Fruskogorski maraton

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Fruskogorski maraton

Post by x3m_optimus »

Hoce li ici ko ove godine na FG maraton?!

https://docs.google.com/file/d/0BztqGhE ... edit?pli=1
User avatar
Buca
Freebiker
Posts: 68
Joined: 03 Oct 2009, 12:30
Location: Vršac

Re: Fruskogorski maraton

Post by Buca »

Idem ja,ali sam se odlucio za trcanje,mislim da ce biti blata... :(
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Fruskogorski maraton

Post by asrdjan »

Ja sam prijavljen, ali nisam baš siguran u svoje mogućnosti ove godine, pa ću odlučiti dan-dva ranije... :mrgreen:
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Fruskogorski maraton

Post by Grujic »

Ja vozim veliki, ako ima nekih pitanja tu sam. Za vise informacija ovde http://www.mtbfanatic.org/assets/pdf/INFORMATOR.pdf
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Fruskogorski maraton

Post by x3m_optimus »

Ja bih voleo da padne neka kisa i da bude blata :D

Taman da nam vi maratonci utabate lepo stazu :mrgreen: hehehe

Ajde bre 100 pregleda bajkera, samo jedan se prijavio da ide :D Auuuu.... Uuuuuaaaa bre! :P hehehe

Ja idem, a vi puknite od muke :D hahaha
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Fruskogorski maraton

Post by Grujic »

Prodje i ovaj maraton, za nijansu je bilo lakse nego prethodne godine. Staza odlicna, brza i dobro obelezena mada sam je na jednom mestu svojom greskom malo omasio i tu izgubio 2-3min koja na kraju nisu imala uticaja na plasman. Od kolega sa fribajkinga sreo sam x3m_optimusa, vozio je cini mi se stazu malog maratona. Prva polovina maratona do Besenova sto je 40 i neki kilometar je bilo super, jos uvek je bilo snage u nogama. Odatle pa do Popovice, sledecih 40km je bilo bas tesko. Osecao se manjak treninga i to sto sam pred maraton vozio uglavnom asfaltne deonice. Pre maratona noge nisu bas imale prilike da osete strme sumske puteve Fruske Gore. Vreme na kraju 5.35 i deveto mesto. Da nije bilo pomenutog gubljenja staze i jedno menjanje gume kod manastira Beocin vreme bi bilo ispod 5.30 min ali i ovako sam zadovoljan. Koliko se treniralo dobro sam i odvozao :) . Na velikom maratonu pobedio je belgijanac Klepe sa novim rekordom maratona koji sad iznosi fantasticnih 3 sata i 59 min.
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: Fruskogorski maraton

Post by pedja »

Šta vas čudi , fribajking podrazumeva hedonizam i odsustvo potrebe za takmičenjem :)
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Fruskogorski maraton

Post by Grujic »

pedja wrote:Šta vas čudi , fribajking podrazumeva hedonizam i odsustvo potrebe za takmičenjem :)
Ma ne znaju ljudi sta je dobro :)
User avatar
Hyperion
Posts: 20
Joined: 13 Jan 2012, 01:15
Location: Severozapad Vojvodine

Re: Fruskogorski maraton

Post by Hyperion »

Iz godine u godinu maraton je sve bolji :D Jedva sam se izvukao sa posla, ali uspeo sam doci i ove godine.
Post Reply