Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Locked
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by shebez »

bluealek wrote: Tako da će kod mene biti mesta i za Đoleta ako reši da nam se pridruži.
Sale nemoj te racunati na mene, imam nekih obaveza koje moram da zavrsim bas u subotu, nikako ne mogu ni biciklu da se posvetim da ga sredim. Vi uzivajte, vidim bice dosta ljudi, zelim Vam lepo vreme, pa se vidimo neki drugi put.
Pozdrav svima.
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by arxmilan »

ja krećem sa ekipom iz Novog Sada tek jutros mi je barda definitvo potvrdio da ipak idemo na tu dvodnevnu varijantu...računam da kad idemo toliko daleko što nebi spakovali to u dva dana a pošto miroslav i bole rade ne uklapaju se u ovu ideju.
Vidimo se tamo društvo ;)
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
Blaza
Freebiker
Posts: 98
Joined: 04 Jun 2009, 19:40
Location: Beograd

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by Blaza »

Bluealek, uzmi moj dres kod sebe, pa kad se vratite, javi pa da preuzmem isti.
Pozz
sbojanc
Posts: 7
Joined: 08 Apr 2010, 22:52

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by sbojanc »

sudeci po interesovanju i ako nas vreme posluzi ovo ce biti velik dogadjaj. svakako prijavljujem sebe i druga Maksu iz Novog Sada. nazalost nemam nikakve nosace pa smo u kolima samo nas dvojica i dva bicikla :? .
jedva cekam.
pozdrav
Bojan, Petrovaradin
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by KUSHA »

Citam postove i ne mogu da verujem koliko ljudi je zainteresovano,a prevoza nikad vise cak ima i upraznjenih mesta.Uvek se trazilo mesto viska prosto neverovatno.Ljudi se bude iz zimskog sna(ove godina malo podugacak)puni energije volje i zelje.Istovremeno puni naboja od trenutne situacije u zemlji i zeljni da to negde isprazne ,pobegnu bar na tren od surove realnosti i otkriju mnostvo lepote koja je tu oko njih.Samo treba malo zaviriti okolo i doci do zakljucka da nije potrebno mnogo da bi se covek opustio i druzio sa ljudima zdravog razmisljanja.
Vrlo rado bih se prikljucio novosadskoj ekipi u patak ali ne dolazim sam a drugima to ne odgovara.Kraljevacka ekipa broji tri komada
miloš.Xgen
Posts: 19
Joined: 05 Jun 2008, 21:48
Location: Zrenjanin

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by miloš.Xgen »

Hajde da još ulepšamo celu stvar-najverovatnije dolaze još dvojica ljutih freebikera iz Zrenjanina -Neša i moja malenkost sve sa našim prevozom (jugić sa nosačem za dva bicikla!) :D
sutra biva definitivna potvrda!
User avatar
Milan
Freebiker
Posts: 167
Joined: 05 Jun 2008, 10:23
Location: Nis

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by Milan »

Bice tu i nas petorice iz Nisa.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by bluealek »

Samo da pokušam da uradim neku finalnu rekapitulaciju ekipa iz Beograda.

Kod mene u autu su:
Žile
Boško
ja
(Srđan mi je sinoć otkazao, tako da ima jedno slobodno mesto, ako neko želi)

Dejan Glavišić skuplja Slobu (njih dvojica u autu)

Bane i drugar dolaze jednim autom

Milan se iskombinovao sa novosadskom ekipom

Argus dolazi s drugarom i (pretpostavljam) čuo se sa Nešom da vidimo kakva je mogućnost da se njih trojica uklope (i Neša je ponudio mogućnost da se ide njegovim autom)

Polar dolazi sa drugarom, a Miroslav (Bachaman) se koliko znam priključio njima

Jesam li nekoga zaboravio? Dakle, ako je neka frka za kombinovanje kod Argusa, Neša može da upadne i kod mene.
sssasa
Freebiker
Posts: 116
Joined: 07 Apr 2009, 17:48
Location: pozarevac

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by sssasa »

...SALE ajde jos jednom samo postavi tacnu lokaciju i orijetaciono vreme do kog se okupljamo u resavici. da ljudi imaju tacan reper zbog vremena putovanja a i oni koji nisu bili nikada tamo da mogu lakse da se snadju i pronadju mesto okupljanja.
Obavezno svi da ponesi kisne nepropusne shushkavce i dodatnu garderobu za presvlacenje....treba ce :wink:
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by bluealek »

Dakle, nalazimo se oko 9 h u Resavici, na velikom proširenju gde se mogu parkirati kola neposredno nakon male pumpice u centru mesta (pedesetak metara pre levog skretanja za Valkaluci i početka asfaltnog uspona ka Pasuljanama). Kažem PRE jer pretpostavljam da ćete naići iz smera Despotovca, što znači prođete praktično čitavo mesto Resavicu i na kraju mesta. Ako stižete sa suprotne strane, preko Ravanice i Senjskog Rudnika, onda je ovo na samom ulazu u Resavicu.

Samo ekipa iz Jagodine koja dolazi kombijem nas, po sopstvenoj želji, čeka gore na Pasuljanama (što je zgodna prilika da imamo izvidnicu da nam eventualno jave da li gore ima nekih aktivnosti zbog kojih je put zatvoren, pa da krenemo alternativnom trasom ako je tako).

Naravno, treba poneti kabanice, jer posle podne može da nas iznenadi neki pljusak, prognozirano je nestabilno vreme. Mada neku celodnevnu kišu i hladnoću zaista ne očekujem.
Mex
Posts: 2
Joined: 09 Apr 2010, 14:22

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by Mex »

Pozdrav svima. Trojica iz Panceva se prikljucuju.
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by x3m_optimus »

Sale, moras da castis za hiljaditi post :lol:
draganpn
Posts: 10
Joined: 28 Mar 2010, 18:53

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by draganpn »

Iz Paracina dolaze minimum cetri vozaca malo jaca do Resavice gazimo bicikle do mesto salabiranja tako da cemo biti vruci za resto.Resili smo da taj dan prevalimo oko 160km. Kondiciju imamo mozak nemamo imamo i sponzore, bice direktnih ukljucenja na jednom lokalnom radiiu vise nam nista ne treba.Sve ostalo blato,kisu,drustvo,kiseonik nacicemo tam ge ce idemo.Pozdrav svima koji dodju a oni koji ne dodju nek im bude krivo sto nisu dosli.
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by rajko55 »

HAhahahaha vidim da ce biti lepa i vesela ekipa :D sa svih strana i mnogi kojima pamet ne smeta :lol: da motaju pedale bez obzira da li je blato ili ne , pada li kisa ili ne,do sutrasnjeg susreta pozdrav od Pozarevacke ekipe - NEKA SE PEDALE OKRECU
lesandro
Freebiker
Posts: 36
Joined: 19 Aug 2009, 12:07

Re: Fenomenalna jednodnevna vožnjica po Kučaju 10. aprila 2010.

Post by lesandro »

Hteo bih samo da vas pozdravim i pozelim lepo vreme a za ostalo ce te se vec nekako snaci!
Javam se ovoga puta ne mogu pridruziti zbog objetivnih razloga :( !
Do naredne voznje GODSPEED!!!!!!!
Locked