Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by Polar »

Sale,ja se prijavljujem za jedno mesto,ako nema potrebe za drugim kolima,stim što bi se ja pridružio Bardinoj ideji da krenemo u petak ujutro i obedjemo još nešto,kada već idemo na toliki put.Naravno ako to posao dozvoljava.
Barda,posle iskustva sa Canon PowerShot SX 30 IS,ne kupujem aparat bez prethodnog testiranja.
Kusha je dokazao da za pravljenje palačinki,kuhinja nije obavezna. Ja donosim Nutelu i Plazmu.
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by asrdjan »

A ja vam želim srećan put, uz veliko šmrc... :(
User avatar
lukaves
Freebiker
Posts: 86
Joined: 22 Dec 2009, 13:56
Location: Beograd
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by lukaves »

Žao mi je i ja se odjavljujem, radni vikend :(
Far over the misty mountains cold
To dungeons deep and caverns old
The pines were roaring on the height
The winds were moaning in the night...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by bluealek »

Polar wrote:Sale,ja se prijavljujem za jedno mesto,ako nema potrebe za drugim kolima,stim što bi se ja pridružio Bardinoj ideji da krenemo u petak ujutro i obedjemo još nešto,kada već idemo na toliki put.
Meni je sledeća nedelja druga nedelja preloma u firmi i bilo bi vrlo neuputno da tražim ceo slobodan petak - dovoljno je i to što ću verovatno izaći koji minut ranije. Tokom septembra, sve do polovine oktobra imam tako nabijen plan aktivnosti sa klubom, da mislim da će i za sada vrlo tolerantni Mirko toliko mog odsustva iz firme teško progutati (verovatno ću morati da tražim neplaćeno odsustvo, što je dodatna komplikacija).
Kusha je dokazao da za pravljenje palačinki,kuhinja nije obavezna. Ja donosim Nutelu i Plazmu.
Što se okupljanja i spavanja prve noći tiče, na Sreletov predlog sam pristao da to bude Gonje, a ne Trijebine (to sam i napisao u programu). To pomera start samo malo na severoistok i daje nam za jutarnje zagrevanje u subotu jedan solidan uspon (od Gonja do Trijebina), malo nam produžavajući trasu za subotu, a skraćujući trasu u nedelju (što je optimalno).
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by sel_emil »

bluealek wrote: Meni su još dva mesta u autu na raspolaganju za pokret iz Beograda Trošak goriva procenjujem na 2500-3000 dinara po glavi (4.0 l motor). Molim da mi se jave zainteresovani, da zaokružimo ekipu.
Sale, jesi popunio mesta u kolima?
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by barda »

Sada i ja gledam, možda je stvarno bolje da idem preko Fruške, na Ostružnicu, pa ibarskom, skoro je ista kilometraža, a izbijem baš na tu stranu Uvca :D

Na videu sam sve video, i gazdu, i vožnju i silazak u kamp, i molitvu (našao sam i neki trek do nje, ali nećemo imati toliko vremena) - samo još da to vidimo uživo 8)

Znači spavamo u petak u školi u selu Gonje, ili nosimo šatore?

Ja ću svakako poneti pokretni šporet-roštilj za šefa Freebiking palačinkarnice :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by rajko55 »

Pozdrav svima , žao mi je što neću biti sa vama ali u nedelju 21 krećem na zapad treba obići i malo zemlje Benelux-a dok je još lepo vreme pa ću vam se pridružiti na nekoj turi u drugoj polovini septembra,lep provod i vidimo se u septembru na nekoj vožnji.
Pozdrav i neka se pedale okreću
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by bluealek »

sel_emil wrote:Sale, jesi popunio mesta u kolima?
S obzirom da vozim i Polara i Baneta, jesam. Jedino ako se ispostavi da imamo još 3 interesenta za polazak iz Beograda, pa da i Polar krene svojim autom.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by barda »

sel_emil wrote:
bluealek wrote: Meni su još dva mesta u autu na raspolaganju za pokret iz Beograda Trošak goriva procenjujem na 2500-3000 dinara po glavi (4.0 l motor). Molim da mi se jave zainteresovani, da zaokružimo ekipu.
Sale, jesi popunio mesta u kolima?
Kod mene ima jedno mesto, ali krećemo u petak izjutra - Joka ili Emil?
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Joka
Freebiker
Posts: 55
Joined: 25 May 2009, 13:46
Location: Novi Sad

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by Joka »

Ja mogu da krenem i u petak ujutro sa Bardom.
Emile, javi se da se dogovorimo, ako ipak odlučiš da ideš, pa da smislimo nešto za obojicu.
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by sel_emil »

Doci cemo MIlan NS i ja u petak, moguce da cemo se prikljuciti Bardinoj expediciji, naravno ako nas prima u ekipu :)
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by bluealek »

Ja bih u principu voleo da vam se priključim u petak, ali to ne mogu da obećam. Sve zavisi od toga kako bude tekao tok preloma, odnosno to će biti moguće samo ako svi moji tekstovi budu prelomljeni i odobreni zaključno sa četvrtkom (a to često, u procesu proizvodnje tekstova u SAT-u, nije u mojoj moći da kontrolišem).
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by Nikola »

Jel ima neko da ide iz NS a da ima slobodno mesto ?
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by bluealek »

Po nekoj mojoj okvirnoj evidenciji, očekujemo jedan auto iz Beograda, dva iz Novog Sada, jedan iz Požarevca, jedan iz Niša, jedan iz Kraljeva. Možda krene još jedan iz Beograda ako Arxmilan definitivno odluči da pođe i ako se nađu još dva kandidata iz Beograda. To u broju učesnika izlazi na nekih... petnaestak ljudi, zar ne? (+-2) Čisto da znam koliko ležajeva treba rezervisati na Sopotnici.
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by KUSHA »

Iz Kraljeva za sad u petak stizemo Ja ,Branko i Baltoja.
Locked