Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by bluealek »

Ok drugari, kao što vidite ima nas bar osmoro iz Beograda i Vršca, što će reći da nas ima dovoljno za bar dva automobila (uz devetog i desetog koji se premišljaju i jedanaestog i dvanaestog koje bismo lako namamili mogli bismo da napunimo i treći). Moje pitanje je jednostavno - ima li još nekoga sem mene iz Beograda ko je voljan da potegne svoj auto do Makedonije? Bilo bi malo bez veze da gomila ljudi izvisi zato što nemamo prevoz za njih :(
ninja2
Freebiking iskušenik
Posts: 43
Joined: 29 Jan 2006, 11:10

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by ninja2 »

izvinite nisam bio u bg-u.....ja sam se cuo sa Ivanom to je momak kojem su pred goliju ukrali bike....vozi malog sparka...on i ja a mozda i njegov drug idemo njegovim kolima....
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Milan »

Niško - leskovačka ekipa broji pet članova i to je konačan broj.
No Sale da li imas informaciju šta sve nudi kuhinja u domu, koje su cene ili da se sami raspitamo.

Rajko prijatelju, ako te put nanese posle Dojkinca na Niš, obavezno se javi ne bi li ti pružili kakvu logistiku. 0654474101.
ninja2
Freebiking iskušenik
Posts: 43
Joined: 29 Jan 2006, 11:10

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by ninja2 »

ima neko info kakvo ce vreme da bude.............
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by barda »

Rajko se javio pre par sati da je na u domu na Babinom zubu!

Emil odustao, a prijavio se Srdjan sa Cikloberze, tako da za sada idemo Srdjan, Toma i ja iz Novog Sada - 3 čoveka, 2 bicikla, 1 kola :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by asrdjan »

A evo i Srđana - Srđoni na CB (bio sam to i ovde al sam nešto zabrljao s nalogom :D ), Srđan Arsenijevic na Ciklonautu. Pozdrav, drugari, radujem se što ćemo da lutamo zajedno!
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Milan »

ima neko info kakvo ce vreme da bude.............
Surovo sunce :wink:
http://www.weather.com/weather/weekend/MKXX0001
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by bluealek »

Što se tiče kuhinje, Filip Cakarov je čovek u domu sa kojim kontaktiram, a njegov mejl je spd_dracevo@hotmail.com, pa možete i sami da mu pišete. A možete i da ga nazovete na +389 71 431 824, biće brže. Najavio sam mu da očekuje do dvadesetak ljudi ukupno.

Eh da, on mi reče da je cena prenoćišta u domu 5 evra, a ne 3 kako sam ja na osnovu informacije sa njihovog sajta inicijalno napisao. Sori na dezinformaciji, ali verujem da tih 2x2 evra razlike neće biti presudan faktor koji će vas odvratiti od ture :)

Srđoni, dobrodošao nazad! 8) Moguće je da nisi ti zabrljao oko svog starog naloga, jer su u nekom trenutku svi nalozi sa kojih nije bilo nijednog napisanog posta prebačeni u status neaktivnih (pa samim tim nisu vidljivi u listi članova, niti mogu normalno da se koriste dok se ponovo ne aktiviraju). Dovoljno bi bilo da si mi pisao o svom problemu i aktivirao bih ti postojeći nalog.
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by asrdjan »

bluealek wrote:
Srđoni, dobrodošao nazad! 8)
Hvala, bolje vas (opet) našao. Što se naloga tiče, pa nek ostane sad ovako, nisam znao kako da ti se javim za reaktivaciju (osim na cb, al to mi je izgledalo kao dugačak proces :D ), pa sam otvorio novi. Uglavnom, tu sam od sada pa nadalje i ubuduće... :D
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by x3m_optimus »

arxmilan wrote:
x3m_optimus wrote:Ja sam za. Ja se nadam da cu 90% ici. Imam nekih tehnickih problema sa bajkom, ali nadam se da cu uspeti sve to da regulisem do tada.
Radi li taj bajk tebi ikada ? odakle ti toliki tehnički problemi ? :lol:

Brate, da ti znas sta on muceni prezivi samnom video bi odakle problemi... Mada, oni nisu vise tehnicke prirode koliko finansijske :roll:
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by KUSHA »

Milane,da li vas petoro ide jednim kolima?Da li postoji mogućnost da ja dodjem do Niša pa dalje sa vama.Sale ja nemam problem oko prevoza nego sa putnicima.Nebih sam da dolazim ne isplati se.Pomišljam da dodjem do Beograda i pokupim saputnike mada je i to pomalo nelogično.
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Polar »

Sale,pošto je manjak prevoza,ja ću da krenem mojim kolima.Pored mene mogu jos tri putnika,ali ja imam samo tri nosača bicikla,što znači da bi za četvrtog morali da se snađemo za prevoz bicikla.
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by Milan »

Milane,da li vas petoro ide jednim kolima?
Četvorica jednim kolima a peti sa porodicom dan ranije drugim autom.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by bluealek »

Ok Polar, to će nam verovatno rešiti problem, ostaje samo da se dogovorimo ko će biti s kim u kolima. Ja bih pokušao da izbegnem stavljanje drugog bicikla na krov, jer mi to iz nekog razloga potpuno ruinira aerodinamiku i drastično podigne potrošnju - sa jednim biciklom na krovu auto još i nekako lako seče vazduh, ali kad se doda i drugi, prosto imam osećaj na papučici gasa kao da vučem betonski zid visok 100 metara. Ako novosađani imaju jedan bicikl manjka, možda bi oni mogli da pokupe čoveka viška? Na primer, da oni negde pokupe Bucu iz Vršca? Onda mislim da nas nema previše, pogotovo što je i ninja rekao da će ići sa drugarom koji ima Spark.

Hajde da ponovo uradimo prebrojavanje beogradske ekipe koja je SIGURNA da bi išla, pa da vidimo koliko nas je u tom slučaju preostalo. Možda čak budemo imali mesta i Kušu negde usput da pokupimo. Možda će najbolje biti da mi oni koji su sigurni pošalju privatnu poruku, a ja onda javljam konačan broj ljudi i predlog rasporeda po kolima.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Solunska Glava (2540 m) - 9-11. juli

Post by barda »

Za sada imamo jedno mesto prazno kako za čoveka, tako i za bicikl....

Zvao je i Rajko, kaže da je magla ili neki oblak na Babinom zubu, tako da verovatno neće penjati Midžor, prosledio sam mu Milanov broj telefona,
a on kaže da se čuo sa Kušom koji će mu se pridružiti u Pirotu i zajedno će, klaj, klaj, preko Prohora Pčinjskog za Makedoniju...
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Locked