Suva planina 27. marta?

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Deliblatska peščara 27. marta?

Post by Milan »

Ima li koga da nam se pridruzi na putanji oko Suve planine http://drakulic.webnode.com/u-pripremi/ ... e-planine/. Dva dana 135 km, sa spavanjem u odmaralistu Divljana.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Suva planina 27. marta?

Post by bluealek »

Milan wrote:Ima li koga da nam se pridruzi na putanji oko Suve planine http://drakulic.webnode.com/u-pripremi/ ... e-planine/. Dva dana 135 km, sa spavanjem u odmaralistu Divljana.
Kad??? Što se mene tiče - ne želim da propustim :!:
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Deliblatska peščara 27. marta?

Post by Milan »

Sjurite se u subotu rano do Nisa, krenemo oko 8h i to je preliminarno. Trebalo bi samo sutra do podneva da obavestim osoblje o broju gostiju.
User avatar
Gruja
Freebiker
Posts: 532
Joined: 20 May 2009, 20:12
Location: Leskovac + DST
Contact:

Re: Suva planina 27. marta?

Post by Gruja »

Meni je žao ali ne mogu da uklopim sada ovu vožnju, šteta.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Suva planina 27. marta?

Post by bluealek »

Ideja je odlična. Doduše, moraćemo da krenemo oko 5 da bismo blagovremeno stigli. Videću ujutro kakvo je raspoloženje kod Alessia, a ako je za učiniću koliko je u mojoj moći da mu pronađem neki bicikl. U svakom slučaju, kod mene će biti mesta za još nekoga sem njega, verovatno za još dvoje bajkera, tako da ako ima raspoloženih (i sposobnih da se okupimo u 5 ujutro u subotu), javite se.

Za sve koji bi pošli sa mnom iz Beograda, ceh za gorivo i putarinu izaći će 1500 dinara po čoveku ako nas ima četvoro, odnosno 2000 za troje (putarina je malo skupa s obzirom da plaćamo čitavu deonicu do Niša). Što se spavanja u Divljani tiče, to će već Milan da izvesti. Milane, pretpostavljam da imaš zgodno mesto gde da parkiramo u Nišu?

Šteta Grujo što ne možeš, jer je ovo IDEALAN termin za takvu vožnju - još uvek nedovoljno suvo za vožnju po šumi, a dovoljno toplo da ne bude zimska vožnja i dovoljno dug dan.
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Suva planina 27. marta?

Post by Milan »

Za sada je rezervisan smestaj bez hrane u odmaralistu "Gaj". Sobe su petokrevetne sa kupatilom.
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Suva planina 27. marta?

Post by arxmilan »

ja sam se prijavio da idem. Ima li jos neko da hoce da ide ??
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Suva planina 27. marta?

Post by KUSHA »

Milance ja sam na klackalici da ili ne.Malo mi fali,kad bi hteo jos neko.Mogao bih da povezem nekog od novajlija iz Kragujevca .To bi me malo poguralo da krenem.Ovako sam uvek fali malo volje.Ne smem dopustiti da mi kondiciono mnogo odmaknes. :D :D :mrgreen: Koliko je cena prenocista to sigurno i druge interesuje?Za Kragujevcane tel.063 85 63 720
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Suva planina 27. marta?

Post by arxmilan »

e ovako..od milion i nesto Beograđana meni i Saletu pridruzuju se Emil iz NS-a i njegov drugar iz NS-a. Stvarno BLAM za Beograd. :shock:

prenociste je 560 din. Kusa nećeš me stići ja sam već u sezonskoj formi :P imam vec dosta odvozanih kilometara ove sezone :lol:
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
Post Reply