Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

držnedaj
Freebiker
Posts: 74
Joined: 20 Jul 2009, 23:37

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by držnedaj »

Pozdrav,

evo ja se prijavljujem za Zelengoru, ali koliko vidim auto (jeep) iz Beograda je popunjen a od mog društva niko nije u mogućnosti da ide.
Pa ako se ukaže neko prazno mesto ili neko odustane računajte na mene.

Nikola. :arrow:
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by bluealek »

Nikola, neće biti problem. U tom slučaju trebaju nam još 2 čoveka da popunimo još po prazno mesto kod mene i kod Polara.
držnedaj
Freebiker
Posts: 74
Joined: 20 Jul 2009, 23:37

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by držnedaj »

Super. Probaću da ih pronađem - ili bolje nagovorim. :lol:
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by x3m_optimus »

Sale, kolika je kinta potrebna za ovaj poduhvat, jel' racunao mozda neko? Ne mogu da dobijem Milana i Miroslava vec par dana... Verovatno su negde na odmoru, a sad cu da vidim ima li Sebeza negde... :D
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by barda »

KUSHA wrote:Predpostavljam da ce mo stići u kasne sate u četvrtak.Moj saputnik ,za sada jedini sigurni Branko je planirao da se smestimo u hotel .U tom slučaju palačinke bi došle u obzir petak ujutru.Barda osmisli kako bi smo proveli vreme dok ne stigne ostatak ekipe.
Pravo da ti kažem, ja sam mislio da se brčkam u bazenu,
a vidim da će u petak ujutru kompletna ekipa biti tu, tako da možemo krenuti ka jezeru Donje Bare i u petak prepodne, pa se brčkati u jezeru gore i obići Gornje Bare (par kilometara peške)
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by KUSHA »

Varijanta da cela ekipa bude na odredištu u petak ujutru mi se svidja,a takodje kretanje ranije i obići što više kada smo već tamo stigli a kupanjac pogotovu.Palačinke izgleda ovog puta odpadaju zbog nedostatka vremena,biće druge prilike.
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by bachaman »

Evo mene, bejah na odmoru na Krfu...
Odmor je trebao da potraje josh 5 dana i da se zavrsi Zelengorom, ali...
Mislim da cu morati da odustanem od ture :(
Devojka organizuje rodjendan za vikend i racuna na moju pomoc i prisustvo, tako da ne smem da ispalim ni za zivu glavu (inace cu biti spaljen na lomachi:) )
Ispucao sam sve kredite odlaskom bajkom do mora i sad moram da budem dobar :)
Ove godine mi bas ne ide na ruku da se uklopim sa terminima.

Uzivajte u moje ime!
držnedaj
Freebiker
Posts: 74
Joined: 20 Jul 2009, 23:37

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by držnedaj »

Bez dodatne dve osobe, koliko sam shvatio biće nas po troje u kolima. Jel se zna mesto/vreme okupljanja.
Usput, šta se dešava sa Milanom? On do sada nije propustio nijedno slikanje, mislim vožnju, da nije možda pao neki ispit?!?! :idea:
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by barda »

držnedaj wrote:Bez dodatne dve osobe, koliko sam shvatio biće nas po troje u kolima. Jel se zna mesto/vreme okupljanja.
Usput, šta se dešava sa Milanom? On do sada nije propustio nijedno slikanje, mislim vožnju, da nije možda pao neki ispit?!?! :idea:
Milanče je na moru, i rekao je da ako mu ostane novaca stiže na Zelengoru (tako je bar bilo reči pre nego što je krenuo na more pre 10-15 dana)
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Joka
Freebiker
Posts: 55
Joined: 25 May 2009, 13:46
Location: Novi Sad

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by Joka »

Ćao drugari,

nakon iznenadne promene planiranih dešavanja, izgleda da ću se i ja priključiti veseloj kulinarsko-bajkerskoj ekspediciji na Zelengoru.
Ja bih došao sa NS ekipom ( Barda+Srđan), ali bih se vratio u nedelju sa nekim ko ide prema BGD, ili u krajnjem slučaju ostavio bajk u sigurnim rukama, pa busom nazad.
Sale, razmisli malo i na tu temu.

Pozdrav.
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by x3m_optimus »

Isao bih i ja, ali me interesuje kolika kinta treba da se da i kakav je plan smestaja?! Ne mogu nositi satore i vrece za spavanje sa sobom...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by bluealek »

Nema nikakvog plana smeštaja. Nosimo šatore i vreće (tačnije, prevozi ih džip), a ako se nekim čudom dogodi da je moguće spavanje u sobama (bilo na Donjim Barama ili Orlovačkom jezeru) na licu mesta ćemo saznati koliko para treba za to. Što se prevoza tiče, cena pre svega zavisi kojim autom se ide. Mislim da će prevoz mojim autom biti skoro besplatan (pošto idem da radim reportažu o Zelengori firma plaća gorivo, barem ono što može da se natoči na Lukoil pumpama u Srbiji). Ja sam danas pokušao da pronađem iskusnog vozača ko bi bio sposoban da proturi džip na drugu stranu planine istim putem kuda idu i bajkeri, ali nisam imao uspeha u tome, tako da ću očigledno ipak morati ja da bude za volanom. Računam da će Barda kao kartografski najpismeniji od ostatka ekipe predvoditi bajkere.

Ako prolaz za džip od Ljubinog groba ka Pašinoj ravni ipak ne bude moguć (bajs se može i preneti preko nekih prepreka, ali džip teško), vratiću se do Tjentišta pa ću ići okolo naokolnim putem do Orlovačkog.

Polar, ti beše možeš da transportuješ 3 bicikla? Ako je tako, onda Boško (i Nikola) neka ide kod tebe. Kod mene su Bane i Žile, a ako se pojavi još neko, može da uskoči u kombinaciju kao četvrti kod mene (teoretski može i peti, ali ne bi bilo nimalo udobno). S obzirom da zbog posla u četvrtak očigledno nećemo moći nešto mnogo rano da krenemo, mislim da će nam najpametnije biti da usput prenoćimo negde u užičkom kraju, pa da ujutro odmorni nastavimo put.
držnedaj
Freebiker
Posts: 74
Joined: 20 Jul 2009, 23:37

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by držnedaj »

Što se mene tiče ja sam zadovoljan predloženim planom. Ima samo jedno ali.
Moj bajs je malo nezgodan za kačenje pozadi zbog debele središnje šipke, pa bi idealno bilo, što zbog bezbednosti puta što zbog ostalih bajseva da ide na krov. Uostalom nebitno je ko nosi čiji bajs jer svi idemo na isto mesto. Ali pošto je planiranje u toku, eto samo da izložim moguću dilemu.
Pretpostavljam da ostaje za sutra da se dogovorimo oko tačnog mesta i vremena nalaženja.

Pozdrav,
Nikola.
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by Polar »

Sale,ja bi krenuo mojim kolima u četvrtak u podne,da bi stigao na Tjentište pre mraka,i da se smestimo u kamp,dok se jos vidi. Nadam se da ce to odgovarati i Bosku i Nikoli,pa mogu da mi se jave da se dogovorimo.
063/330 851
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Zelengora i njena jezera - 20-22. avgust

Post by x3m_optimus »

Ok, cool , sad cu da pozovem Polara pa da se dogovorimo sve...

I jos jedno pitanje, mozda glupo, ali nigde spomenuto jos :lol:

Koliko ce nas biti tamo?! :mrgreen:
Post Reply