2012 u slici - Srbija i Rumunija

Gde ići, kuda ići, koja mesta treba posetiti i videti, koji putevi, staze i stazice su zanimljivi

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

2012 u slici - Srbija i Rumunija

Post by bluealek »

Kao svoj lični novogodišnji poklon za sve prijatelje i ljubitelje prirode pripremio sam ovaj video koji prikazuje naša putovanja u 2012. godini kroz stotinak odabranih fotografija:




Ovaj video ne predstavlja rezime aktivnosti bilo kojeg od klubova u čijem sam radu angažovan, već njime pokušavam sa svima vama da podelim radost saznavanja, otkrivanja i druženja koji su ispunili proteklu godinu. Da ovekovečim neka nezaboravna mesta i trenutke, da podelim lepotu prirode ovog našeg prelepog Balkana, lepotu u kojoj još uvek možemo nesmetano da uživamo.

Ukoliko vam se dopada ovo što ste videli, ukoliko ste poželeli da u narednoj godini postanete učesnik u toj neutoljivoj strasti upoznavanja neobičnog, divljeg i nepoznatog, pozivam vas da mi se u tome pridružite na onaj način koji vam najviše odgovara – bilo kroz aktivnosti Jeep Club-a ili KAUP-a, druženja fribajkera, ili bez bilo kakve zvanične forme, kada Goca i ja krenemo na neko novo od naših istraživačkih (ili prosto hedonističkih) putovanja po prirodi. Džipom, pešice, biciklom, brodom, kombinovano, potpuno je svejedno, bitno je ono zbog čega smo tu gde jesmo i šta nas vuče da tamo stignemo.

Neka samo nebo bude granica u 2013! :-)
baboja
Posts: 55
Joined: 15 May 2012, 20:59
Location: Bijeljina- Republika Srpska

Re: 2012 u slici - Srbija i Rumunija

Post by baboja »

lijepo sroceno.... :)
Post Reply