Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Za sada nema nikakvih promena, sve je kako i piše u najavi. Nadam se i da neće biti potrebe za promenama.
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by alazovic »

Lepo se provedite, na žalost bez mene, slavim Đurđevdan :oops:
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by sel_emil »

Pozdrav,

samo da potvrdim dolazak..

Emil NS
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by luuzzzeer »

sel_emil wrote:Pozdrav,

samo da potvrdim dolazak..

Emil NS
Iz nekog razloga moje privatne poruke neće da mrdnu iz foldera "za slanje" i ne mogu da te kontaktiram, molio bi te da mi ostavis neki kontakt na bilo koji način od ponuđenih opcija u mom profilu ili pošalji broj na koji te mogu pozvati na 063-553-283. :)

Hvala.
User avatar
fermax
Posts: 43
Joined: 13 Sep 2010, 19:03
Location: Beograd

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by fermax »

Izgleda da bih i ja uspeo da se organizujem za taj vikend. Grujo,kakve su još opcije za spavanje? Motel Radan? Imaš li broj telefona motela?
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Nemam kontakt motela, ali otici cu da pitam. Juce sam bio do vikendice, ali nisam imao snage da odem i do motela da pitam... ali svakako cu dobaviti tu informaciju sto pre.
User avatar
Бранко
Freebiker
Posts: 63
Joined: 17 May 2010, 09:25

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Бранко »

Јако ми је жао али промена плана и обавезе ми не дају да уживам на овој баш,баш жељно ишчекиваној тури. Желим вам лепо време и добро расположење. Уживајте и за мене. Позз.
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Aco i Branko, žao mi je što čitam da ne možete doći, posebno zato što je Branko bio prvi koji je pitao za vožnju po Radanu.
Međutim, meni uglavnom nije problem da vas ugostim i bilo kojom drugom prilikom, tj. kad god želite, zajedno ili pojedinačno, možete mi se javiti da se dogovorimo ukoliko hoćete da dođete na vožnju.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by bluealek »

I ja dolazim, nadam se da ništa neće da iskrsne.
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by sel_emil »

Grujo,
koliko ima mesta u vikendici? Ako nas bude više jel mogu šatori da rade po dvorištu?
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by KUSHA »

Pošto moji saputnici Branko i Aco ne dolaze,da li ima nekog iz Kraljeva i okoline da je zainteresovan da ide samnom?
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

U vikendici se može formirati oko 10 ležajeva. Ima 7 kreveta, nisu baš svi u istom stanju, ali može da se spava u njima, takođe imam 3-4 poljska kreveta i moći će po neki dušek da se iskoristi, jer na dva kreveta mislim da imam duple dušeke. Dvorište je prilično prostrano pa za šatore ne bi bio problem, a postoji i livada odmah ispod kuće.
Što se tiče toga ko će gde da spava, ja ću verovatno morati da rezervišem dva ležaja za moje drugove iz Leskovca, jednu devojku i jednog starijeg bajkera, mi ostali idemo na šator varijantu. Takođe, prvenstvo za mesta u vikendici bih dao vama iz Novog Sada, zatim iz Beograda itd, dakle onima koji imaju pred sobom dugačak put, uostalom to možete i sami dogovoriti kako vama odgovara.
Jedino bi zamolio sve vas da ponesete vreće za spavanje jer ne verujem da tamo ima više od dve normalne posteljine...
User avatar
fermax
Posts: 43
Joined: 13 Sep 2010, 19:03
Location: Beograd

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by fermax »

Gruja wrote:Nemam kontakt motela, ali otici cu da pitam. Juce sam bio do vikendice, ali nisam imao snage da odem i do motela da pitam... ali svakako cu dobaviti tu informaciju sto pre.
Grujo,našao sam broj telefona motela Radan. Oni su puni u tom periodu. Imaju likovnu koloniju. Ostalo je da se opet čujem sa njima,možda u bude mesta za jednog do dva bajkera među slikarima. Na kraju krajeva,svi smo tu da se divimo prirodi :)
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Svaka čast Fremax, ja tražih na internetu, ali nisam uspeo pa rekoh kad odem gore da pitam... a ipak ću i ja pitati kad odem.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by bluealek »

Ja imam bar jednog interesenta pride za ovu turu (Bane što je bio sa nama na Zelengori), pa bi bilo dobro da se mi koji krećemo iz Beograda prebrojimo i vidimo kako ćemo najracionalnije da se rasporedimo po kolima. Što se mene tiče, poneću šator, tako da neću da pravim gužvu po pitanju slobodnih ležajeva u vikendici (vreme je i tako već više nego dovoljno toplo za šatore 8) )
Post Reply