Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by bluealek »

Mislim da smo Polar i ja postigli dogovor u vezi transporta BG ekipe. On će rano ujutro krenuti sa Blažom put Uvca, dakle kod njih u kolima ima još jedno slobodno mesto, ako još neko želi (i može) da krene u 8 ujutro. Ja čekam da Arxmilan završi sa poslom (kad god to bilo), pa se onda nas četvorica pakujemo u džip i dolazimo (Milan, Bane i njegov drugar i ja). S obzirom da će se svo to skupljanje dešavati u toku popodneva (a znate kakva je ludnica u Beogradu u popodnevnom špicu petkom), bio bih iznenađen da se mi Gonja dokopamo pre ponoći.

U svakom slučaju, ko prvi pristigne neka uspostavi komunikaciju sa Miletom što drži prodavnicu (imate i njegov mobilni u jednoj od prethodnih poruka) i neka organizuje sve oko smeštaja.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by barda »

Jel neko nosi kabanicu, kakvo će biti vreme? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by bluealek »

Vreme će biti suvo i jedva malo manje vruće nego juče i danas, dakle istopićemo se :P . Na Pčinjskom karavanu su nam enormne količine prašine koju su terenci dizali za sobom pravile ogroman problem i lako je moguće da će se i ovde prašina pod našim točkovima dizati više nego što se nadamo.

Elem, pročistio sam trek i pravilno ga podelio po danima, pa možete da ga pokupite sa

http://freebiking.org/wp-content/upload ... _20111.gpx
(isti se sada nalazi i u najavi)

Dodao sam kao waypoint skretanje sa asfalta za Gonje, kao i poziciju planinarskog doma na Sopotnici i ono što mislim da je prodavnica u Gonju. Ako bude bilo kakvih problema, telefon u šake i zovite Mileta da vam objasni :roll: .

Vidimo se na kasno večernjim palačinkama! :D

P.S. Sledeći put kada neko od vas ima potrebu da okači neki trek, nema potrebe da se smara sa nekakvim free file serverima po internetu, jer svako od vas sa svojim Freebiking nalogom (ne ovim na forumu, već onim u glavnom delu sajta) može najnormalnije da okači fajl na naš server (kasnije eventualno da isti taj bez ponovnog upload-a upotrebi u nekoj svojoj najavi ili putopisu). Kako?

Prvo se prijavite, zatim odete na Kontrolnu tablu -> Sadržaj -> Dodaj novi, izaberete fajl sa svoje mašine i to je to! Dobijete link poput ovoga gore koji sam ja postovao. Ali vas mrrrrzi da provaljujete kako funkcioniše Wordpress :evil: . A zapravo je prosto da prostije biti ne može :(
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by luuzzzeer »

Ako neko od vas ima visak kacige molio bi ga da ponese. Zaboravio sam ga kuci :) Velicina glave je L :lol:
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by sel_emil »

Milan, Nikola i ja krecemo oko 7 pola 8 ujutru, pa se vidimo negde uz put ili u kampu.
User avatar
lukaves
Freebiker
Posts: 86
Joined: 22 Dec 2009, 13:56
Location: Beograd
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by lukaves »

Želim vam lep provod, vikend bez mnogo vrućine. Šmrc, šmrc, žao mi je što ne mogu sa vama :cry: :cry:
Saletu iz Požarevca želim da usput sretne neku zgodnu čobanicu i mete je na bajk lakše će podneti vrućinu. :lol:
Far over the misty mountains cold
To dungeons deep and caverns old
The pines were roaring on the height
The winds were moaning in the night...
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Krug oko Jadovnika (Sopotnica)

Post by alazovic »

Vratismo se - lock...
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Locked