Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
Бранко
Freebiker
Posts: 63
Joined: 17 May 2010, 09:25

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by Бранко »

Из Краљева стижу својим колима Куша,Аца Лазовић и Бранко.Нисам успео синоћ и јутрос да добијем никога на тел. Скијалишта Врање(до сада је био укључен факс).Да ли је неко већ резервисао собе у дому? Које су цене и има ли трокреветних? Ко шта зна нека напише (ово док не успоставимо везу са Милијаном коју је Сале навео у посту')
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by Polar »

Napokon sam se i ja odlučio da krenem.
Da li postoji neko slobodno mesto za prevoz ili da krećem mojim kolima?
U domu postoje trokrevetni apartmani i dvokrevetne sobe.Cena punog pansiona je 1200 din,a samo prenoćište je 600 din.
User avatar
Бранко
Freebiker
Posts: 63
Joined: 17 May 2010, 09:25

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by Бранко »

Драго ми је да се окупља добра стара екипа.Видимо се.
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by rajko55 »

Evo i mene mada ne idem ali sam u julu bio bajkom na Besnoj kobili,prenocište je 500 din,sa doručkom 800 din a imaju i apartman pa ko voli mislim da je oko 1500 din. želim vam lep provod , lepo vreme i bez vetra jer gore ako duva duva duva orkan od 200 km na sat.
pozdrav i neka se pedale okrecu
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by Milan »

I ja sam veliki optimista što se vremena tiče. Predložio bih samo ako se slažete da pokret sa jezera bude barem oko 11h.
Što se tiče doma stvari stoje ovako:
2 trokrevetna i 1 dvokrevetni apartman svi sa svojim kupatilom. Cena nebitna pošto su Kruševljani popunili jedini slobodan trokrevetni.
2 dvokrevetne, 4 šestokrevetne i 2 desetokrevetne sobe sve sa etažnim kupatilom. Cenu su nam spustili na 500 din za prenoćište a moguće je da se dobije i večera i doručak. Pravo brojno stanje bi trebalo da im javimo naj kasnije u petak.
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by asrdjan »

Ajd da se i ja pridružim onima koji ispraćaju, nažalost nema šanse da uklopim Kobilu i obaveze :D . Želim vam samo lepo vreme, ostalo ćete sami!
adv.zorbic
Posts: 1
Joined: 24 Mar 2010, 09:35

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by adv.zorbic »

Pozdrav svima od Zorbe , konačno sam uspeo da se pojavim na forumu .

Ima li neko mesta u kolima za subotu u 07 jutro i jedan KTM za Vlasinu iz Beograda.

Ima li prijavljenih malo vremešnijih a sa slabijom kondicijom da im pravim društvo .

Ako je neko zainteresovan da me prebaci a da učestvujem u troškovima prevoza bilo bi dobro.
064/119-60-40 ili adv.zorbic @yahoo.com
pauza
Freebiker
Posts: 20
Joined: 18 Mar 2007, 12:38

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by pauza »

Milan wrote: Pravo brojno stanje bi trebalo da im javimo najkasnije u petak.
Definitivno idem i spavala bih u domu, ali ako ikako može -- s nehrkačima ;)
User avatar
fermax
Posts: 43
Joined: 13 Sep 2010, 19:03
Location: Beograd

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by fermax »

Moj definitivni plan je da u petak uveče krenem do Kraljeva. Tamo ću spavati i ujutru krećem sa još dva bajkera na Vlasinu. U mojim kolima ima mesta za još jednog bajkera i bajs.Ako se nekome ta putanja uklapa,rado ću pomoći.
User avatar
fermax
Posts: 43
Joined: 13 Sep 2010, 19:03
Location: Beograd

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by fermax »

Бранко wrote:Из Краљева стижу својим колима Куша,Аца Лазовић и Бранко.Нисам успео синоћ и јутрос да добијем никога на тел. Скијалишта Врање(до сада је био укључен факс).Да ли је неко већ резервисао собе у дому? Које су цене и има ли трокреветних? Ко шта зна нека напише (ово док не успоставимо везу са Милијаном коју је Сале навео у посту')
Da, rezervisao sam trokrevetni apartman sa kupatilom. Cena je 1000din po osobi sa večerom i doručkom.
lesandro
Freebiker
Posts: 36
Joined: 19 Aug 2009, 12:07

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by lesandro »

Nazalost ja moram da otkazem svoje ucesce na ovoj turi :(
Iskrsle su mi neodlozne porodicne obaveze. Ni Boki ne ide, samo je ostao ninja2 iz ove ekipe! Ali on je, koliko znam bez prevoza i trazi isti! Mislim da ce Dejan (Polar) morati da pokrece svoju masinu.
Ne mogu vam opisati koliko mi je zao sto ce i ova tura proci bez mene. No sta je tu je, zelim vam lepo vreme i dobar provod! Pa se vidimo na Goliji za dve nedelje!
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by bluealek »

Ima nekih promena i u sastavu Auto Bild ekipe - Mahindra i ljudi koji su trebali da budu u njoj ne idu, tako da ćemo biti tamo samo sa Dusterom, u kome ćemo biti Denis i ja. Milan me je zamolio da vidim ima li mogućnosti da se i on upakuje sa nama. Bojim se da će biti malo tesno ako oborimo samo 2/3 zadnjeg sedišta da tu nekako uglavimo dva rasklopljena bicikla i sav prtljag za nas trojicu (mada ne isključujem da je to ipak moguće). Mnogo bi lakše bilo ako bih od Renault-Nissan Srbija dobio te krovne nosače koje sam im tražio, ali još uvek čekam odgovor na to pitanje.

Bez brige, to što ide samo jedan službeni auto neće bitnije promeniti situaciju za subotu i nedelju - verujem da će u Duster stati sav vaš prtljag, a ako gore na Vlasini bude više od 4 dodatna automobila, transport vozača u nedelju popodne na relaciji Bosilegrad - Vlasina odradićemo u dve ture.
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by Polar »

Pauza,Ninja2 i ja krećemo u subotu,ranom zorom i dolazimo na Vlasinsko jezero pre zakazanog polaska u 12 sati.
Vidimo se tamo.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by bluealek »

Rešeno pitanje krovnog nosača za Duster, spakovaćemo Milana sa nama sutra u zoru. U petak snimamo trasu Predejane - Vlasina i spavamo u kampu na Vlasini, čekajući okupljanje bajkerske ekipe u subotu ujutro. Ako se skupimo do 11 h, nije problem ni da krenemo oko 11, Milan je u pravu kada sugeriše da bi to bilo pametno. Ekipa iz Dustera i u Krivoj Feji kampuje (pored doma).

Mislim da je sve jasno, ostaje samo da se skupimo i da maksimalno uživamo u ovim monumentalnim grebenima po kojima ćemo dva dana pedalirati 8)
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Vlasina - Besna Kobila - Dukat (25. i 26. septembar)

Post by sssasa »

...dvoclana ekipa iz Pozarevca bi trebalo da stigne u subotu najkasnije do 10:30h Mi smo u kamp varijanti ili ti spavamo u satorima. E sad kako procitah gore postoji neka alternativa za klopu (vecera-dorucak) za to bi smo bili zainteresovani ako bude dovoljno ljudi da se tako nesto organizuje. Pratimo forum i iscekujemo subotu :)

pozdrav
Locked