Lisine - Vinatovača sutra (nedelja)

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Lisine - Vinatovača sutra (nedelja)

Post by bluealek »

Planiram da sutra napravim kraći izlet do Vinatovače (trebalo bi da barem do onde već može da se prođe kolima), gde bih se našao sa ocem Akakijem, kako bih mu nešto logistički pripomogao. To ne bi trebalo predugo da potraje, pa verujem da će nam ostati vremena i za neku šetnju po okruženju Resave. Ako bude moguće da se prođe do Bobove reke, možda bismo čak mogli i da ispenjemo Stražu (pešice) odatle, pošto još nikad tim putem nismo išli. U protivnom možemo malo da se veremo po čukama oko samog kanjona Resave.

Ako idemo samo mojim autom imam još dva slobodna mesta, a postoji mogućnost da bi i Goša krenuo, o čemu će se on verujem blagovremeno izjasniti (u tom slučaju će biti, pretpostavljam, još jedno 3 slobodna mesta pride).

Tal za gorivo i putarinu ne bi trebalo da izađe na više od jedno 1100 dindži po glavi.
User avatar
Gosha
Freewheeler
Posts: 239
Joined: 28 Oct 2008, 13:19
Location: Beograd

Re: Lisine - Vinatovača sutra (nedelja)

Post by Gosha »

Izjasnjavam se, ali na zalost ovaj put ne mogu da se pridruzim. Jedan od najboljih drugara sutra slavi rodjendan. Bice zahvaljujuci danasnjem stizanju proleca na otvorenom, ali nista sportski, naprotiv, krkanje :D.

Lep provod na Kuchaju...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Lisine - Vinatovača sutra (nedelja)

Post by bluealek »

Mesta popunjena, idemo Goca, Dragoljub, Žile i ja. Inače, otac Akakije piše večeras SMS-om odgovarajući na moje pitanje o brzini otapanja snega na Kučaju:
I pored dosta visokih temperatura i jakog sunca sneg ne posustaje. Topi se za sada veoma sporo. Vise se slegao nego otopio. Izgleda mi da ce ovo biti za nas manastir prvi Vaskrs u sneznom obrucu. Inace, ovo je najnezahvalnije doba godine kada su i terenac i sanke neupotrebljivi. Zato je ovo nas, do konacnog otopljenja, poslednji silazak. Ako Bog da vidimo se sutra. Iskreno blagodarni zbog vase predusretljivosti. +Ak.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Lisine - Vinatovača sutra (nedelja)

Post by barda »

Dobili pojačanje :wink:

http://www.24sata.rs/vesti.php?id=70026
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
Post Reply