Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
fermax
Posts: 43
Joined: 13 Sep 2010, 19:03
Location: Beograd

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by fermax »

Ja ću,po svemu sudeći, doći u subotu ujutru iz Niša . Grujo,u koliko sati je planiran početak vožnje. :?:
Motic
Freebiker
Posts: 30
Joined: 05 May 2008, 13:16
Location: Žagubica
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Motic »

Evo i mene,
da preduhitrim Saleta, iz Požarevca stižu:
1. Sale i
2. ja - Željko (iz Žagubice).
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by sssasa »

...znaci potvrdjeno za polazak i Pozarevca krece se petak vece i dolazi se u toku noci. Brojno stanje kao sto Zeljko rece nas dvojica s tim sto postoji velika verovatnoca da ce mo uz put usvojiti jedno "zensko dete" u Leskovcu pa ce brojno stanje po stizanju biti 3 bicikle i troje nazovi biciklista koji ce te bicikle da ganjaju :-). Spavanje u satorima ,ako ima neka nadstresnica,kucica za kuce....ma bilo gde samo da se druzimo :D


pozdrav
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Fermax, u 10h bi se krenulo na voznju u subotu.

Razmisljao sam o razmestaju po vikendici i nekako dolazim do zakljucka da nas ima duplo vise nego mesta u njoj. :mrgreen:
Ovako, ja bi novosadjanima izdvojio jednu sobu sa 5 lezajeva, a iz postovanja prema iskusnijim freebikerima mesta rezervisem i za Saleta (bluealek), Kushu, Polara i Bracu.
Ukoliko vam ne smeta da spavate na duseku na podu, a ponegde da delite lezaj (bracni :mrgreen: ), broj lezajeva u kuci moze biti oko 13-14, tako da ima jos 4-5 nerezervisanih mesta, javljajte se, popunjavamo redom po prijavama. :D
Imam jos jednu, pomocnu prostoriju, ali u njoj ce biti moji roditalji posto zele da budu tu i da pripomognu sta mogu, i jos po neko od mojih drugara iz Leskovca. Ovaj raspored ne mora da bude fiksan, slobodni ste da se dogovarate medjusobno kako vam odgovara.

Kad smo kod pomaganja od strane mojih roditelja, imali smo u planu da u subotu spremimo za rucak (po povratku sa voznje) pasulj u kotlu, ako vam odgovara, a u nedelju mozemo da se dogovorimo za rostilj ili cak nesto na raznju, recite za sta ste?!? Ako cemo nesto sa raznja, treba sto pre dogovoriti da bi se na vreme narucilo.
sssasa wrote:postoji velika verovatnoca da ce mo uz put usvojiti jedno "zensko dete" u Leskovcu
Ukoliko se "zensko dete" ne stidi mozda mu mozemo prevoz obezbediti nesto ranije kako se ne bi mucilo putovanjem u sred noci, a zivi tako blizu mestu okupljanja, ako zeli neka se javi pa da dogovorimo.

P.S. Taman poslah post koji pisem sat vremena kad se setih ovoga...
Raspitivao sam se kod nekih mojih rodjaka koji imaju vikendice na 500m od moje da li imaju mogucnosti i zelje da pruze neki smestaj. Informacije koje sam na prvu loptu dobio su da imaju zelje, ali trenutno imaju dva mesta, ako ima interesovanja mozda uspeju da prosire na cetiri, na zalost to bi moralo da se plati a nisu mi rekli cenu jos. Danas se nadam jos nekim informacijama pa cu javiti.

EDIT: Pogresio sam gore u tekstu i dva puta napisao subota... sada je ispravljeno (zadebljano).
Last edited by Gruja on 04 May 2011, 15:33, edited 1 time in total.
User avatar
MareErceg
Posts: 35
Joined: 15 Feb 2010, 20:41
Location: Bgd

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by MareErceg »

Ja bi radije unutra prijaće mi i patos, nosim vreću i podlošku... :wink:
Pasulj ne propuštam, ostalo može...saglasan s'većinu.
pozdrav
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Ok Mare. Barda mi je javio da iz Novog Sada dolaze on, asrdjan i luzzer tako da su dva mesta u njihovoj sobi slobodna.
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Milan »

Nas petorica iz Nisa stizemo u petak oko 16h.
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by KUSHA »

Grujo zaboravio si Emila kao četvrtog člana novosadjana.Da li će biti nekog u vikendici u četvrtak veče jer ja bih najverovatnije došao tamo da prenoćim.Nosim sa sobom šator ,vreću i dušek tako da sam nezavistan to veče od vikendice i nemora biti nekoga.Većina se izjasnila da spava u šatoru ali ja bih ipak pod krovom sobzirom na vremenske uslove.Za zajedničku klopicu sam uvek a za ražanj da ne spominjem.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by barda »

Ja zvanično da potvrdim da iz Novog Sada dolazimo nas trojica (Srđan, luzzer i ja), Emil odustao zbog puta u Mađarsku...

Ja sam isto da nešto obrnemo, možda i neki roštilj, ali može i pasulj, ali da Kusha, pošto dolazi ranije - spremi palačinke :D :oops: (ubiće me što ga proganjam sa tim palačinkama :lol: )
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Nisam zaboravio Emila... vec sam se cuo sa Bardom. :wink:
Medjutim, peti novosadjanin, Nikola, u kojoj je kombinaciji, da li on dolazi?
Kusho, nismo planirali da neko bude gore pre petka, ali videcemo sta se da uciniti... ako moj vrat bude hteo da ide onda ces sa njim, tj. on sa tobom, a mozda ti samo dam kljuc pa ces se snaci.
Sto se tice pasulja i raznja, bice sredjeno. :wink:
Dalje, dobio sam informaciju o ceni smestaja kod mojih rodjaka. Nocenje je 600 dinara, imate krevet sa posteljinom, kupatilo, osnovne uslove, ali mislim da ce biti samo dva mesta.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by barda »

Nikola isto odustao.

Ajde Grujo napravi pregledan spisak da se prebrojimo koliko će nas biti :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Polar »

Grujo domaćine,
hvala za rezervaciju mesta u vikendici.
Prihvatam svaki topli predlog,bio on iz kotlića,roštilja ili ražnja.
Koliko ja znam,do sada,BG ekipa još nije definitivno kompletirana.
nesha011
Posts: 11
Joined: 24 May 2009, 12:52
Location: Beograd

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by nesha011 »

Zdravo živo, Grujo,

Jako me raduje što si (opet) organizovao ova vrludanja Radan-planinom.
Kako mi je ovo neostvarena želja već par godina unazad, radosno ti se i ja prijavljujem za dolazak.
Za slučaj da sa sobom ne donesem šator (što će zavisiti od načina dolaska), hteo bih da rezervišem dva metra poda u vikendici. Ne krevet, samo parče poda u kući.

Pitanje freebikerima koji dolaze iz Beograda ili prolaze kroz njega: postoji li jedno slobodno mesto u nekim kolima?

Polar, ako BG ekipa, kako reče, "još nije definitivno kompletirana", koliko bi bila bliža kompletiranju mojim prijavljivanjem? Bilo bi mi drago da idemo zajedno.

Pozdrav svima,
Neša
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by bluealek »

Kako sada stvari stoje, Bane ima neke zdravstvene probleme koji bi mogli biti ozbiljnije prirode i tek u petak će znati da li uopšte sme da krene, tako da mislim da je bolje da ne računamo na njega, odnosno da nađemo zamenu za njegovo mesto. Što će reći, ako svi idemo mojim autom, četvrto mesto može da bude raspoloživo za Nešu. Samo još da čujemo u kom delu grada Neša živi da bi se pametno isplaniralo skupljanje. Po Polara ionako moram na Dorćol, tako da nam jedno par sati skupljanja po Beogradu u vreme najgoreg špica ne gine (pošto iz firme, koja se nalazi nadomak Nove Galenike, krećem oko 17 h).

Grujo, da se ne bismo bez razloga tiskali po vikendici, i ja ću da ponesem šator - ovaj novi što sam jesenas pazario je pravi Hyatt u odnosu na malog :wink: . Tako ćemo da izbegnemo i da ljude terorišem hrkanjem :lol:
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Evo novog spiska, nadam se da sam ga dobro uradio, ispravite me ako sam nekoga pogresno upisao.

POTVRDILI DOLAZAK:

Novi Sad:
1. barda
2. luuzzzeer
3. asrdjan

Beograd:
4. polar
5. bluealek
6. fermax
7. Goran
8. nesha011

Kraljevo:
9. Kusha

Nis:
10. Milan
11. Braca
12. Siki
13. Djole
14. Srdjan

Pozarevac:
15. sssasa
16. Zeljko

JOS NISU POTVRDILI DOLAZAK:

Beograd:
1. Bane
2. Zile
3. osoba x (Goran?), Držnedaj je kontakt
4. i 5. Vl4dimir + drug

Nis:
6. i 7. Dvojica nepoznatih biciklista... prijatelji mog prijatelja :D

Kako Milan kaze, nislije planiraju da spavaju u satorima, novosadjana ima trojica a samim tim i dva mesta vise u vikendici.
Najavljene su jos dve devojke iz Leskovca, ali jos nisam stupio u kontakt sa njima da bi to potvrdio, ali ako dolaze njima bi ustupio dva mesta, i jos jedno jednom mom drugu.
Kako mi se cini, izgleda da ce biti mesta za sve koji su trenutno potvrdili dolazak, uz mozda malo stiskanje, za one koji se eventualno prijave cemo naci neko resenje, sator, pod sta je izvodljivo.
Takodje, u danasnjem razgovoru sa Milanom on mi je predlozio da rezervisemo jedno mesto i za Baneta sa cime sam se slozio, ali kako Sale kaze on trenutno nije na listi onih koji sigurno dolaze, nadam se da ce se to promeniti do petka i rezervacija mesta i dalje stoji ako se pojavi.

Inace, ja cu sutra dobar deo dana biti u Nisu, tako da mozemo samo telefonski da komuniciramo dok se ne vratim, nadam se pre mraka.
Last edited by Gruja on 05 May 2011, 21:32, edited 1 time in total.
Post Reply