Terencima do Pasarela za vikend?

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Terencima do Pasarela za vikend?

Post by bluealek »

Inspirisan šetnjom koju su Milan i drugari iz Niša napravili preko Suve nedavno, pade mi na pamet da bi možda bilo interesantno da onog dana kada ide masovka na Trem iz Donjeg Dušnika mi skupimo ekipu s nekoliko terenaca, pa da bilo od Divljane (ako je izvodljivo) ili od Bežišta (to bi sigurno trebalo da je izvodljivo) stignemo do čika Danetovog doma na Pasarelu, a onda da se "švercujemo" preostalih 300-tinak metara nadmorske visine do Trema pešaka. Ima li zainteresovanih?

Ako ovde ima interesovanja, da širim priču dalje, pa da skupljamo i ekipu sa srbija4x4, ako nema onda da ćutim.

Ono što me u celoj kombinaciji malo koleba je činjenica da meteorolozi gotovo jednoglasno za subotu najavljuju shit vreme :( . Tako da je pitanje hoće li biti vredno potezanja na toliki put samo da bismo se smrzavali na nekom vetru i kombinaciji kiše i snega.
User avatar
Gosha
Freewheeler
Posts: 239
Joined: 28 Oct 2008, 13:19
Location: Beograd

Re: Terencima do Pasarela za vikend?

Post by Gosha »

Svaka ti čast na "hoću" i "mogu", bilo kojim redom, ja imam na pretek samo "želim" :D.

A kako je nedavno bio Beli karavan Sjenica (Pešter-Uvac), a sledećeg vikenda je Sretenjski preko Dukata, ja između prinudno odmaram...
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Terencima do Pasarela za vikend?

Post by Milan »

Ideja je zanimljiva ali mislim da najavljeno vreme za subotu ne obećava lep provod. Od doma do Trema ima oko 7,5km grebenskog pešačenja. Možda treba sačekati bolji vikend, ali ako interesovanje postoji moja pomoć je u vidu smeštaja u čika Danetovom domu.
Post Reply