Snimanje Offroad avanture od 19-21. juna na Ibru i Goču

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Snimanje Offroad avanture od 19-21. juna na Ibru i Goču

Post by bluealek »

Najavih na svim ostalim pustolovno-fotografskim forumima, pa je red da to uradim i kod kuće 8)

U periodu od 19-21. juna idemo na Ibar i Goč da snimamo novi materijal za Offroad avanturu, pri čemu ćemo se dva dana zezati sa čamcima na Ibru, a jedan dan ćemo napraviti 4x4 tumaranje po Goču. Ako neko slučajno želi da nam se pridruži, potrebno je da poseduje:

1) Sopstveno terensko vozilo
2) Sopstveni čamac
3) Brdo fotografske i video opreme (ovo nije obavezno, već samo ukoliko želite i sami da zabeležite te nezaboravne trenutke)

Sve ovo iz razloga što su postojeća vozila i plovila već ozbiljno prebukirana, pa nemamo niti jedno preostalo slobodno mesto. Možete da krenete i putničkim automobilom, s tim što vam onda verovatno neće nimalo prijati da nas pratite u tumaranju po Goču, pošto ćemo se ko zna kakvim kozjim puteljcima provlačiti (prikolice sa čamcima bismo inače ostavili parkirane negde na bezbednom tog dana kada se vozikamo po Goču).

Aco, Kušo, imate li neku varijantu da nam u ovoj priči od petka do nedelje pravite društvo? Ili barem da nam obezbedite lokaciju gde bismo ostavili čamce trećeg dana?
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Snimanje Offroad avanture od 19-21. juna na Ibru i Goču

Post by alazovic »

Kuša će na dvodnevnu turu u Đavolju varoš, a i ja se razmišljam...

Gde vam odgovara da ostavite čamce, daj preciznije lokacije. Smislićemo valjda nešto!
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Snimanje Offroad avanture od 19-21. juna na Ibru i Goču

Post by bluealek »

U ovoj varijanti koju je smislio i organizovao naš producent Bojan ja mu više dođem kao gost nego kao domaćin, tako da ni meni nisu stvari baš do kraja jasne :) . Odnosno, nemam predstavu gde misle da se ulogorimo, jedino što znam jeste da on ima predstavu :wink: . Isto tako, još nisam smislio šta ćemo mi to i gde da radimo na Goču, a ne verujem ni da ću do polaska imati vremena za smišljanje, tako da bi bilo sjajno kada bismo imali domaćine koji bi nam pokazali nešto zanimljivo iz svog kraja. Moram priznati da nemam ideju gde bi uopšte bilo pametno organizovati ostavljanje čamaca. Jedna od varijanti je da Bojan ostane dole da čuva čamce tog trećeg dana, jer će on i tako po svemu sudeći krenuti sa svojim Citroenom, koji nije pogodan za off-road.
User avatar
KUSHA
Freebiking druid
Posts: 392
Joined: 06 May 2005, 22:59
Location: KRALJEVO

Re: Snimanje Offroad avanture od 19-21. juna na Ibru i Goču

Post by KUSHA »

Ja ću sutra uveče definitivno znati da li idem do Djavolje varoši i na Jastrebac.U slučaju da se nešto izjalovi mesta za tri prikolice bi bilo kod mog tasta u dvorištu a snašli bi se za više i kod komšije.Mogao bih ja u slučaju da nisam tu najaviti da će te vi ostaviti čamce i ostalu opremu a Aco da vas sprovede ili da ti pošaljem trek do kuće i moje radionice.To se nalazi 700m od skretanja za Goč kad ideš iz Kraljeva,tačno na polovini autodroma Beranovac preko puta.Tu je sigurica 100%.Što se tiče tumaranja po Goču super vam je trek koji smo mi vozili u nedelju.Naredna dva dana će se znati više o svemu.
Post Reply