Kiša

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: Kiša

Post by Grujic »

Tura je odlicna, ja sam za. Javi Sale u koje vreme se nalazimo i gde. Mislim da bi trebali krenuti najkasnije u 10h da bi stigli da to odvozamo do mraka. Penjanje od Grgetega do tv tornja nije strasno. Ima samo jedan deo od 200-300 metara gde ce biti malo gurke. Spust sa grebena na Paragovo je dosta strm, taman za Kushinu mashinu ako bude dolazio.
User avatar
zlatko
Freebiker
Posts: 31
Joined: 20 Aug 2009, 15:46
Location: Novi Sad

Re: Kiša

Post by zlatko »

Evo i ja se prijavljujem za sutrasnju voznju.vidimo se :D
User avatar
Joka
Freebiker
Posts: 55
Joined: 25 May 2009, 13:46
Location: Novi Sad

Re: Kiša

Post by Joka »

Pošto vidim da se akcija ozbiljno zakuvala, eto i mene sutra.
Vidimo se. :D
Dobro nam došli, dragi gosti.
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Kiša

Post by KUSHA »

Vec duze vreme imam zelju da se provozam po Fruskoj.Nemogu naci bar jednog saputnika.Doci sam na 4-5h mislim da se ne isplati.Jos uvek me vuce da dodjem .Zelje su uvek vece od realnosti.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Kiša

Post by bluealek »

Kušo, biće prilike, kad budemo dogovorili da odemo na ceo vikend. Stvarno nije racionalno da potežeš sam čak od Kraljeva, nama iz Beograda je Fruška takoreći komšiluk (tu smo za manje od sata).

Sad sam se čuo sa Bardom i precizirao sve detalje. Dogovor je da BG ekipa bude kod njega u 9 h da svratimo na kratko, a sa ostatkom (NS) se nalazimo kod Norceva u 10 h. Zato bi bilo dobro da Milan, Đole i Nevena (jel beše Nevena?) budu kod mene u 8, kako bismo opušteno do 9 stigli do Barde. Logičnije je da vi dođete do mene nego da ja krećem ka vama, jer idemo na sever. Ako vam je mnogo da pedalirate i u cik zore, možete da dođete i autom, pa da se prepakujete kod mene (nedeljom se u zonama parking ne plaća).

Ako iz Beograda bude još 2-3 zainteresovanih, možemo i sa dvoja kola. Ja ću večeras od 22 h pa do jedno 1-2 h biti nedostupan, pa je najbolje da me oko eventualnih permutacija zovete do 22 h ili ujutro od jedno 7 h.

Eh da, Barda je sugerisao da je kontra smer u odnosu na ovo što sam nacrtao logičniji, zbog težine uspona. Zvuči logično. Dakle, kad se okupimo kod Norceva verovatno ćemo prvo krenuti kroz šumu naniže ka Novom Hopovu i dalje kako je nacrtano.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kiša

Post by barda »

Kuša, nemoj da se brineš, na proleće sve ponavljamo i za tebe je već rezervisano mesto u vikendici! :D

Ljudi, nemam baš puno vremena, žutim nešto do grada, ali čuo sam se sa Saletom i sve smo se dogovorili, pa će vam od preneti.

Vidimo se sutra!
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
Gosha
Freewheeler
Posts: 239
Joined: 28 Oct 2008, 13:19
Location: Beograd

Re: Kiša

Post by Gosha »

barda wrote:... a ovaj vikend na vikendici pečemo rakiju (od onog grožđa sa slike), tako da možete, ako hoćete da dođete na degustaciju! :D
Ako propustite sada ostaće nešto i na proleće, a za lekovito dejstvo pitajte Shebeza :D
barda wrote:... Ljudi, nemam baš puno vremena, žutim nešto do grada, ali čuo sam se sa Saletom i sve smo se dogovorili, pa će vam od preneti.
Vidimo se sutra!
E pa Barda, ja cu svratiti sa zenom i klincima da vas pozdravim, a sto da ne, i probam tu rakiju :-) A posto ne pedaliramo, ja sam za nas osmislio izlet turu do istocnoj FG, krug do Norceva i 5 manastira na jugoistoku. Greota mi da sedimo kuci :D

Ako ovo vidis na vreme, ne poklapa se polozaj tvoje vikendice u kordinatama koje si dao i onom treku koji si ti predlozio? Po kordinatama je sa leve strane te ulice, a po treku sa desne i malo iznad, ali valjda cu prepoznati po slici :D
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kiša

Post by barda »

Drago mi je što ćemo se upoznati, uz rakijicu (doduše ne ovu novu - tek će se raditi prepeka) :wink:

Tačna lokacija je sa ovih poslednjih koordinata.
Ono na treku sam stavio od prilike (u map sourcu nema takvih detalja)

A postavio sam i opis na srpskom :D
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Kiša

Post by KUSHA »

http://www.facebook.com/photo.php?pid=3 ... 1533139132
Ovako ce da bude sa ArxMilanom,ako nastavi sa Nevenom.Takodje i sa Sebezom i njegovom devojcicom.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Kiša

Post by bluealek »

Utisci sa vožnje po Fruškoj Gori 1.11.2009. nalaze se u temi

http://forum.freebiking.org/viewtopic.p ... 80&start=0
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kiša

Post by barda »

Evo malo, dok kiša kiši da osvežimo temu :D

Milan (ili Shebez) pre odlaska u vožnju

Image

I posle, kada se vrate sa kišne vožnje (pogotovo Shebez zato što bike drži u sobi :mrgreen: )

Image
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Kiša

Post by arxmilan »

e dobri moji, sad bi ja znao sta bi sve izabrao i stavio u sator..ali kasnoo
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
Post Reply