CatEye Velo 8

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
User avatar
igor
Posts: 63
Joined: 23 Aug 2007, 19:22
Location: Beograd

CatEye Velo 8

Post by igor »

Dakle imam CatEye Velo 8, jel moze neko da mi pojasni kako da postavim distance (i sve ostale parametre koji su vezani za jednu voznju) na nulu a da Odo tj. ukupnu kilometrazu ne postavim na nulu?

I jel zna neko koliko ima pun krug oko ade iskljucivo biciklistickom stazom? Meni izadje oko 8-9km, jel moguce da ima toliko?
crazy biker
Posts: 117
Joined: 08 Jul 2007, 21:57

Post by crazy biker »

za CatEye ne znam al je sasvim moguce da krug oko ade ima 8-9km,tacnije krug oko samog jezera je 7km ali kad se uracunaju krivine i ostalo ispadne oko 8-9km
User avatar
mixitron
Posts: 528
Joined: 23 Jun 2006, 22:44
Location: Tihi glas u tvojoj glavi.
Contact:

Re: CatEye Velo 8

Post by mixitron »

Paaa, poništiš merač dok pokazuje trenutnu distancu ili vreme?
User avatar
igor
Posts: 63
Joined: 23 Aug 2007, 19:22
Location: Beograd

Post by igor »

Da ali kako da ponistim, ima samo dugme za menjanje informacije koja se trenutno prikazuje na ekranu?
User avatar
igor
Posts: 63
Joined: 23 Aug 2007, 19:22
Location: Beograd

Post by igor »

Nasao sam kako da ponistim, treba drzati mode dugme 2sekunde.

Ko bi rekao da ta informacija pise u uputstvu :oops: dok sam namestao brzinomer video sam u uputstvu da pise nesto za reset ali sam samo pretpostavio da to resetuje sve i nisam citao sta tacno radi.

I znaci moguce je da ima 8-9km oko ade? Onda valjda dobro radi CatEye.
Hvala svima na odgovorima.
Galenika
Posts: 4
Joined: 11 Apr 2010, 05:31
Contact:

Re: CatEye Velo 8

Post by Galenika »

Imam ja taj brzinometar tri godine, radi super. Nije ni najbolji ali je zaista vrh u tom cenovnom rangu. Precizan je zaista, na predjenih 1000 metara gresi oko 20 metara, po nekom mom grubom merenju i testiranju.
alexapi32
Posts: 60
Joined: 26 Jan 2011, 23:44
Location: Pirot

Re: CatEye Velo 8

Post by alexapi32 »

Mozda nisi namestio da radi za tvoju velicinu tocka/sirinu gume pa zato gresi. Imas u uputstvu kako.
ZoranR
Posts: 11
Joined: 10 May 2011, 00:12

Re: CatEye Velo 8

Post by ZoranR »

Grijesi potrosnju kalorija .
Post Reply