Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Ok, i ja sam imao malo dilema oko datuma, ali u razgovoru sa Milanom smo rešili da ostavimo prvi maj pa da vidimo kako će biti, a mesta za dogovor ima.
Dakle, vikend 7. i 8. maj je verovatniji... ako nekome i taj vikend ne odgovara neka javi što pre... sačekaću malo, pa ću kasnije u toku dana promeniti datum u najavi na 7. i 8. maj.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by barda »

Ja ipak mislim da je za 1. maj dobar termin, zato što je 2. maj ponedeljak isto neradni dan....

Mislim da ipak može da jedan prvi maj prođe bez roštilja i kolektivne ujdurme - koje svake godine vešto izbegavam :)

Ali ako je većina za odlaganje - povinujem se i ja :wink:

P.S. Onda ću i ja Frušku goru da pomerim za 21-22 maj (ako 23 april bude kišovit i blatnjav)
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by bluealek »

barda wrote:
P.S. Onda ću i ja Frušku goru da pomerim za 21-22 maj (ako 23 april bude kišovit i blatnjav)
Kad smo već kod 23. aprila, Goca tog dana vodi jako lep izlet na Vranj. Bilo bi šteta to propustiti, trasa kroz Trest je zaista prelepa. Inače ja do 22. uveče imam belgijance, tako da ću samo malo da odspavam i ranom zorom 23. na Vranj...
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Baš sam odabrao vikend 1. maja zbog tog neradnog ponedeljka, imajući u vidu da ima onih koji bi došli čak iz Novog Sada, a i ja ne idem na te masovne izlete.
S druge strane, razumem i porodični argument, nije lako naći momenat da se malo više opustiš sa porodicom, da se negde ode.
Ali, pošto je nama pojednicima lakše prilagoditi se, nego celoj porodici, mislim da bi trebalo da pomerimo za 7. i 8. maj.
Prvog dana možemo odvoziti dužu vožnju, a drugog dana kraću ali da se rano ujutru krene jer je penjanje na Petrov vrh dugotrajno.
Evo, sada ću da prepravim datum u najavi.
Promenjeno - NAJAVA - nadam se da će svima odgovarati ovaj termin.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by barda »

bluealek wrote:
barda wrote:
P.S. Onda ću i ja Frušku goru da pomerim za 21-22 maj (ako 23 april bude kišovit i blatnjav)
Kad smo već kod 23. aprila, Goca tog dana vodi jako lep izlet na Vranj. Bilo bi šteta to propustiti, trasa kroz Trest je zaista prelepa. Inače ja do 22. uveče imam belgijance, tako da ću samo malo da odspavam i ranom zorom 23. na Vranj...
Pomerićemo onda za maj posle Radana, ali dogovorićemo se kod Gruje za tačan datum :)
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by bluealek »

Uh, možda bolje da ne pričam ništa... Drugog vikenda u maju Goca vodi još luđu turu (Garvan, Kununa do Valja prerasti), a onda sam ja prebacio onu akciju Jeep Club-a za sledeći. Pošto već od početka marta preuzimam klub u potpunosti na sebe, imam neku odgovornost da njegove aktivnosti konačno pomerim s mrtve tačke i pokažem neki rezultat, a to je moguće samo ako se organizuje bar tih 6-8 dešavanja u toku sezone koje sam obećao u planu rada za 2011. koji sam isporučio Fiatu.

U svakom slučaju, vidim da mi nije suđeno da idem na Frušku Goru :?
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by luuzzzeer »

Ima li nekog iz Novog Sada ko planira da ide i ima slobodno mesto za prevoz bicikla i njegovog vozaca? 8)
Nov sam u svemu ovom, nemam pojma kakvo je stanje sa zeleznicom, na koji nacin se moze stici na koja mesta :) Znam da iz Beceja lako mogu doci do NS :)
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Ako malo pažljivije pogledaš podatke učesnika diskusije primetićeš da su trojica iz Novog Sada.
Još uvek je rano reći sa sigurnošću ko će moći da dođe, ali bitno je da postoji želja i volja, a samim tim
će se svako truditi da udesi svoje obaveze i slobodno vreme kako bi mogao doći.
Konačni dogovori oko ovakvih akcija se obično odvijaju nedelju-dve pred početak vožnje.
Dakle, prati ovu temu i neće ti promaći dogovor.
Pozdrav!
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Nikola »

Prijavljujem se!
User avatar
MareErceg
Posts: 35
Joined: 15 Feb 2010, 20:41
Location: Bgd

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by MareErceg »

Stvarno jako interesantna najavica.
Ako budem imao luft-a mozda krenem i ja..
Pozdrav Marko E
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by Gruja »

Odlično, samo pratite forum da vam ne promakne dogovor!
User avatar
vl4dimir
Posts: 5
Joined: 15 Sep 2008, 02:02
Location: Београд

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by vl4dimir »

И ја сам веома заинтересован, делује као супер тура. :) Договарам се са другаром, па ако и он буде хтео долазимо обојица.
User avatar
luuzzzeer
Freebiker
Posts: 110
Joined: 22 Feb 2011, 15:26
Location: Bečej

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by luuzzzeer »

Sad samo još neko da se prijavi da ima prazan kombi iz NS u kojem ima mesta za sve :wink:
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by sssasa »

...kakva je situacija sa ovom voznjom? Dali je to jos uvek aktuelno to jest kao gore navedeno sto se datuma tice? Blizi se datum pa bi trebali aktuelizovati dogovore...ja sam 95% za(samo nedaj boze otkazuje turu) i prijavljujem za sator u dvoristu(bez tende :) )
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Radan - uzduž, popreko i naokolo - april-maj 2011

Post by bluealek »

Sale, ti nešto nemaš običaj da gledaš naslovnu stranu sajta (prvi stubac, na samom vrhu) ili http://freebiking.org/najave-izleta ? Tamo ti je sve aktuelizovano. A i brate pretplati se na RSS dovod i neće ubuduće ništa da ti promakne 8)
Post Reply