Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by bluealek »

Pokrećem novu temu za novi termin radi preglednosti. Molim sve zainteresovane za učešće na dvodnevnom izletu na Kučaj

http://www.freebiking.org/Najave/Ture/kucaj_bike.html

u novom terminu (6-7. juna, dakle sledećeg vikenda) da mi se prijave što pre, kako bih imao jasnu situaciju po pitanju iznajmljivanja prevoza - par dana pred polazak uglavnom se više ne može iznajmiti ništa, jer je sve rezervisano. Pre svega mi je bitno da mi se što pre jave učesnici iz Beograda koji računaju na mogućnost organizovanog prevoza, a ne bi bilo loše da evidentiram i ostale, jer je bitno da javimo i našim domaćinima iz Zlota koliko nas ima za prenoćište. Molio bih i one koji su već bili prijavljeni za prvobitni termin da potvrde da su još uvek zainteresovani.

Možete da se prijavljujete ovde, ili na legolas@freebiking.org
User avatar
arxmilan
Freebiker
Posts: 279
Joined: 26 Apr 2009, 23:55
Location: BEOGRAD

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by arxmilan »

Milan IDE!!!.. :)
Idem samo pravo
gledam samo pravo
mnogo tuge iza mene
ali za to mi nije stalo.

I dalje idem pravo
i mislim ono pravo
sve sto prodje pored mene
za to mi nije zao !
User avatar
shebez
Freebiking druid
Posts: 782
Joined: 03 Aug 2008, 13:16
Location: Beograd
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by shebez »

Idemo!!!
Pozdrav...
Kada krenem - znaću kuda, kada stignem - znaću zašto, kad se vratim... znaću kome
User avatar
sel_emil
Freebiker
Posts: 124
Joined: 11 Mar 2008, 16:46
Location: NOVI SAD

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by sel_emil »

ja se nadam da cemo imati vise srece sa vremenom ovaj put, idemo iz ns za sada Kopilovic, Grujic i ja sigurno, i jos dva momka sa kojima treba da se cujem, Bole i JOka. Petak predvece bismo krenuli, pa kampovanje kod krsta, bez prasica i piva ovaj put :wink:
Emil NS
User avatar
Joka
Freebiker
Posts: 55
Joined: 25 May 2009, 13:46
Location: Novi Sad

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by Joka »

Idem i ja.
Sa Emilom i NS ekipom, ali ja se necu buniti ako bude i prasica.

Pozdrav.
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by barda »

Ja ću isto ići, ali ovaj put bez tazbine.

Tako da možemo da se podelimo u dva vozila!

I ja sam za da se krene i petak popodne i na miru usnije na Vinatovači :)
Da ne moram, kao na akciji na Đerdapu, da ustajem u 4h :?
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by bluealek »

Ok, na osnovu do sada pristiglih prijava stičem utisak da iz Beograda nemamo ljudi da nategnemo za kombi (fali bar troje), tako da do pristizanja eventualnih novih prijava računam da idemo mojim kolima (što je, ruku na srce, i jednostavnije ako ćemo spavati na Vinatovači). Može da se desi da smo kratki za jedno mesto u kolima, ali pošto iz Novog Sada kreću (bar) 2 auta, verovatno neće biti problem da neko od novosadista na prolasku kroz Beograd pokupi i jednog bajkera, ako za time bude potrebe, zar ne?
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by bachaman »

Chek bre Sale :)
Mene ste zaboravili, ocu i ja da idem :D
Vidimo se!
User avatar
barda
Freebiking druid
Posts: 1343
Joined: 14 Mar 2008, 13:57
Location: Novi Sad
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by barda »

Može Sale, možda čak i dvojicu
FotoSat (autentični motiv na vašem zidu) - TRIP foto priča -> prati moj TREK
saler
Posts: 3
Joined: 12 Mar 2009, 11:03

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by saler »

Prijavljujem se
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by x3m_optimus »

Dobro jutro svima koliko vas ima...
Bajk sam po hitnom postustupku poslao na vanredni servis tako da ce biti gotov brzo i spreman za voznju...

Racunajte i na mene za turu :)

Pozdrav svima!

-Boško-
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by bluealek »

Vidim da počinjemo da se "množimo" i čini mi se da nas ima bar za mali kombi. Međutim, sa aspekta troškova, prevoz kombijem, ukoliko ćemo biti dve noći, tj. spavati u petak uveče na Vinatovači, uopšte nam nije isplativ. To znači da za vozača plaćamo, ne samo jedno prenoćište više u nekom komfornom smeštaju, već se plaća i "auto dan" za dan u kome kombi miruje (što bi bila subota), što troškove podiže nebu pod oblake. Sa polaskom u subotu u zoru trošak kombija ispada praktično duplo manji.

Zbog svega toga sam za to da ipak pokušamo da se rasporedimo nekako po kolima. Mislim da ćemo u tome uspeti ako iz Beograda krenu dva auta, isto kao i iz Novog Sada. Dogovori se nastavljaju, a ja ću da zovnem i vlasnika kombija za svaki slučaj da vidim ima li mesta kompromisu kad su tarife u pitanju...
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by bachaman »

Ideja da spavamo tamo u petak uveche mi je totalno prihvatljiva.
Samo, nisam vas najbolje skapirao, da li to shator varijanta ili neshto sa "krovom" :)
Shto se prevoza tiche, ja imam auto i nosach za 3 bajsa, ali nazalost auto nije bash najispravniji +prednje gume su mi ochajne, ali totalno...
pa ne bih da rizikujem i upropastim sebi i drugima ceo trip.
Ukoliko neko iz BG-a ima auto na raspolaganju, prilazem nosach, pa smo time kompletirali prevoz za 3 choveka (minimum) i 3 bajka.
x3m_optimus
Freebiker
Posts: 121
Joined: 14 May 2009, 11:28

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by x3m_optimus »

I ja nemam nista protiv satora, cak je mozda i bolja varijanta da se ode gore u petak uvece, da ne bi ustajali kao vampiri u subotu u 6 ujutru, ali kao i Miroslavu, nije mi bas najjasnija varijanta sa satorima... Ja licno nemam sator, a i da imam, jednostavno ne znam gde bih mogao da ga i instaliram :?

Mada, ima jos malo vremena za neke konstruktivne predloge i dogovore... Tako da cemo doci do konacnog razvoja dogadjaja... :D
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Kučaj 6-7. juni - prijavljivanje

Post by bluealek »

Evo da pojasnim... U noći petak na subotu spavamo kod krsta na Vinatovači U ŠATORIMA, naredne noći (subota na nedelju) spavamo u kućama u selu Zlot. Dakle, šatore i vreće za spavanje naravno da nećemo tegliti sa sobom na biciklima, jer nam nisu potrebni - kad ustanemo u subotu ujutru, popakovaćemo ih u gepeke automobila, koji ostaju parkirani kod Krsta.

Inače, ko nema šator, a ima solidnu, toplu vreću, može da spava i na podu ozidane trpezarije kod krsta, koja nema prozore i vrata

Image

ali svakako štiti od kiše. Poenta je da na samoj vožnji ne budemo previše opterećeni, odnosno da teglimo sa sobom samo ono što će nam trebati od odeće i grickalica tokom ta dva dana. Ne treba preterivati sa hranom, jer ćete hranu (bilo u radnji, u kafani, ili kod naših domaćina) u subotu uveče moći da nađete i u Zlotu. Preporučujem da obavezno ponesete i nekakvu zaštitu od kiše, jer, iako ovaj ciklon definitivno odlazi i nećemo biti izloženi maglama i smrzavanju kao što bismo bili prošlog vikenda, rizik od popodnevnih pljuskova i dalje ostaje visok.
Locked