Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by sssasa »

Posle duzeg premisljanja odlucio sam da zatalasam masu sa jednom lepom prolecnom voznjicom. Nista sto vec dosta ljudi nije vozilo ali opet malo "tvrdje" u odnosu na dosadasnje proletnje voznje.
BELJANICA,i divlja i pitoma za prosecno i natprosecno spremne. Trasa se vecim delom poklapa sa vec objavljenim i vozenim trekom http://www.stazeibogaze.info/2011/01/05 ... va-livada/ sa dodatnom klauzulom da ce se spust sa Belajnice ici putem ka Strmostenu tj pitomijim putem za razliku od Raskove livade gde vodi izvorni trek. Naravno ako ima zainteresovanih za ovaj tezi tj mnogo strmiji put uvek se moze napraviti dogovor.
Nadam se da ce biti zainteresovanih za ovu voznju.

Mesto okupljanja: Parking ispred ribnjaka na Lisinama vec dobro poznato mesto okupljanja za vise pravaca voznje,ovo je orijentacini put do tamo--- http://www.viamichelin.com/web/Routes?s ... eConso=5.6

Datum: 27.4.2013---subota

Vreme polaska: Potrebno je stici na odrediste najkasnije do 8:30 da bi se biciklama krenulo do 9H

Logistika: ISPRAVAN MTB bicikl,rezervna guma eventualno flekice za lepljenje,pumpa,lampe za nedaj boze mada imao dovoljno vremena da zavrsimo pre mraka,kaciga pozeljna da ne kazem obavezna.

Hrana: Klopu nosite po sopstvenoj zelji i potrebi.

Voda: postoje dva izvora pitke vode na trasi tako da to nije problem

Tehnicka zahtevnost: 9/10

Fizicka zahtevnost: 8/10

PS> tura je koncipirana kao kompleksnija tako da nije za pocetnike i neiskusne (bar tako kazu oni koji suje vozili)
Naravno svako odgovara za sebe i svoje postupke i posledice.

Jos jedna po meni bitna stvar je da svi ucesnici cuvaju prirodu i da je ostave onakvu kakvom bi je voleli zateci kad ponovo dodju. HVALA

Prevoz do mesta polaska troskovi prevoza kao i uvek stvar dogovora izmedju prijavljenih ucesnika .


Eto od mene toliko. Sad je na vama :)
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by rajko55 »

Požarevačka ekipa Mlađa, ssssssssssssaša i ja Idemo normalnom stazom na Strmosten , ko hoće zaraslom planinarskom sa bajkom u zubima može na Raškovu livadu :lol:
pozz
User avatar
lukaves
Freebiker
Posts: 86
Joined: 22 Dec 2009, 13:56
Location: Beograd
Contact:

Re: Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by lukaves »

Pa lepo bata Sale :D . Vidim da je prolećno sunce u tebi probudilo jednu lepu i kreativnu ideju za vožnju. Rado bih ti se pridružio, ali na moju žalost, baš tih dana oko 27.4. tekuće godine nisam u mogućnosti da se surduknem niz Beljanicu. Vidimo se drugi put, lep provod.
Far over the misty mountains cold
To dungeons deep and caverns old
The pines were roaring on the height
The winds were moaning in the night...
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by sssasa »

...za sada prijavljenih iz Branicevskog okruga:

1. Sssasa
2. Rajko
3. Mladja
4. Shocks
5. Shone -Kovin
6. Motic - Zagubica (90%)

Za sada je to zadovoljavajuca cifra za 2h od objave :D
držnedaj
Freebiker
Posts: 74
Joined: 20 Jul 2009, 23:37

Re: Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by držnedaj »

Ja se prijavljujem iz Bg ako jos neko bude hteo da se vozi.
Sve opcije voznje su prihvatljive. :arrow:
kontakt 0692838666
makicom
Posts: 45
Joined: 17 Apr 2013, 22:31

Re: Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by makicom »

Evo i ja da se pridruzim ekipi iz Bg :)
Modesty
Freebiker
Posts: 69
Joined: 21 Nov 2012, 11:49

Re: Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by Modesty »

nas smo dvoje, ako je neko bez prevoza, a ima želju da ide.... tu smo
Modesty
Freebiker
Posts: 69
Joined: 21 Nov 2012, 11:49

Re: Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by Modesty »

..... a možemo i nekome da se pridružimo, ako ima dva slobodna mesta, naravno i za bajseve..
držnedaj
Freebiker
Posts: 74
Joined: 20 Jul 2009, 23:37

Re: Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by držnedaj »

sssasa: ostavi nam neki kontakt telefon,
Marko, Marko i ja krecemo u 7 iz bg, na Lisinama bi smo trebali da budemo pre 9.
Sto se ostalih iz Bg. tice nisam siguran ko dolazi, ne prepoznajem imena na forumu.
Eto toliko za sada.
Pozdrav i vidimo se sutra.
:arrow:
Nikola
User avatar
fermax
Posts: 43
Joined: 13 Sep 2010, 19:03
Location: Beograd

Re: Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by fermax »

Na žalost, ovog vikenda neću moći da se pridružim. Želim vam lep provod! Ostajem dužan Beljanici.
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Beljanica u prolece...subota 27.4.2013

Post by sssasa »

Moj tel. 064 59 49 405....Sasa

Kao i uvek dosta zainteresovanih ali verovatno zbog vremenske distance sa ovim praznicnim turama dosta ljudi pored premisljanja je otkazalo. No mislim da ce biti najverovatnije oko 10 biciklista. Ja sam zadovoljan jer se u paksi pokazalo da su voznje sa desetak ljudi mnogo homogenije i prakticnije za voznju-uzivanje.

INACE BILO BI JAKO DOBRO KAD BI SE JOS NEKO IZ BEOGRADA PRIJAVIO DA BI SE POPUNIO JOS JEDAN AUTO POSTO SE ZBOG OTKAZIVANJA UKAZALO JEDNO MESTO,SMANJENJE TROSKOVA PUTA I NARAVNO + 3 BICIKLISTE U DRUSTVU
Post Reply