Gljivarenje na Troglan Bari u nedelju

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Gljivarenje na Troglan Bari u nedelju

Post by barda »

Svaka čast Borise!

Stvarno izgleda nestvarno :shock: !!!
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Gljivarenje na Troglan Bari u nedelju

Post by bluealek »

Evo i moje foto pričice...

http://www.freebiking.org/galerije/main ... temId=8562
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Gljivarenje na Troglan Bari u nedelju

Post by barda »

Svaka čast svima, ali ipak Sale napravi najbolju priču! :wink:
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
sboris
Freewheeler
Posts: 32
Joined: 19 Dec 2008, 23:00

Re: Gljivarenje na Troglan Bari u nedelju

Post by sboris »

Hvala ljudi na komentarima :)

Sale ne budi skroman. Pogledaj tvoju sliku "Iz mraka", ja takvu atmosferu nemam.
ZoranV
Freebiker
Posts: 103
Joined: 04 Aug 2006, 21:12
Contact:

Re: Gljivarenje na Troglan Bari u nedelju

Post by ZoranV »

Sad nam je jasno zašto se Boris vrteo oko Prskala sat vremena i izlagao sebe i svoju foto opremu da budu potopljeni. Stvarno kad sam video onu fotku, pomislio sam da ja u stvari i nisam bio tamo već na nekom drugom mestu. Čekamo ostale slike.

Gošo, odlično urađena montaža. Svi oni fazoni iz Movie Maker-a o kojima si mi pričao, stvarno deluju. Pogotovu si dobro na početku izabrao "Welcome to the Jungle" kao muzičku podlogu.

Saletova nadahnuta priča je dala treću dimenziju svemu ovome, tako da mislim da se na ovaj način zaokružuje čitav doživljaj. Neverovatno kako je od jednog "šugavog" dana ispao sjajan provod.

Svaka čast momci

Pozdrav, Buca
User avatar
Gosha
Freewheeler
Posts: 239
Joined: 28 Oct 2008, 13:19
Location: Beograd

Re: Gljivarenje na Troglan Bari u nedelju

Post by Gosha »

Hvala Buco, uvek mi je [za kucne potrebe] finani video materijal dokumentarnog tipa, a sada sam za promenu hteo da napravim u formi spota :-) Medjutim WMM je mnogo bagovit, sto nije cudo posto je MS, a i besplatan :D. Efekte tipa ubrzanja i slicno mi je brkao po kadrovima gde nisam zeleo, tako da sam na kraju iskoristio samo najobicniju sechu i fade in/out zatamnjenja :(
Nisam te potpisao kao kamermana u sceni prelaska potoka kod Prskala, pa to sada ispravljam :D.

Borisove fotke deluju magicnno, kao iz Gospodara prstenova. Saletove su isto fantasticne, cak verovatno blize realnosti. Nisam se primao na fotografije, ali kada sada, u direktnom poredjenju, vidim sta (ne)moze obican idiot, makar bio i Canon IXUS, a sta rade ove zveri u pravim rukama... Sjajno momci.

Pohvale Saletovim tekstovima postaju bespotrebne :D, on to uvek uradi sjajno. Ja sam poceo da na jednom prijateljskom sajtu pravim mini foto-putopise, sa nekom lite verijantom teksta i losim fotkama, ali ipak da zabelezim dogadjaj i atmosferu, sto je nekako uvek bio moj cilj dokumentovanja :D.

http://www.klubputnika.com/profiles/blo ... -na-kucaju
Post Reply