Vanredna tura - predlozi

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by x3m_optimus »

Ma ja bacio pogled cisto tako... Za sve gradove je manje-vise isto... Sto znaci da nas na Tari moze ocekivati ludilo :)
Sto meni naravno ne smeta, al' znam da ce keva da me ozraci ako bude bila kisa u najavi tih dana... Inace me smara gde god da idem i kad je lepo, a mogu zamisliti za kisu i hladno :lol:
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by arxmilan »

e pa evo da se javim i ja...ok mi je taj 3,4 oktobar i nisam za jednodnevnu varijantu, vise mi se svidja Tara. Lepo je i sto moze Sale da nam se pridruzi. Sto se tice spavke ja sam kao i uvek za sator, naravno dogovoricemo se u dogledno vreme. Za sad nam preostaje samo da se prebrojimo i vidimo ko ide 100%..

Ako je neko za neku voznju ovog vikenda po BG-u i okolini nek cimne..
poZZzz
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by bluealek »

Društvo,

Onaj hedonistički plan za lenčarenje po Đerdapskim livadama uz branje bobica i pečuraka mi se izjalovio, tako da se može reći da sam slobodan ovog vikenda. Sad treba smisliti kako najpametnije upotrebiti vreme, pa ću malo da razmišljam naglas...

Čuo sam se i sa Šarom i Džerijem, oni su za neko okretanje pedala u penzionerskom tempu (menadžeri su to, nema se kondicija :) ), s tim što insistiraju da to bude samo jedan dan (nedelja), ne više od sat udaljeno od Beograda, i radije ne bi da bude puno uzbrdica. Njihov predlog je da se ode kolima do Progara, pa onda da se pedalira po onim šumama oko Obedske Bare. Ja sam kao ideju nabacio i Deliblatsku peščaru (bez zalaženja na neke zaraslije ili peskovitije puteljke), što je takođe dobro dočekano. Predlog Rajac - Ravna Gora nije najbolje dočekan, jer tamo ima puno gore-doliranja.

Naravno, ne postoji obaveza da se družimo sa njima, ako ima drugačijih želja, mogu se realizovati i autonomno. Ja imam hronični neizdrž da krenem negde u udaljenije krajeve u neku istraživačku (a možda i ne toliko istraživačku) turu, tipa Jastrebac, Kopaonik, Kukavica, ali sam svestan da je to bespredmetno planirati bez celog vikenda sa polaskom u petak posle podne, što komplikuje čitav poduhvat do granice neizvodljivosti (danas je četvrtak, pa je možda i malo kasno da se sad krene u planiranje tako nečega).

Želje, predlozi?
ninja2
Freebiking iskušenik
Posts: 43
Joined: 29 Jan 2006, 11:10

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by ninja2 »

gde god samo da se vozi....ajde ljudi..... :D
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by x3m_optimus »

Progar je meni najblizi i moze tako nesto, ali meni sve vec prilicno poznato i ne zanimljivo... A ta Deliblatska pescara? Zvuci zanimljivo :D
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by bachaman »

Voleo bih da vam se pridruzim u nedelju, ali kao shto rekoh u subotu sam na nekoj svadbi i pitanje je koliko cu se urnisati :lol:
Ukoliko budem u stanju, cimnucu nekog od vas u nedelju, pa da vidim gde ste...
Onda nam ostaje onaj 3-4 oktobar, ukoliko se i to ne izjalovi.
Sale, stha ti kazesh, hocesh biti slobodan tog vikenda i da konachno odemo na tu Taru?
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by x3m_optimus »

Daj brate, mojne se urnises! :mrgreen:
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by x3m_optimus »

bachaman wrote:Voleo bih da vam se pridruzim u nedelju, ali kao shto rekoh u subotu sam na nekoj svadbi i pitanje je koliko cu se urnisati :lol:
Ukoliko budem u stanju, cimnucu nekog od vas u nedelju, pa da vidim gde ste...
Onda nam ostaje onaj 3-4 oktobar, ukoliko se i to ne izjalovi.
Sale, stha ti kazesh, hocesh biti slobodan tog vikenda i da konachno odemo na tu Taru?
Daj brate, mojne se urnises! :mrgreen:
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by bachaman »

(offtopic:) 8)
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by x3m_optimus »

bachaman wrote:(offtopic:) 8)
Jeste brate, sorry :roll:
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by arxmilan »

ljudi mene racunajte da idem sigurno tog 3,4,5.... opet kazem ja sam za Taru, ,ali ako ima neko neki drugi predlog OK . JEdino sto sam ja za obaveznu varijantu od dva dana !
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by sel_emil »

Bajkeri,
sta bi sa Tarom? Da nije mozda to malo pre-ambiciozno obzirom na 10-11 nov Golija?
hm?
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by bluealek »

Verovatno jeste preambiciozno, ali dozvoljavam mogućnost da taj sud donosim iz neke svoje specifične vizure trenutnog stanja sa poslom i šire, što rezultuje priličnom letargijom i bezvoljnošću. Ipak nemojte da dozvolite da moje stanje "zarazi" ostatak ekipe - ako vam se ide na Taru dogovorite se oko toga slobodno. Predlažem da se za smeštaj rezerviše nešto na Zaovinskom jezeru ili potezu ka Mitrovcu, u tome vam i Željko može pomoći pošto je letos bio u vrlo kvalitetnoj kući nadomak Mitrovca, a imate ogromnu bazu kvalitetnog privatnog smeštaja na Tari na sajtu http://www.tara-planina.com/odmor.html . Ako nešto dogovorite i ja do petka zaključim da ima smisla da krenem, lako ću da vam se priključim, ili čak ponudim i prevoz za još ponekog. Ako ne krenem, uživajte!
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by bachaman »

Ja cu vecheras saznati da li mogu ili ne, pa se ujutru javljam,
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Vanredna tura - predlozi

Post by KUSHA »

Ako se ide na Taru tu sam.Ako se vrsi rezervacija opet tu sam.Racunajte na mene("racunajte ne nas").Znaci jos jedan kandidat koji bi isai na taru 3-4-og.
Post Reply