Kukavica - 15-16. maj

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by Gruja »

bluealek wrote:pa da tamo negde pored Vučjanke dignemo šatore, ako ima zgodno mesto. Ja nisam bio, pa će to morati da nam kažu oni koji jesu i da nam po mogućnosti dostave i tačan waypoint mesta za šatore, jer ćemo verovatno stići po mrklom mraku i teško da ćemo na licu mesta sami moći da provalimo bilo šta.
Bez brige, ja ću sledeće srede otići tamo, proveriti vodostaj, obeležiti waypoint i fotografisati teren tako da nećete imati problema oko toga.
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by sssasa »

...iako je jos relativno rano da preciziram detalje ja i jos dvojica kolega bi autom krenuli subota jutro iz PO i nakon nekih 243km se pojavili na mestu pocetka uzivanja. Postoji i opciono da krenemo negde u petak vece pa da stignemo po mraku "negde" jer smo bez gps, a ako bas i ne nadjemo taj vas "way point" ili kako god da se zove mi bi kampovali negde gde ima neka livada pa se ranom zorom kad razdani dali u trazenje vasih satora.No do tada ima vremena za planove i razrade istih. Nesto mi mirise da ce nas biti osetno manje pa bi mogli kolege freebikeri da malo lobiraju kod svojih prijatelja da nas bude malo vise. Ipak je zadovoljstvo okrnjeno ako nemas sa kime da ga podelis...

pratimo forum i cekamo :D
User avatar
Polar
Freebiker
Posts: 308
Joined: 11 Sep 2009, 18:33
Location: Beograd

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by Polar »

Sale,
prijavljujem se za vožnju po Kukavici i ako još uvek ima slobodno mesto kod tebe,rezeviši mi ga.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by bluealek »

Ljudi, ja imam toliko puno posla koji treba da završim zaključno sa krajem iduće nedelje da se plašim da bi bilo totalno neodgovorno od mene da za vikend odem na pedaliranje. Jednostavno fizički ne mogu da postignem sve što treba da završim od pisanja ako ta dva dana nisu u igri. Užasno mi je žao zbog toga, ali to su neke surove činjenice koje sam danas shvatio. Ne želim vama bilo šta da remetim, uživajte i lepo se provedite i bez mene. Meni su se kao zainteresovani direktno javljali Bane, Žile, Marko i Nikola, sada i Polar, dakle ima vas bar petorica iz Beograda koji ste zainteresovani da krenete i verujem da može da se skupi još 2-3 čoveka da napunite jedno dva auta.

Nije da vas sabotiram, zaista sam želeo da vidim konačno tu Kukavicu, ali je meni sredina meseca hronično problem, još kad mi se nagomilaju velika pisanja za obe redakcije u isto vreme, to živ čovek ne može da postigne.
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by KUSHA »

Evo Kraljevcani da daju malo podrske turi s obzirom da je Sale sprecen da dodje .Dolazimo za sad sigurno dvojica ,Aco se jos nije izjasnio.Ljudi nemojte odustajati zbog prezauzetosti Saleta.Mislim da bi i njemu bilo krivo da bude odustajanja zbog toga.Uzivacemo i za njega a bice tu i lepih fotkica.
draganpn
Posts: 10
Joined: 28 Mar 2010, 18:53

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by draganpn »

Evo da se javim u ime Paraćinaca za sad trojica sigurni čak smo nabavili i garganela eTREX HCX da se ne izgubimo.Skupljamo sponzore koji će ovo da isfinansiraju a na nama je da odemo i uživamo.Dolazimou u petak a kako bemli ga,trebaju nam koordinate gde će biti gro ekipe koji će doći isto kao i mi dan ranije da se salaberemo.Toliko pratimo šta ko piše pa se vidimo a ovi što odustaju pa njih bre treba aj da ne kažem da ne ispadnem najgori.Pozdrav za sve bajkere i nemo mi se predomišljate ki mlada prvo veće oće neće nego ima da oće i ako nemože.
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by Milan »

Bilo bi lepo da do cetvrtka imamo neki okviran broj ljudi koji dolaze da bi javio ljudima zaduzenim za dom. Niska ekipa ce najverovatnije biti sedmoclana.
draganpn
Posts: 10
Joined: 28 Mar 2010, 18:53

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by draganpn »

Molio bih ove drugare iz Niša da mi jave neki mobilni da probamo da se dogovorimo oko zajedničkog nastupa za putovanje ili me nazovite 063 601 711 Dragan Paraćin.Pozdrav.U šumu idem s brigom se spremam jer kartu nemam.Jučer u selu kod deda Vase kartu mi pojede prase.Al sam pesnički rastrojen oće kažem nastrojen.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by barda »

Meni se još niko nije prijavio za četvrtak ujutru, ali ja sam nepokolebljiv i baš rešen da obiđem taj kraj, tako da ja krećem kod Gruje makar i sam :P

Možda ćemo malko i pokisnuti u nedelju (na spustu), ali kako kažu nema lošeg vremena, već loše opreme :wink:

http://freemeteo.com/default.asp?pid=15 ... 05818&la=1
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by KUSHA »

Grujo,Milane da li ste uradili trek po kome ce mo voziti ili ostavljate da na licinom mestu se dogovaramo.Ako ima okacite ga zajedno sa tackom baznog logora.
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by Gruja »

Mislim da je Milan pripremio trek, on će to potvrditi. A i ako nije, vozi se po treku koji je na stazama i bogazama tako da možete skinuti taj trek slobodno.
Ja sutra idem u Vučje da usnimim moguća mesta za kampovanje za one koji će kampovati. Nakon toga ćemo dogovoriti tačku na kojoj se sastajemo i krećemo u akciju! :D
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by Milan »

Predlazem da se okupimo u 8 h ispred hotela "Orlovo gnezdo" preko puta elektrane. Aktivnosti u kanjonu pa pokret ka domu. Trek mozete uzeti i sa http://rapidshare.com/files/386152955/Kukavica.gpx ili sa http://drakulic.webnode.com/kukavica/. Moj telefon je 065 4474101, pa ko zeli mozemo od petlje kod Nisa do Vucja zajedno.
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by arxmilan »

Drugari ja vam želim lep provod, da nije maratona pridružio bi vam se sigurno. Vidimo se na nekoj sledećoj vožnji.
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
lesandro
Freebiker
Posts: 36
Joined: 19 Aug 2009, 12:07

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by lesandro »

Molio bih nekoga od Beogradske ekipe da mi se javi radi dogovora oko prevoza , polaska, itd..
mob 064 8485236 hvala! Sale
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kukavica - 15-16. maj

Post by barda »

Ja ću morati da otkažem učešće :cry:

I pored sve moje volje da dodjem u Leskovac spojile su se neke stvari koje nisam mogao da kotrolišem.

Prvo registracija za kola mi ističe danas, ali ja sam još u četvrtak (06.05) u agenciji predao i platio registraciju koja bude gotova sutra (petak). Ali u novosadskom SUP-u je neki zastoj neviđen do sada i saobraćajna još nije gotova a gužva je ogromna.... Da se uputim na put sa neregistrovanim kolima (jeste da je autoput) nije pametno... Mislio sam i na kombinovanje sa tatinim koji je na ranču sa majstorima.... još kada sam video da je 60% prognoze da će u četvrtak, subotu i nedelju padati kiša, još sam da putujem.... stvarno je previše problema da bih krenuo....

Baš sam se razočarao u splet okolnosti, ali nekada ne možeš sve predvideti.

Hteo bih da ti se zahvalim Gruji na ponuđenom smeštaju, vremenu organizacije i nadam se da ćemo se videti drugom prilikom u Leskovcu, a naravno verovatno i pre kod mene na Fruškoj Gori!
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Locked