Put oko sveta...

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
stein
Posts: 110
Joined: 30 May 2007, 07:38
Location: Subotica

Put oko sveta...

Post by stein »

Unapred se izvinjavam administratorima i članovima foruma ako nije primereno. Molim obrisati ako nije u skladu sa pravilima...

Reč je o najavi pa sam stoga otvorio temu baš ovde.

Danas nam je u poseti bio jedan mladić i izložio svoj plan za putovanje oko kugle nam zemaljske. Do pre nekih mesec dana (manje ili više) ideja se bazirala na pešačenju i iz nekih razloga, dorađena je i sada uključuje i pedale :)
Ono što je najava je putovanje pojedinca oko većeg dela planete sa polaznom tačkom u Beogradu a prema istoku pa istim smerom dok se ne stigne nazad. Datum polaska je 4. oktobar ove godine što je prilično daleko, sa teoretski mogućom opcijom pomeranja datuma polaska do prvih dana januara sledeće godine kada ističe krajnji rok za polazak a onda se sve prebacuje za sledeći oktobar pa ću ja ispasti bezveznjaković što o tome sada i ovde.

Elem, trenutačno je priprema vozila za trening u centru pažnje, a o ostalim konkretnijim detaljima vezano za rutu nekom drugom prilikom kada se stvari više iskristališu.
Na kraju, sve bude u redu. Ako nije sve u redu, onda još nije kraj.
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Put oko sveta...

Post by IRalic »

I ja sam nesto o tome nacuo ;)

Jeste, ici peske, mislim svasta ;) bolje je leci i uzivati :D

S nestrpljenjem cekamo vise detalja ..




Pozzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
stein
Posts: 110
Joined: 30 May 2007, 07:38
Location: Subotica

Re: Put oko sveta...

Post by stein »

IRalic wrote:I ja sam nesto o tome nacuo ;)

Jeste, ici peske, mislim svasta ;) bolje je leci i uzivati :D

S nestrpljenjem cekamo vise detalja ..




Pozzz

Detalje ćeš do neke mere i ti odrediti jer si najpozvaniji da sugerišeš opremu za trajk #01 za upotrebu u periodu od datuma primopredaje do datuma polaska a potom i za konačni obračun sa nedođijom. Ali ajde da o tome razglabamo u drugoj temi (rekumbent)
Na kraju, sve bude u redu. Ako nije sve u redu, onda još nije kraj.
Bambi
Posts: 6
Joined: 20 Sep 2010, 18:09

Re: Put oko sveta...

Post by Bambi »

evo ja sam se sad uclanio i mozda sam novi i malo premlad ali volim takve lude stvari ako se ide sledece godine ja isao bi i ja sve cemo se dogovoriti...do tad cu steci malo iskustva nadam se a snage sto se tice toga imam na pretek mogu ja dosta dda izdrzim...
Post Reply