljini a ti u Beogradu ne mozes da ih saberes...ja dolazim u svakom slucaju pa makar i sam...:-) :D :D :D
Post Reply