Polar Viper

Ponovili ste se i zelite svima da se pohvalite? Učinite to ovde.

Moderator: Moderatori

Post Reply
viper_bg
Posts: 14
Joined: 25 May 2008, 17:21
Location: Bezanijska Kosa

Polar Viper

Post by viper_bg »

Dobar dan svima! :D
Nov sam na forumu, a i ponovio sam se pa rekoh da se malo pohvalim! Posle mnogo informisanja, dvoumljenja, finansijskih okolnosti...konacna odluka je pala na Polar Viper! 8)
Prvo da kazem da sam u samom startu znao jedno, a to je da zelim nov bajs bez obzira da mogu kupiti polovan za istu sumu ali mnogo bolji...
Posle par dana voznji jako sam zadovoljan, a kako sam amater mislim da mi nesto bolje ne bi bilo ni potrebno ali i za to bolje nisam bio spreman da dam vise para! Bicikl je placen 42 600din u Planetbike-u! Nemam specifikaciju koji su tacno delovi na njemu ali ono sto sam uspeo da vidim navescu, a napravio sam i neke slike:

Prvo kako bajs izgleda u celini:

Image

Image

Disk prednji:

Image

Disk zadnji:

Image

Rucice menjaca i kocnice:

Image

Image

Suspension:

Image

Image

Zadnji menjac:

Image

Image

Prednji menjac:

Image

Gume:

Image

I jos ponesto...

Image

Image

E sada ono sto mene interesuje jeste vase misljenje o odnosu placeno/dobijeno!??
Takodje me interesuje da li postoje neki meksi kocioni paknovi, odnosno plocice da se kupe posto se kod ovih cuje trenje o disk, a i neposredno pred samo zaustavljanje hoce da cvile!??
Kada je amortizer pozeljno zakljucavati!?
I da li neko ima iskustva sa sledecim svetlom:

http://www.planetbike.co.yu/main/catalo ... er=%20DESC

Toliko za sada....ako se setim jos neceg pitacu, a vi slobodno preporucujte ako nesto treba...naravno da nije mnogo skupo! :wink:
Post Reply