Mala ekskurzija u divljinu u toku naredne nedelje

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Mala ekskurzija u divljinu u toku naredne nedelje

Post by bluealek »

Društvo,

Naša prijateljica Natalija iz Engleske (iz priče „Kroz snegove do tišine“, http://www.freebiking.org/Freetreking/2 ... _uvod.html) u ponedeljak uveče dolazi na par dana u Srbiju, na proputovanju ka Sibiru i poziva da joj pritom pravimo društvo u poseti Mikuljskom manastiru. Ima li kojim slučajem onih koji u utorak i sredu (možda i do četvrtka) ne moraju da rade, te su raspoloženi za neki odlazak u prirodu u bilo kojoj varijanti? Možemo da napravimo i bajkerski izlet, a može i čisto pešački, uz obilatu pomoć terenaca za stizanje do nekih divljih mesta.

Uzgred, i naš drug Bole mi je najavio da će verovatno u tom periodu boraviti u Krivom Viru, pa bismo kretanje mogli tako da isplaniramo da se spustimo i do njega i pravimo mu društvo i istraživanju prečice od Krivog Vira do manastira Krepičevac (nadomak Radovanske reke).

Ako ima zainteresovanih javite mi to što pre, da znam šta i kako da planiram. 064 1159852
User avatar
rajko55
Freebiker
Posts: 458
Joined: 08 Jul 2008, 11:06
Location: Pozarevac
Contact:

Re: Mala ekskurzija u divljinu u toku naredne nedelje

Post by rajko55 »

Mada Sale mislim da bi trebeli da ponovimo pesacenje od Vinatovace posto smo ono prosli po mecavi a sada u zelenilu i uz cvrkut ptica.pozz
Post Reply