Sledeći vikend

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Sledeći vikend

Post by bluealek »

Ja se žestoko lomim između jednog lepog, čistog nedeljnog bajkerskog kruga sa vama i malo dužeg pustolovno-istraživačkog boravka na Kučaju koji Dragoljub predlaže, ali mi je bliža ideja da se mi još koliko danas potrpamo u džip sa kompletnom kamperskom opremom, stignemo tamo negde po mraku (možda na Vinatovaču, a možda i dalje) i zabodemo se. Glavnina naših (pretežno pešačkih) istraživačkih napora bila bi usmerena na tumaranje područjem Dubašnice, Straže, Lisca i zaleđa glavnog grebena Kučaja, od Velike Brezovice ka severoistoku. Boris je vrlo zainteresovan da krene sa nama, ali još nije siguran da li će moći da odloži obavezu na poslu koja mu je dodeljena za sutra. U svakom slučaju, i ako ne bude mogao da nam se priključi odmah, verovatno će doći svojim kolima donekle u nedelju, pa će nam se pridružiti za nedeljno tumaranje po terenu (njega najviše interesuje teren oko Tisavca, između Lisca i Straže. Ako neko želi da nam se priključi večeras (trebaće vam topla vreća, koja bez problema podnosi noćne temperature od -3-4), dobrodošao je. U principu imamo mogućnosti da spakujemo i malo veću ekipu, jer je i Dragoljubova Niva u ispravnom stanju. Dakle, 6-8 ljudi bilo bi sasvim ok. Ako neko hoće da se priključi onima koji će nam se pridružiti u nedelju, takođe je dobrodošao. Gledaću da kretanje planiramo tako da se u nedelju kasno posle podne spustimo do Lisina, kako bismo se sreli sa bajkerskom ekipom koja je obrnula krug kanjonima Resave i Kločanice. Ovakav plan, dakle, ostavlja prostora i da nam se u nedelju priključi Goša svojim Jeep-om, koji takođe ima poslovne obaveze u subotu.

Eto, mislim da za svakoga imamo ponešto, pa vidite u čemu se najlakše pronalazite.

Pokušavao sam i da kontaktiram Mikuljski manastir da proverim da li je možda njihova koliba raspoloživa kao malo toplija alternativa šatorima, ali telefoni su im za sada nedostupni. Javljam ako nešto saznam.
User avatar
fermax
Posts: 43
Joined: 13 Sep 2010, 19:03
Location: Beograd

Re: Sledeći vikend

Post by fermax »

Na žalost, u nedelju sam zauzet porodičnim obavezama. Želim lep vikend i bajkerima i planinarima. Čekam nove fotke...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Sledeći vikend

Post by bluealek »

Dobio sam potvrdu iz manastira da raspolažu smeštajem za osmoro posetilaca, tako da će šatori biti tu tek onako za svaki slučaj, ili ako druge noći zanoćimo na lokaciji udaljenijoj od Mikulja. Ja za jedno pola sata krećem s posla. Ako neko slučajno želi da se pridruži Dragoljubu i meni još koliko danas, imate još jedno par sati vremena da se odlučite. Javite mi na 063 278029.
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Sledeći vikend

Post by Polar »

Ja se prkljucujem ekipi Drznedaj-a,u nedeljnoj voznji po kanjonu.
Kod mene ima dva mesta,za prevoz,ako neko zeli da se prikljuci.
User avatar
Mladjan
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2010, 18:41
Location: Pozarevac

Re: Sledeći vikend

Post by Mladjan »

... ja bih takodje u nedelju odvezao krug kanjonima Resave i Kločanice, pa ako nije previse kasno (tek sam danas siguran da mi je nedelja slobodna :wink: ) ja bih da se ubacim kod nekoga u slucaju da prolazi na putu ka Kucaju kroz Pozarevac...ne bih bas sam da dolazim automobilom ali i to ostaje kao opcija...naravno delio bih troskove puta
držnedaj
Freebiker
Posts: 74
Joined: 20 Jul 2009, 23:37

Re: Sledeći vikend

Post by držnedaj »

Mladjo, čuo sam se sa Polarom, trenutno nema struje pa ti pišem ja umesto njega. Da li bi ti odgovaralo da dođeš do auto puta kolima pa da te pokupimo, kako se ne bi zavlačili do Požarevca. Da eventualno ostaviš tamo negde kola pa da produžiš dalje sa nama. Ako ti tako nešto odgovara ostavi nam tvoj telefona pa da se dogovorimo i čujemo.
User avatar
Mladjan
Posts: 39
Joined: 11 Jul 2010, 18:41
Location: Pozarevac

Re: Sledeći vikend

Post by Mladjan »

...ici ce i sssale tako da nas dvojica krecemo automobilom iz PO. Ostaje samo da se cujemo u vezi mesta i vremena odakle krecemo da pedalamo
pozz
Last edited by Mladjan on 31 Oct 2010, 20:19, edited 1 time in total.
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Sledeći vikend

Post by sssasa »

...vidim ja neka lepa turica po kucaju se vozi :) a ja volim da vozim kucaj a to opet znaci da cu 99% da se vozim sa vama :D
...samo ukratko navedite tacno vreme i tacnu lokaciju okupljanja i naravno neki vas kontakt telefon da bi se eventualno culi da dogovorimo detalje.
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Sledeći vikend

Post by sssasa »

...TURA IZVEZENA,BROJ UCESNIKA 6,PREZIVELI SVI,TEHNICKI SEM JEDNE GUME BEZ KVAROVA,ORIJENTACIJA BEZ GPS,POSLEDICA MALO DUZA TRASA ...NOO SVEMU VISE U TUROTECI KAD SE SREDE UTISCI



--------------------------------------------------ZAVSENA TEMA-------------------------------------------------------------------
Post Reply