Odelo za hladne dane

Diskusija o biciklima, biciklističkoj opremi, dodacima za bicikl, zaštitnoj opremi, odeći i drugim rekvizitima

Moderator: Moderatori

Post Reply
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Vidi Nick (tako kazes da te zovem) jel sam tebi reko nesto nisam. Jednostavno Dejv je foler koji meni ide na kurac. Eto. I nervira me ono kad je objasnjavao oko otkucaja srca i nesto se folirao prema nekom clanu koji ga je pristojno pitao i komentarisao.On ga je nesto napusio.
Nije bitno da li je spartao pre mene ili posle.Ja sam vise.
Trece, nisam reko da smo mu pristojno odgovorili za sterilitet.Nabavi neke naocare jer ocigledno volis da izvrnes malo stvari. Ja sam reko da je bolje odgovoriti ostro, i apsolutno tacno nego pisati dva posta neke jednacine , izdrkotine razne i praviti se pametan za nesto sto moze u dve recenice.Ali dobro ima ime za to.Oces da ti kazem.Reci cu. Ima lik kompleks nize vrednosti.
IRalic
Freebiker
Posts: 1786
Joined: 29 Mar 2005, 23:59
Location: Home is where the bike is :D
Contact:

Post by IRalic »

PSG_bg wrote:
A vi kako te ? :P :P :P :P :P Ja tebi A nisam reko, nemoj ni ti meni. Onaj post je bio za dejva jer sta on prica kako koja radnja radi u beogradu.
Eto jos jedne stvari koje ne razumes,a do sada si trebao da je shvatis.
Kada hoces Dejvu da se obratis,onda lepo udaris 'quote' i posaljes mu na private.
A kada odgovaras na forumu,javnom,cak i ako citiras nekoga,ti se ne obracas samo njemu,nego svima koji citaju forum.

Sa uklonjenim 'prostaklukom' nemam veliki problem,ali sa direktnim vredjanjem clana foruma imam.
To je jednom recju nekulturno,i nisam jos naisao na forum na kome je tako nesto dozvoljeno.
Da sam ja neko ko moze da banuje korisnike,upravo posle ovoga bi ti se to desilo,jer si sad stvarno preterao.
Igor

~o
~ \-/\-
(o)^(o)
------------------
http://velomotion.weebly.com

Image
PSG_bg

Post by PSG_bg »

IRalic wrote:
PSG_bg wrote:
A vi kako te ? :P :P :P :P :P Ja tebi A nisam reko, nemoj ni ti meni. Onaj post je bio za dejva jer sta on prica kako koja radnja radi u beogradu.
Eto jos jedne stvari koje ne razumes,a do sada si trebao da je shvatis.
Kada hoces Dejvu da se obratis,onda lepo udaris 'quote' i posaljes mu na private.
A kada odgovaras na forumu,javnom,cak i ako citiras nekoga,ti se ne obracas samo njemu,nego svima koji citaju forum.

Sa uklonjenim 'prostaklukom' nemam veliki problem,ali sa direktnim vredjanjem clana foruma imam.
To je jednom recju nekulturno,i nisam jos naisao na forum na kome je tako nesto dozvoljeno.
Da sam ja neko ko moze da banuje korisnike,upravo posle ovoga bi ti se to desilo,jer si sad stvarno preterao.
Brate sedi na svoj trotinet i putuj. Daleko ti lepa kuca. JA sam sa toobm imao o.k. neki komunikacioni period, vidim iskvario si se,ali ne krivim tebe.Kriva je atmosfera.Ovde nista nije pusteno,sve je ufolirano,sve pod nekim tenzijama,dokazivanjima kroz postove.Tamo ste me smarali za onog sto se kurcio kad mu je puiko lanac ili sta.
Citat sluzi da kad pises javno na forumu lepo poruka izgleda tj. da se zna kome se obracas da ne pomisle ljudi to sto ti pricas to da se obracas svima.Upleo si se u sopstvene gluposti.Ja te odatle necu vaditi. E ajmo na pivo :P :P :P :P :P :P
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Ja samo jednu stvar da ispravim. Ja sam do marta ove godine bio u Planetu... Spartao sam tamo toliko puta. Znao sam po imenu ljude na dorcolu i na autokomandi.
A to da ne mogu da vozim na 5,6 u sorcu... pa vidi... mogu. Ja mogu i na -10 ako nema vetra u majci kratkih rukava... Al kad te jednom zabole zglobovi videces zasto se ne vozi na 5,6 u sorcu, zasto se oblaci nesto da greje kolena, laktove i sl...
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Dejv wrote:Ja samo jednu stvar da ispravim. Ja sam do marta ove godine bio u Planetu... Spartao sam tamo toliko puta. Znao sam po imenu ljude na dorcolu i na autokomandi.
A to da ne mogu da vozim na 5,6 u sorcu... pa vidi... mogu. Ja mogu i na -10 ako nema vetra u majci kratkih rukava... Al kad te jednom zabole zglobovi videces zasto se ne vozi na 5,6 u sorcu, zasto se oblaci nesto da greje kolena, laktove i sl...
Aaaaa suze krijem same teku :) :) :) :) :) :) e kidam se.Pa ja ne patim od toga da kao kazem e znam imena likova koji rade u radnji.Kakve to veze ime.Ahaha LOL .Kakav lik. Kao to je merodovno.Uzas.
Kakve zglobove.Alo pa ugrejem se za 8 minuta i picim i na -2 u sorcu. Nego se kao loze likovi pa obuku popularne kurtonke i sl. Ajde pa takve jurim zimi da ih odvalim,usisam da vide da sportista treba da se celici a ne da mi glumi nekog smekera na bajsu.E i ja sam upoznao Raul-a kad je bio Real u bg. :D :D :D I sta sad da napravim majicu : Znam Raul-a. Decko patis od toga.
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Ne patim od toga - nego ti samo govorim koliko sam cesto boravio tamo.
A ti izvoli - vozi na -2 u sorcu...

Pitace te posle starost sta si radio u mladosti...
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Dejv wrote:Ne patim od toga - nego ti samo govorim koliko sam cesto boravio tamo.
A ti izvoli - vozi na -2 u sorcu...

Pitace te posle starost sta si radio u mladosti...
Oce na Japanskom :?: :P :P :P :P :P :P :P :P
Ocigledno si imao mnogo dobar bajs , kad si stalno bio u radnji sa rezervnim delovima :P :P :P :P
Dejv
Posts: 372
Joined: 18 Sep 2006, 23:13
Location: 彦根、日本
Contact:

Post by Dejv »

Nisam kupovao rezervne delove - nego dodatnu opremu, odecu, ski opremu...
Al sam dovoljno vozio da sam morao i lanac da promenim po neki put, da promenim kocnice...

Kakav bajs _jos uvek imam_ znam ja, i pojedini clanovi foruma. Doduse taj bajs je jos uvek u Beogradu.

I jos jedno. Na tvoje provokacije vise da odgovaram necu. Posto se vidi da ti ne mozes da skapiras neke stvari.

Od sad znaj - na tvoje poruke na forumu ne odgovaram vise. Nemam vremena za gubljenje.
Nemanja Jakovljevic
留学生
MOJE PREZIME@softbank.ne.jp
www.jakovljevic.net
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Dejv wrote:Nisam kupovao rezervne delove - nego dodatnu opremu, odecu, ski opremu...
Al sam dovoljno vozio da sam morao i lanac da promenim po neki put, da promenim kocnice...

Kakav bajs _jos uvek imam_ znam ja, i pojedini clanovi foruma. Doduse taj bajs je jos uvek u Beogradu.

I jos jedno. Na tvoje provokacije vise da odgovaram necu. Posto se vidi da ti ne mozes da skapiras neke stvari.

Od sad znaj - na tvoje poruke na forumu ne odgovaram vise. Nemam vremena za gubljenje.
Slazem se,ali samim tim sto si na forumu gubis vreme,ja nisam tu mnogo bitan. Ajde sikter more.
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Kakve sada sve ovo ima veze sa ODELOM ZA HLADNE DANE ???

Nego, hteo sam da kazem, Dragane K., da sam bio kod Sukija da vidim sta ima i kakav je northwave, i uzeo sam za probu:

Image

za 2660 dinara. I mogu ti reci da je sasvim solidno. Veoma ti hvala za ovo!
Nikada nisam nosio tako neke vestacke materijale, poput poliamida, poliestera, polipropilena, elastina(ili na americkom: spandex). Ali izgleda da je sasvim u redu, bas.
Nikola
Freebiker
Posts: 148
Joined: 29 Aug 2008, 17:23
Location: Novi Sad

Post by Nikola »

A jel ima to uložak ? i Jel deblje malo od običnog šorca ili je isto?
User avatar
Dragan K.
Posts: 83
Joined: 18 Oct 2007, 20:53
Location: Beograd
Contact:

Post by Dragan K. »

kunalagon wrote:Kakve sada sve ovo ima veze sa ODELOM ZA HLADNE DANE ???

Nego, hteo sam da kazem, Dragane K., da sam bio kod Sukija da vidim sta ima i kakav je northwave, i uzeo sam za probu:
za 2660 dinara. I mogu ti reci da je sasvim solidno. Veoma ti hvala za ovo!
Nikada nisam nosio tako neke vestacke materijale, poput poliamida, poliestera, polipropilena, elastina(ili na americkom: spandex). Ali izgleda da je sasvim u redu, bas.
Drago mi je sto si se ponovio, uskoro ces se pitati kako si mogao da vozis bez ovakvih zimskih gaca. Jos jedna preporuka, obavezno /kada budes mogao/ uzmi i jaknu. Ja skoro do 0C vozim u majici sa kratkim rukavima i jakni... :D
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

Nikola wrote: A jel ima to uložak ? i Jel deblje malo od običnog šorca ili je isto?
Ima ulozak,da, kvalitetan, bas.


Dragane, hteo sam da uzmem i jaknu, ali sam prvo hteo da uzmem i da vidim kako ce mi biti vestacki materijali, pa cu kada jos malo zahladni da uzmem i jaknu.I neku majcu za ispod jakne ili slicno.
Last edited by kunalagon on 04 Oct 2008, 21:53, edited 1 time in total.
PSG_bg

Post by PSG_bg »

Pravi bajker je uvek u majici i sorcu. Da li je 30 ili -10 uvek. NIkad necuda udjem u taj neki smekeraj i gluposti. Uvek tebi odani - Bicikl
User avatar
kunalagon
Posts: 182
Joined: 07 Sep 2008, 15:31

Post by kunalagon »

PSG_bg wrote:Pravi bajker je uvek u majici i sorcu. Da li je 30 ili -10 uvek. NIkad necuda udjem u taj neki smekeraj i gluposti. Uvek tebi odani - Bicikl
-Ja govorim kada je izmedju -15 i -17...
Post Reply