CATEYE

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
ninja2
Freebiking iskušenik
Posts: 43
Joined: 29 Jan 2006, 11:10

CATEYE

Post by ninja2 »

Do sada sam imao cateye tomo hc st 200,uzeo bih nesto bolje.Vasa preporuka? :roll:
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Post by alazovic »

Moja preporuka je da zadržiš Tomo a da kupiš i GPS, bilo koji Garmin
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
bluealek
Freebiking druid
Posts: 1986
Joined: 01 Feb 2005, 18:49
Location: Beograd
Contact:

Post by bluealek »

Potpuno se slažem! Ja sam čak skinuo svoj CatEye Altimeter (da napravim mesta za nosač lampe), jer mi je GPS sasvim dovoljan za sve.
User avatar
Aki
Posts: 7
Joined: 14 Apr 2008, 13:00

Post by Aki »

Pre svega, VELIKI POZDRAV ZA SVE!!!
Imam jedno pitanje vezano za GPS.
Dakle, kako bajs koristim i po ne bas tako pristupacnijim terenima, i planiram da kupim jedan, interesujeme kakva je pokrivenost. Za sada imam brzinomer cateye velo 5, ali bih ga rado menjao za jedan mali lepi gps :)
alazovic
Freebiking druid
Posts: 773
Joined: 02 Feb 2005, 15:41
Location: Kraljevo, Srbija
Contact:

Post by alazovic »

Gde god vidiš nebo, znaj da imaš i GPS signal :)
U kanjonima i po zgradama valjalo bi da imaš neki sa osetljivijim prijemnikom...
Image
There lie the woods of Lothlórien!...There are no trees like the trees of that land.
For in the autumn their leaves fall not, but turn to gold...
User avatar
Aki
Posts: 7
Joined: 14 Apr 2008, 13:00

Post by Aki »

@alazovic
Hvala na odgovoru:)
Nego, da li bi imao neku preporuku za sam model, jer ipak ne bih uzimao bilo sta...?
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Post by pedja »

etrex Legend ili eTrex Vista

HCx ako hoces full verziju sa odlicnim prijemom, a Cx ako hoces dobru verziju sa dobrim prijemom i izuzetno maliom potrosnjom baterija.

Za oba se nosac za biciklu kupuje posebno.
User avatar
Aki
Posts: 7
Joined: 14 Apr 2008, 13:00

Post by Aki »

@pedja
Hvala....pogledacu ih ovih dana... :)
Eli
Posts: 32
Joined: 23 Jul 2007, 08:12
Location: Beograd

GPS karte

Post by Eli »

Koliko je za drumsku vožnju upotrebljiva karta koja se dobija uz same uređaje, ili je neophodno dokupiti SCG karte? I koliko su detaljne SCG karte, da li su na nivou koji ima Plan Plus ili ima više detalja? Da li na njima ima unetih nadmorskih visina ili nagiba pojedinih deonica, jer to za bicikliste nije baš nebitno?
User avatar
pedja
Freebiker
Posts: 417
Joined: 01 Feb 2005, 17:32
Location: Užice
Contact:

Post by pedja »

Moraces da uzmes SCGRoute, kart akoja se dobija u praznom uredjaju je vise infomativnog karaktera.

Sto se detaljnosti tice, ima ih koliko treba za drumsku voznju. Neke oblasti su nesto detaljnije razradjenje sa nekim topo elementima.
Post Reply