nakamura highlander ili Capriolo Roadster

Održavanje, popravke, prepravke...

Moderator: Moderatori

zotja
Posts: 188
Joined: 03 Jul 2010, 14:20
Location: Bgd

Re: nakamura highlander ili Capriolo Roadster

Post by zotja »

Lakse Miskovicu da uleti u kupovinu neke dobro stojece firme nego meni da kupim bike :( .Iskopali na ne znam koju foru u Intersportu Nakamuru Highladner vel.62.Zvao da ih pitam pa dobro ako nema Nakamure aj nek mi preporuce neki njemu ravan,kaze prodavac pozovite za 5 min pogledacu sta imamo na stanju od bikea velikih ramova.Zovem i covek redom poceo da diktira neke ultra samaracke cene,ko da kupujem moped a ne bike.Nabraja on tako kad eto Nakamure Highlander 62cm.Stop!Sta 62 kazem ja,kako 62?Pa da gosp.imamo ga na stanju u toj vel.Kako sad to,zovem pre par dana i vi meni najveci 52 sem ako me niste pomesali sa nekom cicom pa ste mi rekli najveci ram zenskog modela.Ok,ja kazem eto mene za 1h sa ortakom da ga kupim.Vazi?Ok vazi cao prijatno.Ja odlepio od srece i kako sad da ubijem tu nervozu oko kupovine dok cekam ortaka da dodje po mene,kao aj da landram jos malo po netu i citam o Highlanderu.Kad ljudi ono tamo medjutim...naletim u google pretrazivacu opet na ovaj sajt i to na temu o Nakamuri o kojoj se pisalo jos pre par god.Ja u soku,pisu ljudi Nakamura High.najvece djubre,bolji bilo koji Polar,sve na njemu divca,bla,bla i sve tako na tu foru.Onda uverljiv post coveka koji objasnjava prednosti monty u odnosu na City bikove.To kad sam procitao,da je teze City bikerima na usponima i da cesto sa njega silaze te da uspon savladavaju tako sto ga gurkaju do kraja uspona,to...to je sve tako konfuzno :( ...Upisacu skolu za rollere i kupicu njih,dosta mi je vise bikova,citanja o njima na netu i kupovini.Sad kada sam nasao Nakamuru 62 cm ja od sve muke dizem ruke od nje i krecem u kupovinu neceg novog ne znam cega.Umoran sam od svega.
zotja
Posts: 188
Joined: 03 Jul 2010, 14:20
Location: Bgd

Re: nakamura highlander ili Capriolo Roadster

Post by zotja »

Eto i Igor se slaze da je mounty bolji od City bikea.Hvala Igore na odgovoru.Aj videcu sta cu,mozda na kraju odustanem od svega i nastavim samo da iznajmljujem ne radnim danima bike na Adi.Hvala svima na pomoci,poz.
Post Reply