zice za fir (giant)

Održavanje, popravke, prepravke...

Moderator: Moderatori

Post Reply
jagger
Posts: 39
Joined: 10 Apr 2006, 20:01
Location: Kikinda

zice za fir (giant)

Post by jagger »

Trebaju mi žice za fir-ov točak, giant composite glava, 16 rupa. Kako su žice specifične, okačio sam sliku.

http://jaggersphotos.fotopic.net/p57620333.html

Nisam ih detaljno merio, nadam se da je dovoljno ovo podataka, nisu valjda pravili ovakve žice u više dimenzija... (duboka felna, itd...)
Točak 622 (drumski bicikl)
Ako je neko video gde možda ima.... Malo mi je komplikovano da telefonom tražim od nekih dobavljača jer ne znam kako preko telefona da mu opišem...
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Re: zice za fir (giant)

Post by Dejv »

Imam neki cudan osecaj da toga u srbiji nema.
Nego lepo kontaktiraj proizvodjaca i pitaj gde mozes da kupis to online - ili da ti oni posalju (hoce firme takve rezervne delove i da poklone).

Pozdrav
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
jagger
Posts: 39
Joined: 10 Apr 2006, 20:01
Location: Kikinda

Re: zice za fir (giant)

Post by jagger »

Pokušavam kod "Bruegelmann"-a ali ne znam ni kako se te žice zovu. I mali problem sa njima jer su nemci, imam njihove kataloge i sve na nemačkom...

Na felni piše i Giant i Fir, mada Fir pravi felne a Giant ne znam da je do sada radio to, e sad glava je Giant ali čije su žice, hmmm...
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Re: zice za fir (giant)

Post by IRalic »

Au .. ne da nema u Srbiji, nego i sire :D

Inace te zice mislim da su karbonske. Negde sam slusao o takvom tocku.
Ja stvarno nemam ideju gde bi mogao da nadjes to, ma ni odakle da krenes da trazis ..

Mozda probaj da pitas na kavom stranom drumaskom forumu, mozd aneko zna kako se to tacno zove,i eventualno gde moze da se potrazi.

Srecno! :)



Pozzz iz sume na Dunavu (odmah ispod nasipa) Karavukovacki rit tacnije ;) MTS internet je svuda! :D
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
Post Reply