Naknada za pratnju u NP Đerdap

Najave planiranih bajkerskih, planinarskih i ostalih aktivnosti u prirodi

Moderator: Moderatori

Jeste li spremni da platite 200 dinara za angažovanje pratioca iz nadzorne službe Parka?

Da
9
82%
Ne
2
18%
 
Total votes: 11

IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Naknada za pratnju u NP Đerdap

Post by IRalic »

I kako bi ? Platiste li i za slikanje ? :D


`
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Naknada za pratnju u NP Đerdap

Post by bluealek »

Ha čuj, kad isprebijamo račune, tj. stavim na papir sve ono što sam ja njima džabe uradio, ispašće da su oni meni dužni 8) . Evo, sad sam im recimo naučio "stručnog pratioca" kako da stručno stigne na Šomrdu, s obzirom da čovek to pojma nije imao :shock:
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Naknada za pratnju u NP Đerdap

Post by IRalic »

Iju! a sta da je bila neka grupa koja ne zna gde treba ici ? svi bi se izgubili, zajedno sa strucnim vodicem :D

Nego el on vozio bajs, ili sta ? :)
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Naknada za pratnju u NP Đerdap

Post by bluealek »

IRalic wrote:Nego el on vozio bajs, ili sta ? :)
On je vozio onog prdavca zagađivača koga vidiš na nekim fotkama, koji je na uzbrdici jedva bio nešto brži od bajkera :)
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: Naknada za pratnju u NP Đerdap

Post by IRalic »

Eeeee ma nista lepse od mirisa nepotpuno sagorelog dvotaktola :D Tomos APN6 :D
a ja ocekivao kavu masinu kao sto ima sumar na Valkaluciju ;)


Pozzz
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: Naknada za pratnju u NP Đerdap

Post by alazovic »

E, super, pošto ste se navikli na zvuk i miris, sledeći put ja na turu idem Tomosovim Automatikom :)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: Naknada za pratnju u NP Đerdap

Post by pedja »

Čitam i ne verujem. Pa vi ste stvarno pristali na to iako su vam to naplatili bez ikakvog osnova? Kao što reče tetka, Freebiking nije organizacija, te nema organizovanih tura, već samo nekolicina solo biciklista koji su se slučajno sreli.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: Naknada za pratnju u NP Đerdap

Post by bluealek »

Uredno su mi isporučili fiskalni račun 8) . Sve je to urađeno da ne bih brzopleto zaoštravao situaciju pred samu turu, ali ubuduće od mene para više neće videti. Kad malo razmislim, možda ću im ja isporučiti fakturu na jedno 10000 € za sve ono što sam u poslednjoj deceniji uradio za njih - čist račun, duga ljubav :wink:

No takva vaćaroška logika već počinje da im se obija o glavu. Trebalo je ovih dana da idem da snimamo materijal za emisiju na području Đerdapa, ali kada mi je reditelj čuo sa kakvom ekipom tamo imamo posla, uopšte više nije bio zainteresovan da sa njima ulazimo u bilo kakve poslovne pregovore, nego smo na brzaka doneli odluku da promenimo destinaciju. Tako će im se verovatno desiti ono što takvom "poslovnom" pristupu i priliči - sebe i svoj park će potpuno medijski izolovati, smanjiće im se poseta turista umesto da se poveća (što će reći da će sveukupni turistički kapaciteti na području Parka imati manje prihode), a da će još nekome nešto naplatiti, malo morgen. Sve mi je manje jasna alavost i slepilo malih dinkića koje je njihov mentor zapatio u kojoj god instituciji za gazdovanje prirodnim resursima je mogao...
User avatar
bachaman
Freebiker
Posts: 158
Joined: 09 Feb 2007, 22:28
Location: Beograd
Contact:

Re: Naknada za pratnju u NP Đerdap

Post by bachaman »

Evo kako je jedan moj drugar, inache novinar chasopisa "Biznis i finansije" prokomentarisao situaciju koju ste svi doziveli:

http://www.bifonline.rs/tekstovi.item.3 ... ubiti.html
Post Reply