Odelo za hladne dane

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
PSG_bg

Post by PSG_bg »

A onda majica sa duzim rukavima.
markoB
Posts: 43
Joined: 21 Jul 2008, 23:54

Post by markoB »

kunalagon, da li mozes da mi kazes koji je to model gaca. Mene su za takav, kao sa slike, 'teli da rabnu 50e.


P.S. ne kod Sukija, vec na drugom mestu
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Post by Dragan K. »

markoB wrote:kunalagon, da li mozes da mi kazes koji je to model gaca. Mene su za takav, kao sa slike, 'teli da rabnu 50e.


P.S. ne kod Sukija, vec na drugom mestu
Zavisno od modela/naizgled isti/, cene su od 40-ak do 90-ak eurica, jedino ako nesto ne naleti na snizenju... :D
markoB
Posts: 43
Joined: 21 Jul 2008, 23:54

Post by markoB »

Dragan K. wrote: Zavisno od modela/naizgled isti/, cene su od 40-ak do 90-ak eurica, jedino ako nesto ne naleti na snizenju... :D
Pitam, jer sa slike ne mogu da znam da li je isti model, a interesuje me...
Ili sam gledao "jaci" model ili udaljenost od 80km dize duplo cenu.
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Cene se bas, bas veoma razlikuju, a sada ja ne znam da li zavisi de se to sije, i da li mozda nesto jeste vise originalno, nesto manje, to je sada vec pitanje trgovine i slicno.

Ovo je model: PULSE, BIB TIGHT, i kosta, kod Sukija 2660 dinara.
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Post by Dragan K. »

kunalagon wrote:Cene se bas, bas veoma razlikuju, a sada ja ne znam da li zavisi de se to sije, i da li mozda nesto jeste vise originalno, nesto manje, to je sada vec pitanje trgovine i slicno.
Shuki donosi robu iz Italije, za druge ne znam.
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Odlicno, a i vidi se po savovima da li je kina, malezija, ili je neka DRZAVA.

Nego, nosis li ti te zimske gace, Dragane?
Nesto mi je cudno jer cini mi se kao da mi se na tren noge olade, pa onda ne ili tako nesto. A vozio sam juce i bilo je oko 10 stepeni. Pa bas me zanima kako se ponasaju te gace na -10...
User avatar
Easst
Posts: 104
Joined: 04 Jun 2008, 21:13

Post by Easst »

a kakve jakne su u pitanju?

ja imam neku ultratanku koja štiti od vetra i kiše, ali ne verujem i protiv temperature, to što vi imate su ipak neke malo konkretnije jakne a? il se čeličite na minus sedamnes u tankim jaknicama i majici?
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Jao, bio jedan matori na TV-u ranije, neki iz vojvodine, vozi neki onaj bajs klasik, po snegu, ledu, na i -20 go, odnosno, gore nema nista a dole samo neka trenerkica.

Ovo je jakna, konkretno, ili otprilike ovako neka:



Image

a kao sto Dragan rece mozes da vidis na

http://www.nortwave.com. Tamo ima kolekcija za PROLECE/LETO , JESEN/ZIMU, samo sada ne znam za do koje bi temperature to bilo dovoljno, valjda moze i nize, ako obuces nesto ispod, i tako to...
Last edited by kunalagon on 07 Oct 2008, 08:15, edited 1 time in total.
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Post by Dragan K. »

kunalagon wrote: Nego, nosis li ti te zimske gace, Dragane?
Nesto mi je cudno jer cini mi se kao da mi se na tren noge olade, pa onda ne ili tako nesto. A vozio sam juce i bilo je oko 10 stepeni. Pa bas me zanima kako se ponasaju te gace na -10...
Nosim uvek adekvatnu garderobu. Kratke gace sa tregerima, preko 20C, dodam nogavice na 15-20C, 10-15C duge gace malo tanje, a ispod 10C uskacem u zimske... :D
Kada naviknes, i do prodavnice ti je problem bez njih :wink:
Pametan covek nauci i zaboravi, inteligentan se priseca....a glup sve zna!
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Da li moze, svako ko ima duge zimske gace da mi kaze koji je proizvodjac i model. U kojima je solidno toplo na temperaturama oko 0 ili do minus nesto, neki blagi minus.
Znaci treba mi neko ko ih IMA I KORISTI, a ne ko moze nesto da mi predlozi jer je video na internetu.

Uzeo sam neke, ali u njima je i na 10 stepeni hladno, cim izadjem napolje, kao da su mi gole noge, a to su gace: Northwave, model PULSE za 2008. godinu. One su od brusenog poliestera.
User avatar
misaxtr
Freebiker
Posts: 288
Joined: 06 Jul 2005, 22:51
Location: Beograd

Post by misaxtr »

Northwave windstopper dugi donji dres, sa specijalnim prednjim pojačanjem za vetar i hladno vreme - provereno drži i na žešćem minusu.
Image

MTB-VRH brate!!!
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

misaxtr wrote:Northwave windstopper dugi donji dres, sa specijalnim prednjim pojačanjem za vetar i hladno vreme - provereno drži i na žešćem minusu.
A ne znas mozda kako se tacno zove taj model, jer ima 4-5 slicnih tom tvom opisu ?
User avatar
misaxtr
Freebiker
Posts: 288
Joined: 06 Jul 2005, 22:51
Location: Beograd

Post by misaxtr »

Nazalost ne, odavno sam bacio etikete, a na samom sortsu na etiketi je samo znak NW...Ali ako moze da pomogne detalj - windstopper pojacanje je duz cele prednje strane, prakticno od grudi ( malo ispod ) pa sve do kraja nogavica. I pod rukom se oseti znatna razlika izmedju njih i klasicnog dugog sortsa. Znaci, vozio sam ga i kada je bilo ispod -10 po snegu i to bez ikakvog donjeg dugog vesa ispod njega kao "pojacanja".
Image

MTB-VRH brate!!!
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

A da li znas bar koliko su kostale te gace?
Da li su bile oko 2000, 5000, 9000 dinara??
Post Reply