Random voznja po Srbiji...

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Random voznja po Srbiji...

Post by LongDistance »

Hmmm najverovatnije da niko nece da se javi...no dobro... da ne kaze neko posle Momir fufa vozio, a nije zvao... 8)

Uglavnom... ako je neko zainteresovan okvirna putanja: Krusevac - Kraljevo - Cacak - Uzice - Valjevo - Sabac - Ruma - Novi Sad...

Opustena voznja, nema trkanja ni divljanja, flexibilno kuliranje tokom voznje, pauza kad kod pozelimo
Ovaj tempo naravno nije za one koji imaju samo 2 slobodna dana, a zele da predju 600 kilometara...

Polazak je isto flexibilan. Ako ima neko da bi zeleo da se prikljuci mozemo bilo kada da krenemo, mada ja bih da se datum polaska ne razvlaci previse...

Eto ja napisah... :)
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Random voznja po Srbiji...

Post by LongDistance »

Odradjeno :)

Krusevac - Kraljevo - Cacak - Pozega - Valjevo - Sabac - Ruma - Indjija - Novi Sad - Vrbas - Kula - Sombor - Backa Topola - Subotica - Kikinda - Zrenjanin - Pancevo - Smederevo - Kragujevac - Krusevac

http://www.facebook.com/media/set/?set= ... 635&type=3
stive951
Posts: 1
Joined: 10 Nov 2012, 07:58

Re: Random voznja po Srbiji...

Post by stive951 »

Nisam još našao društvo, ali sam pronašao virtuelno panoramsko razgledanje za džaba :wink:
User avatar
LongDistance
Posts: 211
Joined: 09 Jul 2011, 20:35
Location: Krusevac

Re: Random voznja po Srbiji...

Post by LongDistance »

Hey Stive :) Nisam bas skontao kakvo drustvo i kakvo virtuelno panoramsko razgledanje... Ohh kako je uzbudljivo kada je neka prica pokrivena velom misterije 8)

Hahah vidim da si se registrovao samo da bi mi postavio ovu poruku, i da se nakon toga vise nisi pojavio na forumu... No dobro, ako se nekad budes opet pojavio dobrodosao ko god da si :)
Post Reply