-POSETITE RUDNO-

Gde ići, kuda ići, koja mesta treba posetiti i videti, koji putevi, staze i stazice su zanimljivi

Moderator: Moderatori

Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by Grujic »

Sta ste napali coveka a niste mu ni bili na smestaju. Ako te ne interesuje nemoj ni citati vec preskoci temu.
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by pedja »

Grujic wrote:Sta ste napali coveka a niste mu ni bili na smestaju. Ako te ne interesuje nemoj ni citati vec preskoci temu.
U stvari, sa sam samo napomenuo onakoovlas kako to sto on radi na forumu ni je u redu ali je covek umesto da se poklopi usima i cuti, krenuo djonom...

Kakav mu je smestaj nemam pojma, a s obzirom kakav je covek, i ne interesuje me. Kod njega su samo dobrodosle nase pare, verovatno bi najbolje bilo kad bi moglo da mu platimo a da i ne dolazimo.
User avatar
Gosha
Freewheeler
Posts: 239
Joined: 28 Oct 2008, 13:19
Location: Beograd

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by Gosha »

Pretera ga Peđa, pa zar ne vidiš da većini posetilaca, bar od ovih koji su se izjasnili, ne smeta da saznaju za nešto novo/korisno, makar i na ovaj način. Ako su već administatori [Sale, Aca] u ovom slučaju podigli prag tolerancije i nisu reagovali preterano grubo, ili čak obrisali post, ne vidim čemu tvoja potreba za takvim tonom. Ovo je retoričko pitanje, zato nema upitnika :D.

Zaista bih razumeo da narod informišeš u vezi recimo manjkavosti pomenutog smeštaja za koji si čuo ili doživeo, ali ovo je tek "da komšiji crkne krava", što ja lično ne volim. "Dopuštam" da repliciraš, a od mene toliko o ovoj temi, šta god dalje pročitao.
User avatar
VilaSelenaRudno
Posts: 5
Joined: 01 Feb 2011, 14:59

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by VilaSelenaRudno »

Nijednom prilikom nisam te omalovazio i okarakterisao,ti covece krsis pravila i vidis da ljudi te upozoravaju,ti ustvari imas zadatak da zajebavas ljude,to i koristis na ovom sajtu! Pogledaj na forumu pod kojim naslovom sam otvorio temu.Prvo sam napisao da u selu i okolini ima dobrih mesta za mtb pa onda sam ako neko hoce da pogleda smestaj postavio link.Ti bre skaces i djonom i nosem tamo gde ti nije mesto,sam si napisao na svom sajtu o spamovima (definicije i ostalo )pa se prvi ne pridzavas toga,vredjas ljude,upozoravaju te drugi a ti teras po svome!Naravno da imam interes i naravno da bi bio glup da nemam interes na kraju krajeva pa svi bi trebali da imamo interes jer samo tako cemo normalno funkcionisati! A sad bih te zamolio da me ostavis na miru!
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by pedja »

Gosha, obrati pažnju ponovo da sam ja sam ovlaš reagovao na spamovanje a da sam se ozbiljnije oglasio tek kad aje čovek pokazao potpuno odsustvo skrupula i berzobrazluk. Ja sam savim uveren da nejga interesuju samo pare.

Sređom, ima vrlo dobar smeštaj kod Milijane, koji su oni koji su kod nej bili preporučili pa nije ona sama morala da se reklamira. Siguran sam da će mnogima koji budu čitali ovu reklamnu temu radije odlučiti da odu kod Milijane nego kod ovog beskrupuloznog spamera.
User avatar
VilaSelenaRudno
Posts: 5
Joined: 01 Feb 2011, 14:59

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by VilaSelenaRudno »

Ljudi,nama drugi rat ne treba,toliko mrznje,toliko nekulture,nepismenosti! Mi cemo se sami unistiti! Ovaj covek se okomio na mene zato sto sam (u rublici gde i treba tako nesto da se nadje) postavio temu POSETITE RUDNO.Nemogu da verujem da me je ovaj covek izvredjao, a i ne poznavajuci me i nazavao svakojakim imenima uprkos svojim poznanicima koji su ga upozoravali da gresi i dalje to nastavio!!!Ne znam odakle ta mrznja,on je tempirana bomba, ne znam sta on trazi medju svima vama,medju zaljubljenicima u prirodu,u sport jer se sve to veze za ljude,za narod. Izvinjavam se svim ljudima koji su citali ove gluposti u ovoj ozbiljnoj temi!
Pozdrav za sve ljude dobre volje!
Attachments
Copy of LOGO.jpg
(61.1 KiB) Downloaded 284 times
Grujic
Freebiker
Posts: 190
Joined: 23 Feb 2009, 21:40

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by Grujic »

Ja to gledam ovako. Pre koju godinu coveku su na smestaju bili bajkeri koji su tu vozili liga trku. E sad on je nekako nasao ovaj sajt, video sta mi radimo i cime se bavimo i resio da nas obavesti da u srbiji postoji i mesto Rudno a usput je i izreklamirao svoj smestaj koji nudi. Nije kacio slike namstenih tro i cetvorokrevetnih soba i sliku domace kuhinje kao ni cene. I naravno da ga interesuju pare i na selu bi svi trebali da se pored poljoprivrede bave i turizmom jer je to jedini nacin da selo i narod koji tamo zivi opstane. E sad dal cu ja ici kod Milijane u vilu Selenu ili nesto trece kad odem na Rudno videcu. Mislim da je to potpuno sve jedno.
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by bluealek »

Aman ljudi nemojte da se svađate oko gluposti. Bio sam dva dana na službenom putu i doživljavam danas da me usred snimanja čovek zove, vidno uzrujan, da mu objasnim što ga Peđa toliko pljuje, a ja i nemam pojma šta se u međuvremenu izdešavalo na forumu. Na ovaj način samo nepotrebno dižete tenzije i predstavljate se jedni drugima u gorem svetlu nego što jeste. Meni je jasno da iza prenaglašene promocije Vile Selena ne stoji zla namera, a još bolje znam kakav je Peđa čovek i da je apsurdno pripisivati mu izrečene epitete. Izvucite neke pouke iz naših davnašnjih besmislenih svađa još iz vremena kad nam je mejling lista bila jedini kanal komunikacije i iskulirajte. Peace 8)
asrdjan
Freebiker
Posts: 150
Joined: 05 Jul 2010, 14:07
Location: Novi Sad

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by asrdjan »

A jeste li primetili da znak "peace" skroz liči na točak bicikla? :D
Attachments
peace-dove.jpg
(29.42 KiB) Downloaded 251 times
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by pedja »

Pa dobro, mora čovek da se na tei način nauči šta je internet marketing i šta je prihavatljivo a šta nije.

Daje lepo platio reklamu, kao što svaki pristojan biznismen radi, onda bi sve ovo izbegao. To mu je nauk za ubuduće. Internet marekting je dvosmeran i kada se ne poonašaš pristojno, to ti se očas posla obije o glavu, a reklama postaje antireklama.

E sad, koga vređa što je SPAMER on ne treba da spamuje, pa se neće ni vređati.

Mada, ovaj je neki baš onako tvrdoglav spamer, rečeno mu je da je to što radi bezobrazluk, a on nastavlja. Samo se neko kome je zinulo mu za pare ili mu je obraz ko đon od kaljača tako ponaša. :)
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Re: -POSETITE RUDNO-

Post by alazovic »

I ja potpisujem ono što je Saša napisao, vreme je da se ova diskusija završi.
Na korak sam bio od lock-a, na korak sam bio od brisanja ove diskusije, ali sam se uzdržao.
Uzdržavanje očekujem i od ostalih. Hvala unapred 8)
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
Post Reply