Valjevske planine 26.09.09

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
brod
Freebiker
Posts: 25
Joined: 03 Jun 2008, 23:36

Valjevske planine 26.09.09

Post by brod »

Cenjeni forumaši, Ninja i ja sutra idemo da vozimo Valjevskim planinama, to jest planinom Povlen. Vodja puta je Zoran Mijatović - Mijat, planinar, biciklista, džipista, ekolog i odličan poznavalac ovog kraja, inače Valjevac. Teren nije baš lagan i ravan ali zato je planirano oko 35 kilometara. Namera je dato bude off roud užitak. Trebalo bi da budemo u Valjevu ne kasnije od 9h, ali o detaljima polaska bi se još dogovorili, pošto ni sa Mojatom nismo baš precizirali. Za sada ima jedno mesto kod mene u kolima.
Kontakti na forum ili 064/2249554
Bane
brod
Freebiker
Posts: 25
Joined: 03 Jun 2008, 23:36

Re: Valjevske planine 26.09.09

Post by brod »

Mala dopuna informacija, vožnja bi krenula iz sela Mravinci na Povlenu.
ninja2
Freebiking iskušenik
Posts: 43
Joined: 29 Jan 2006, 11:10

Re: Valjevske planine 26.09.09

Post by ninja2 »

nece niko.......
highlander#66
Posts: 1
Joined: 24 Aug 2009, 14:49

Re: Valjevske planine 26.09.09

Post by highlander#66 »

Vidimo se u Valjevu, doduše drugim poslom, ali videćemo se. Moram da vidim ponovo Baneta šampiona! :D
No pain, no gain!
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Valjevske planine 26.09.09

Post by arxmilan »

e pa ovo je malo nerealno..da ste bar u 3 dana ranije najavili isao bi
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Valjevske planine 26.09.09

Post by bluealek »

E moj Milane, ništa nije nerealno, štaviše prilično je deja vu :wink: . Ja sam imao jedan period kada sam toliko furao spontanost u tumaranju, da se spakujem nekog slobodnog dana uopšte ne znajući gde mi se ide, i onda odluku gde zapravo idem donesem tek u trenutku kad kresnem motor i krenem na put :D . Prosto u nekom trenutku intuitivno odlučim da skrenem levo umesto desno i stvorim se već... negde 8) .

Deluje da sam opet zapao u slično stanje, pošto razmišljam da li da se priključim Banetu i Ninji, ali nikako da donesem odluku, pošto sam umoran, bezvoljan, bajs mi nije sređen, ništa mi u stvari nije sređeno i spakovano, a po svemu sudeći bi trebalo potegnuti iz Beograda ujutro jako rano. Sad da odradim šta još večeras moram da odradim, pa ću verovatno odluku da donesem izvlačeći šibice :lol: Hoću piškim, neću piškim, hoću piškim, neću piškim... :roll:
brod
Freebiker
Posts: 25
Joined: 03 Jun 2008, 23:36

Re: Valjevske planine 26.09.09

Post by brod »

bluealek wrote:trebalo potegnuti iz Beograda ujutro jako rano. :roll:
Ne idemo rano, ja kupim Ninju u 8h na Bežaniji, a dogovor sa Mijatom je da u Mravincima budemo do 10h. Dakle komotno coolerski. Ninja je upravo SMS -ovo da ide i njegov ortak, tako da su sva mesta kod mene popunjena. Izvinjavam se što tura nije ranije najavljena, ali sam objavio onda kada sam bio siguran.

Bane
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Valjevske planine 26.09.09

Post by arxmilan »

ma znam Sale i ja se slazem sa tobom, super je to..ali kad smo slobodni a kad vec imamo nesto dogovoreno...nistaaaa..:)...steta..
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
Post Reply