Kelly"s ramovi

Održavanje, popravke, prepravke...

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
Istar Genome
Posts: 50
Joined: 13 Apr 2005, 22:39
Location: Zajecar

Kelly"s ramovi

Post by Istar Genome »

Hvala prijatelji,puno!Ja vec imam jeftini polar vipprer sa opremom deore lx i xt pa sam hteo da uzmem neki solidan ram,a da ovaj ostavim da napakujem za klinca 11god.Inace pratim berzu stalno,i moj oglas ide tamo,da li neko zna kakvi su kelly"s ramovi,i kakva im je cena gledam neka novosadska firma ih prodaje. www.neobike.co.yu
Inace i ja sam za 40 evra hteo da uzmem taj Gt avalanche od Bobana iz Shapca,pa je taj ram sada zavrsio u Pancevu,i decko mi ga je ponudio i poslao dosta slika na kojima se vidi da je ram veoma veoma izguljen.Ako zelite mogu vam poslati slike.Ja razmisljam da ga uzmem,pa da ga nekako ofarbam,na najostecenijim mestima,odgovara mi i velicina i boja,samo sada je druga cena:Trazi 60 evra.Pozdrav,ako nesro iskrsne javite mi.Dragan elendil@verat.net
Nema mesta gde mozete traziti um
on je kao otisci nogu
ptica na nebu.
User avatar
Serb
Posts: 107
Joined: 03 Feb 2005, 08:20
Location: On the top of the mountain

Post by Serb »

Kelly's su koliko ja znam Madjarska firma neshto kao nash Polar (pravi koliko toliko kvalitetnije bicikle).
Image

You mess with a rest now the best will make a mess.
User avatar
misaxtr
Freebiker
Posts: 288
Joined: 06 Jul 2005, 22:51
Location: Beograd

Post by misaxtr »

Nisu iz Madjarske, mada ih i tamo ima, origin im je USA

HEAD OFFICE [USA] Cycle Source Group, LLC
445 Country Road 101 Unit E.
Yaphank, NY 11980, USA

A da nisu nikako u rangu Polara, evo dokaza:
http://www.kellys-bicycles.com/index.ph ... =1&class=1

Bajsevi su i na slici cool, al u prirodi...
Svojevremeno sam hteo da pazarim njihov ram, al je prevagnuo SCOTT i MERIDA...
Image

MTB-VRH brate!!!
Macko
Posts: 3
Joined: 07 Jan 2006, 21:50
Location: Novi Sad

Post by Macko »

Kelly's je brend slovacke firme "Mama" s.r.o., bicikli se sklapaju u Slovackoj, a ramovi i ostalo dolazi sa Dalekog istoka i belog sveta, nesto kao nas Polar.

Bicikli su vrlo dobrog kvaliteta i imaju neke vrlo skupe modele, ali tu ne mozes da ocekujes vrhunske karakteristike rama u smislu tezine i performansi kao kod velikih igraca (Cannondale, Scott, Trek, Specialized, Giant, itd...)

Pozdrav,
Niz iriski bez kocenja!
User avatar
Istar Genome
Posts: 50
Joined: 13 Apr 2005, 22:39
Location: Zajecar

GT

Post by Istar Genome »

Gt je ipak za skromnih 55 evra zavrsio kod mene i sada je na repariranju,kod jednog iskusnog Majstora za te stvari,javicu kada bude gorovo i napakujem bicikl kako je ispalo.Pozz
Nema mesta gde mozete traziti um
on je kao otisci nogu
ptica na nebu.
Post Reply