Rtanj 25. decembar

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Rtanj 25. decembar

Post by barda »

Slažem se da treba šira društvena akcija, i Sale je odlično formulisao, i dao detaljne predloge šta i kako... Mislim da je to prava mera i za Jeep klub da pokaže i dokaže svoje umeće i sposobnosti, kao i društvenu odgovornost.

Sve počinje od ideje, samo se mali deo ideja realizuju, a još manji deo se pretvori u vangeneracijski poduhvat... toga treba biti svestan.

Ovo bi stvarno bila iskrena akcija obnove nečega što je tako bilo plemenito i dobro, i vratila uspomene na ljude koje su toliko dobrog doneli u ovaj kraj, ali ako akcija i ne uspe - trebalo bi bar postaviti tablu da je to spomenik i ukras večitoj ljudskoj pohlepi za materijalnim.
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Rtanj 25. decembar

Post by shebez »

Hocemo li da se prebrojimo?
Kod mene iz Beograda ima jos dva slobodna mesta (od ukupno pet). Sa mnom idu Dragan i Nikola moje kolege s posla.
Da li ces Barda da ides dan ranije i da li Gruji odgovara da ide sa tobom ili da ga mi sacekamo u Beogradu?
Pozarevac se vec organizovao, Kraljevo ce Kusa da organizuje.
Veljkovicu da li si slobodan za vikend da ides, mozes s nama da ne potezes dzip.
Jos neko?
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Rtanj 25. decembar

Post by bluealek »

Goca je svoj izlet za Ježevac pomerila od prošle subote za ovu jer se prošle nije skupilo dovoljno ljudi za minibus, a u sredu posle sastanka u Železničaru ćemo znati da li to definitivno ide ili ne. Ja se lomim da je ispalim pa da krenem sa vama, ili možda da je nekako ubedim da u subotu nakon kupanja u Ždrelu grupu pošaljemo za Beograd, a mi da se spustimo do Balaševića da spavamo i da vam se pridružimo za nedeljni uspon (doduše, mislim da će Goca pre biti raspoložena za tegljenje do podneva kod Balaševića, ako uopšte bude htela da krene :wink: ). Tako da ćemo po svemu sudeći u zadnji čas odlučivati šta i kako...
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Rtanj 25. decembar

Post by KUSHA »

Iz Kraljeva dolazim ja sa sinom i Baltoja.Ostale čekam da se jave.Upravo se javio Dragan Šiljković da je zainteresovan.
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Rtanj 25. decembar

Post by shebez »

Hocemo na Rajkov predlog onda da malo pomerimo start u 9:00?
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Rtanj 25. decembar

Post by bluealek »

shebez wrote:Hocemo na Rajkov predlog onda da malo pomerimo start u 9:00?
Bez obzira da li se pojavimo Goca i ja, mislim da bi to bilo pametno zbog ostalih. Čak i mi kilavci ćemo se nekako dogegati do naselja Rtanj pre mraka.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Rtanj 25. decembar

Post by barda »

Stanje kod mene je sledeće:

Idemo u subotu ujutru najverovatnije nas dvojica do četvorica, spavamo u Depadansu (1140 ND), i vraćamo se u nedelju posle silaska... Ima mesto za Gruju, ako mu odgovara produžena varijanta sa spavanjem... (ipak odvozati 600km i imati 1300m uspona za jedan dan je previše)

Nadam se da će biti dobro i suvo-snežno vreme :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Rtanj 25. decembar

Post by KUSHA »

Mi se slazemo da polazak bude u 9h.To nam više odgovara.Ne moramo da ranimo.Kontaktirao sam Aca i čekam njegov odgovor.
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Rtanj 25. decembar

Post by Grujic »

Meni odgovara samo polazak u nedelju ujutru, ne mogu da izdvojim dva dana.
Sebez, kada ti planiras da krenes iz Beograda za Rtanj?
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Rtanj 25. decembar

Post by shebez »

Pa sta znam mi do dole imamo nesto preko 200 km, ako je pokret u 9h mozemo da te sacekamo negde u Beogradu oko 6 i po.
Sad bacih pogled na sajt zeleznice imas voz 4.35 iz NS, na stanici Novi beograd si nesto malo pre sest, gde bi smo te mi sacekali.
To bi nam bio odlican tajming.
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Rtanj 25. decembar

Post by barda »

Možda nam se neko i pridruži u subotu u istraživanju Soko Banje :)

Plan je da obiđemo Bovansko jezero, Soko Grad, Hotel Moravicu (Apartman 144 gde je boravio Ivo Andrić) i na kraju kupanjac u Turskom kupatilu - taman dosta za kratki dan :wink:


Lep sajt Jugoistočna Srbija pa malo istražite brošure kao i zvanični sajt Soko Banje
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Rtanj 25. decembar

Post by Grujic »

shebez wrote:Pa sta znam mi do dole imamo nesto preko 200 km, ako je pokret u 9h mozemo da te sacekamo negde u Beogradu oko 6 i po.
Sad bacih pogled na sajt zeleznice imas voz 4.35 iz NS, na stanici Novi beograd si nesto malo pre sest, gde bi smo te mi sacekali.
To bi nam bio odlican tajming.
Aj videcu jos to za voz, dugo nisam isao njime. Dogovoricemo se jos do cetvrtka.
Zasada racunajte da mogu biti oko 6 u Beogradu.
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Rtanj 25. decembar

Post by rajko55 »

Pozdrav kako javlja bajker Mladen Mladenovic iz Soko banje koji će nam se pridružiti u nedelju na usponu na RTNJU je pao sneg , to belo i suvo na usponu !!!
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Rtanj 25. decembar

Post by barda »

Sutra krećemo Bole i ja, spavamo u naselju Rtanj (depadans). Da li da računamo na Gruju kao putnika za povratak? (ili će sa beograđanima nazad :mrgreen: )

Okupljanje je kod Balaševića, ali ajde ko prvi dođe, da dođe po nas u naselje Rtanj, kako bi moja kola ostala tu i pri silasku nas povezala sa startom.

Đole ti ponesi ključ za ptice, možda će nam trebati (nemoj da zaboraviš) 8)

Vidimo se ljudi u nedelju, na beloj avanturi!
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Rtanj 25. decembar

Post by Grujic »

barda wrote:Sutra krećemo Bole i ja, spavamo u naselju Rtanj (depadans). Da li da računamo na Gruju kao putnika za povratak? (ili će sa beograđanima nazad :mrgreen: )

Okupljanje je kod Balaševića, ali ajde ko prvi dođe, da dođe po nas u naselje Rtanj, kako bi moja kola ostala tu i pri silasku nas povezala sa startom.

Đole ti ponesi ključ za ptice, možda će nam trebati (nemoj da zaboraviš) 8)

Vidimo se ljudi u nedelju, na beloj avanturi!
Posto ce biti mesta i u jednim i u drugim kolima lako cemo se dogovoriti po zavrsetku uspona.
Post Reply